Jak zabezpečit terasu?

2031
2.11.20 10:09

Jak zabezpečit terasu

Zdravím Vás, potřebuji inspiraci co dát po obvodu terasy abych zamezila našemu psovi přístup na terasu. Teď na zimu už se nám nechce vrážet peníze do nějakých drahých projektů. Někdo nějaký tip? Děkuji předem za rady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20997
2.11.20 10:11

Ja to asi nechapu :D nehces to vyfotit? Kam pes nesmi? Nebylo by snazsi dat treba neco jenom do dveri na tu terasu? Nebo pes muze na tu terasu, ale nemuze z ni ven? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5929
2.11.20 10:30

Po obvodu? Králici pletivo, palety… Taky záleží jestli máš civavu nebo dobrmana. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2031
2.11.20 10:40

@Kriss Tina :lol: Píšu "zamezit psovi přístup na terasu " tzn, že nechci aby tam chodil :lol: Ne, že z ní nemůže ven :lol: Asi bude problém v tom, že pod pojmem terasa si každý představí něco jiného :mrgreen: Z kuchyně jdeme na terasu tzn. že terasa je složena z 2 obvodovych stěn baráku a 2 trámku co drží střechu která je samozřejmě napojena přímo na dům, takže je terasa úplně otevřená. Bohužel mi v létě nedošlo co dokáže pes na terase udělat přes zimu za bordel, tak bych ji ted chtěla nějakým rychlím způsobem zabezpečit tak aby se nanto terasu ten pes nedostal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2031
2.11.20 10:41

@mackA159 Pochybuju,že má někdo přes zimu na dvoře čivavu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1447
2.11.20 10:47

No jo no chce za váma tak leze na terasu, kdo by to byl řekl, že jo…jinak se dá koupit nízký plůtek dělají různé výšky, třeba Zn Dekoran.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20997
2.11.20 10:51

@PeBa12 aha uz chapu, ja myslela ze nechcete aby se pes dostal na terasu zevnitr domu ne ze zahrady (coz bych chapala i v pripade civavy) :D to bych udelala asi nejakou zabranu z dřevěných laťek. Nejaky mini plot. Ono taky záleží jak je pes velky, co dokaze preskocit, jak je divoky, kdyby na to treba skocil jestli tu zabranu povali, nebo proste vidi překážku a ani to nezkousi prelezt :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2225
2.11.20 11:04
@Kriss Tina píše:
@PeBa12 aha uz chapu, ja myslela ze nechcete aby se pes dostal na terasu zevnitr domu ne ze zahrady (coz bych chapala i v pripade civavy) :D to bych udelala asi nejakou zabranu z dřevěných laťek. Nejaky mini plot. Ono taky záleží jak je pes velky, co dokaze preskocit, jak je divoky, kdyby na to treba skocil jestli tu zabranu povali, nebo proste vidi překážku a ani to nezkousi prelezt :nevim:

Pochopila jsem to stejně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20012
2.11.20 11:14

Koukni se na chovatelský plastový pletiva. Dá se to natáhnout i na zatlučený tyče, ale záleží na tom, jak je pes temperamentní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6596
2.11.20 11:27

Radu nemám, ale jak hrozné velký bordel tam dokáže udělat? To by mě zajímalo, protože beztak se po zimě musí vzít wapka a všechno umýt :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5929
2.11.20 11:40
@Natálka26 píše:
Radu nemám, ale jak hrozné velký bordel tam dokáže udělat? To by mě zajímalo, protože beztak se po zimě musí vzít wapka a všechno umýt :nevim:

Teď v dešti a bahně si to dokážu živě představit… :lol: A soucitim se zakladatelkou.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
2.11.20 11:49

Mame plot z palet, daji se sehnat nejake pouzite za par kacek. Ani ho nemame pridelany ke, zdi, je celkem tezky sam o sobe a my ho mame nahore spojeny dlouhym terasovym prknem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2225
2.11.20 11:50
@mackA159 píše:
Teď v dešti a bahně si to dokážu živě představit:lol: A soucitim se zakladatelkou.. :lol:

Já taky :lol:
Náš pes ale na terase běžně spává… má tam i pelišek… no jo, no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6596
2.11.20 16:39

@mackA159

To já taky, taky máme psa a venku pergolu, tak právě proto píšu ze po zimě se to stejně musí vzít wapkou at tam ten pes je nebo není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4432
2.11.20 18:13

Nebohá terasa, ten pes tam musí ale našlapat bláta. Nechcete se spíš zbavit psa, než zabezpečovat terasu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat