Jak zabránit nadměrnému pocení

23.10.19 22:02

Jak zabránit pocení

Ahoj holky, jdu si pro radu. V prosinci mám maturák a mám problém s potem. Strašně se potím v obličeji, na rukách a na zádech. Nevíte prosím čím namazat abych nebyla hned splavená? Moc děkuji za rady. Zkusila jsem driclor do podpaží a po měsíci žádná změna. Ale to neřešim :? Jde mi hlavně o obličej, dlaně a záda. Moc děkuji za rady a zkušenosti :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

740
23.10.19 22:08

Nějakej pudr si zkousela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1605
23.10.19 22:10

Nemáš nadváhu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11169
23.10.19 22:17

Proti pocení hodně dobře pomáhá Driclor, ale není to asi nic zdravého. Opravdu to úplně potlačí pot v místech, kde to natřeš. Už jsem ho dlouho neměla, vlastně co jsem na mateřské, ale na léto úžasná věc, žádné propocené podpaží, mělo by to jít i na jiná místa, přečti si návod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 22:23

@lucynka25 píše, že ho zkoušela s nic moc, že nezaznamenala změnu po měsíci používání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 22:30

Používám už dlouho Perspi guard, je mnohem silnější než Driclor, který mi taky nepomáhal, a vydrží dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11169
23.10.19 23:18

@Martanka92 jsem to asi nedočetla :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 00:06

@MáškaMarie33 za jak dlouho si zaznamela účinek? A může i na obličej? Docela se bojim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 07:11
@Evickamicka
@Evickamicka píše:
@MáškaMarie33 za jak dlouho si zaznamela účinek? A může i na obličej? Docela se bojim.

Čeho se bojíš?? Při obhajobě jsem si dva dny před na noc stříkala, čelo a dlaně, pomohlo ;) ale ze začátetku je potřeba několik dní za sebou se stříkat na noc, uvidíš. Protože tohle je jediný, co mi kdy pomohlo, a že jsem toho vyzkoušela hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 13:19

Taky jsem měla problém s nadměrným pocením a koupila si Driclor. Vůbec nepomohl, propocené koláče v podpaží a strašný trapas jako vždy. Po x letech jsem nastoupila do nové práce, kde jsem chtěla nosit i jiná trička než černá a řekla jsem si, že dám Dricloru druhou šanci - ono těch produktů proti pocení moc není. Tu stránku, kde jsem si ho poprvé koupila jsem už nenašla, tak jsem ho prostě koupila z Notino.cz, kde kupuju většinu kosmetiky. A najednou fungoval. V podpaží sucho několik měsíců, jak začnu mít v podpaží zase trochu mokro na tričku, hned mažu a vydrží zase několik měsíců. Tak nějak se obávám, že ta první zkušenost byl nějaký FAKE produkt z pochybné stránky a jen si na mě namastili kapsu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 11:49

@Evickamicka

Můžu doporučit electro antiperspirant. Je vhodný na rožně částí těla a není to chemie jako driclor. Výsledek vždycky mám na pár měsíců, pořád jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama