Originální kostým na párty

507
23.10.19 09:29

Originální kostým na party

Ahojky,

jelikož mám shodou okolností na Halloween narozeniny a letos je s kamarády u mě a muže doma chceme oslavit, rozhodli jsme se to pojmout tématicky. Trošku strašidelné výzdoby (mě to moc baví :D ) a kostýmy. A já teď přemýšlím. Můj drahý si vybral nějaký kostým, o kterém mi prý řekne až před party, že je to překvápko, takže kostým pro pár padá. Chtěla jsem jít za Miu Wallace z Pulp Fiction (paruka), bílá košile, černé kalhoty, krev u nosu a od vpichu od injekční stříkačky na hrudi, ale nevím, jestli to všichni budou znát (ač si myslím, že Pulp Fiction viděl snad skoro každý), nebo za Morticiu Gomez z Addams Family. Ale to by bylo zase finančně nákladnější. :-D
Nemáte třeba ještě nějaký jiný originální nápad?

Moc díky! :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

656
23.10.19 09:58

Dani Filth? To by slušelo i ženě :-) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 10:02
@Janina B1 píše:
Ahojky,

jelikož mám shodou okolností na Halloween narozeniny a letos je s kamarády u mě a muže doma chceme oslavit, rozhodli jsme se to pojmout tématicky. Trošku strašidelné výzdoby (mě to moc baví :D ) a kostýmy. A já teď přemýšlím. Můj drahý si vybral nějaký kostým, o kterém mi prý řekne až před party, že je to překvápko, takže kostým pro pár padá. Chtěla jsem jít za Miu Wallace z Pulp Fiction (paruka), bílá košile, černé kalhoty, krev u nosu a od vpichu od injekční stříkačky na hrudi, ale nevím, jestli to všichni budou znát (ač si myslím, že Pulp Fiction viděl snad skoro každý), nebo za Morticiu Gomez z Addams Family. Ale to by bylo zase finančně nákladnější. :-D
Nemáte třeba ještě nějaký jiný originální nápad?

Moc díky! :kytka: :mavam:

Tak tyhle dvě jsou originální jak stehno :mrgreen: :nevim: chybí ti tam ještě mrtvá nevěsta tima burtona :roll: viděla jsem pěkný jednoduchý make up ala ta figurka ze SAW.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
23.10.19 10:07
@Bubla Bůčková píše:
Tak tyhle dvě jsou originální jak stehno :mrgreen: :nevim: chybí ti tam ještě mrtvá nevěsta tima burtona :roll: viděla jsem pěkný jednoduchý make up ala ta figurka ze SAW.

Jako Addams Family je docela klasika, ale Pulp Fiction jsem teda nikde neviděla a to máme každý rok nějakou akci na Halloween. :-D

Ta figurka ze Saw je dobrá, ale ten film mi nahání takovou hrůzu, že bych asi uplně nerada šla zrovna za Jigsawa… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1266
23.10.19 10:27

Pro mne byl naprosto originální kostým jeden dětský, kdy chlapeček šel za hroznové víno :D. Měl hnědé tričko a legíny a na sobě nalepené nafouknuté balonky zelené a žluté barvy :). Ale uznávám, že hroznové víno moc strašidelné není :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9948
23.10.19 10:39

Já bych aktuálně po shlédnutí Jokera v kině šla za něj ;) Originální to sice asi moc není, ale hodně se na tom dá vyřádit a celkem za hubičku, zvášť, pokud máš doma barevné sáčko/vestičku, barvy na obličej a zelenou na vlasy :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9948
23.10.19 10:40

Jen mě napadá - bacha, ať za něj nejde přítel :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu