Bojím se začít brát ad

117
22.10.19 19:48

Bojím se začít brát ad

Je tu někdo kdo se bál začít brát ad

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.10.19 19:57

Pro mě byla ad takový strašák, že jsem se nikdy neodhodlala jse brát a dnes jsem za to fakt šťastná, protože jsem se z těch hnusů dokázala dostat sama :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
117
22.10.19 19:59

Já se bojím aby mi nebylo ještě hůř už tahle nemůžu být sama doma jinak silim úplně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 20:01

A můžu se zeptat, kvůli čemu bys je měla brát? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.10.19 20:01

Tak to vam asi nebylo tak zle. Ja se na ne tesila. Ze mi konecne bude lip. Uz jsem mela dost konkretni predstavu, jak to tady na tomhle svete zabalim.

• Nahlásit
  • Citovat
4244
22.10.19 20:04

Bylo to super!! AD jsou fakt dobré!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
22.10.19 20:05

Před dvouma měsíce mi ochrnul obličej a to vše spustilo… Já se bojím být doma sama že se mi něco stane mám pořád pocit že se udusim nechci jíst myslím si že mi to zustane v krku a udusim se… Jezdím pořád na pohotovosti že se dusim doma nefungují přítel už je na nervy že mě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 20:07
@Anonymní píše:
Tak to vam asi nebylo tak zle. Ja se na ne tesila. Ze mi konecne bude lip. Uz jsem mela dost konkretni predstavu, jak to tady na tomhle svete zabalim.

Myslím si, že nejde úplně o to jak moc zle člověku je, ale jakou konkrétní poruchu má, u některých poruch je dost typické, že má člověk strach ty léky brát :think:

• Nahlásit
  • Citovat
18011
22.10.19 20:11
@verapodra píše:
Před dvouma měsíce mi ochrnul obličej a to vše spustilo… Já se bojím být doma sama že se mi něco stane mám pořád pocit že se udusim nechci jíst myslím si že mi to zustane v krku a udusim se… Jezdím pořád na pohotovosti že se dusim doma nefungují přítel už je na nervy že mě

a obličej ti ochrnul kvůli čemu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11288
22.10.19 20:15

Skoro všichni - samozřejmě že deprese a úzskoti lžou o tom, jak strašné bude brát léky - snaží se zuby nehty udržet u moci.

Jinak teda - jsi v psychoterapii?

Až léky zaberou (bude tam nejspíš krátkodobé zhoršené úzkostí, ale to znamená, že léky dělají to co mají), tak sice zmizí ty nejhorší stavy, ale nenaučí tě to fungovat tak, aby ses opakovaně nedostávala do situací, co ti úzkostně depresivné problémy způsobují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
22.10.19 20:16

Zánět lícního nervů ale rhb a akupunktura zabrala a obličej už je zkoro jak byl… Ale ta psychika horší a horší už nemůžu být sama ani jíst :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18011
22.10.19 20:20

@verapodra ad tě ale nespasí a nezachrání musíš se s tím naučit pracovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
22.10.19 20:24

Už mesic se snažím s tím něco udělat ale jsem pořád na pohotovosti a volám sanitku víc a víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4244
22.10.19 20:42
@verapodra píše:
Už mesic se snažím s tím něco udělat ale jsem pořád na pohotovosti a volám sanitku víc a víc

Tak asi můžu doporučit hospitalizaci v psychiatrické nemocnici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
22.10.19 20:47

Hospitalizace prý není nutná mám začít brát asentru a mám ještě Neurol ten mám brát při ty atace kdy chci na pohotovost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama