Střídavá péče o dítě

Anonymní
22.10.19 13:36

Střídavá péče o dítě

Krásný den ženy a maminky.
Mám dotaz ohledně střídavé péče o dítě.
Po necelém půl roku známosti jsem otěhotněla s chlapem a dítě jsem si nechala(jsem věřící), po tom, co jsem mu oznámila, že čekám dítě jsme spolu rok žili, bohužel mě ten rok zneužíval, manipuloval se mnou a zkoušel mě i uhodit… Trpěla jsem mu to… Po tom, co se dcerka narodila to nebylo jiné - stále jsem s ním byla, jelikož jsem neměla kam jít, on to věděl a velmi toho zneužíval. Po 5 měsících od porodu mi naprimo řekl, že jsem pro něj NIC až že mě doma trpí, jen protože kojím a starám se o malou… To už jsem neunesl a pár dní na to, jsem odešla… Bohužel bez malé, jelikož v tu dobu jsem neměla žádné finanční prostředky, a neměla jsem ani jisté ubytování…

Nyní bych chtěla malou zpátky k sobě, jen se obávám, že nemám žádné možnosti. Poradíte?

Prosím nadávky a připomínky typu, že jsem krkavci matka si nechte pro sebe…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17979
22.10.19 13:37

Spíš je to smutné, kam se nedá jít s kojencem… :,( přeju jen hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1650
22.10.19 13:45

Chudák dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5363
22.10.19 14:01

Věřící???Nevěřím :zed: věřící mají spoustu věřících přátel a známých ti by tě jistě nenechali odejít bez dítěte, že nemáš kam. Ty jsi z dětského domova???Žádný otec, matka, babička, teta, jiní příbuzní, co by, mohli pomoci?
Navíc spousta věřících by do vztahu s nevěřící nešli, natož měl i dítě v nesezdaném svazku!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67171
22.10.19 14:03

A dotaz na střídavou péči je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
22.10.19 14:24

Opustila si dite a nechala ho jemu, nebala ses, ze se k nemu taky nebude chovat dobre, navic dite kojene? A jak si ho nemohla vzit s sebou? Tys hlavu slozila nekde, ne? Pod mostem si asi nespala.. Asi to nejsem schopna pochopit, ty nemas matetskou, nezkusila si ani azylovy dum, tys proste jen tak odesla a na tady mas dite, o ktere jsem se vylucne starala ja a kojila a ted ahoj? A proste odesla a ted chces stridavku, jak dlouho je dite bez tebe? A premyslela si jak to utahne on, on prece musel prestat chodit do prace a nema materskou, prisel o prijem nebo soupl dite nekomu jinemu? nebala ses, ze skonci na ulici taky? Edit: uz koukam, ze v dubnu.. A celou tu dobu ses nezajimala? A odesla si na zaklade toho, ze jsi pro nej nic? No vidis, dite je zas NIC pro tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 23:51
@Anonymní píše:
Krásný den ženy a maminky.
Mám dotaz ohledně střídavé péče o dítě.
Po necelém půl roku známosti jsem otěhotněla s chlapem a dítě jsem si nechala(jsem věřící), po tom, co jsem mu oznámila, že čekám dítě jsme spolu rok žili, bohužel mě ten rok zneužíval, manipuloval se mnou a zkoušel mě i uhodit… Trpěla jsem mu to… Po tom, co se dcerka narodila to nebylo jiné - stále jsem s ním byla, jelikož jsem neměla kam jít, on to věděl a velmi toho zneužíval. Po 5 měsících od porodu mi naprimo řekl, že jsem pro něj NIC až že mě doma trpí, jen protože kojím a starám se o malou… To už jsem neunesl a pár dní na to, jsem odešla… Bohužel bez malé, jelikož v tu dobu jsem neměla žádné finanční prostředky, a neměla jsem ani jisté ubytování…

Nyní bych chtěla malou zpátky k sobě, jen se obávám, že nemám žádné možnosti. Poradíte?

Prosím nadávky a připomínky typu, že jsem krkavci matka si nechte pro sebe…

To myslite vazne? Ze jste odesla od kojeneho ditete? A kam jste sla a kde teda ted jste? Nemate financni prostredky ale na internet a mobil - nebo z ceho pisete, penize mate? Neni pravda, ze se neda nikam nejit s ditetem, proc jste nevzala dite a nesla do azyloveho domu, poradny pro matky s detmi, charity nebo do jine podobne instituce? Na net pristup mate, mohla jste si to najit. Ja vam asi neporadim, ale chudak dite.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.20 18:40

Jak je to?

Prosim, chtela bych se zeptat jak to je kdyz jsme s byvalym pritelem od sebe, mame spolu dite. Nemame soudne upraveny styk s ditetem, proste se domluvime mezi sebou na vsem. Ted jsme se ale domluvili na stridave peci, stim, ze syn bude navstevovat 14 dni skolu u tatinka a 14 dni u me. Otazka ale zni, aby mohl navstevovat dve skoly, musime mit svereni do pece ci stridavou peci soudne? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.20 23:43
@Anonymní píše:
Prosim, chtela bych se zeptat jak to je kdyz jsme s byvalym pritelem od sebe, mame spolu dite. Nemame soudne upraveny styk s ditetem, proste se domluvime mezi sebou na vsem. Ted jsme se ale domluvili na stridave peci, stim, ze syn bude navstevovat 14 dni skolu u tatinka a 14 dni u me. Otazka ale zni, aby mohl navstevovat dve skoly, musime mit svereni do pece ci stridavou peci soudne? :nevim:

Chudak dite

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat