Ozdoby na hrob?

1929
22.10.19 09:24

ozdoby na hrob?

Ahojky, jak jistě všichni víme blíží se nám dušičky, chtěla bych se zeptat zda neznáte nějakou stránku, kde by se dala objednat nějaká pěkná ozdoba na hrob, nemusí to být nutně ve stylu dýně, nebo nečeho, ale nějaký pěkný věneček třeba nebo něco takového? Kdyby jste měli se stránkou dobrou zkušenost, tím lépe. děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22.10.19 10:08

Stránku? No nevím, my vyrábíme věnce tak pro známé a rodinu, ale nějak si nedokážu představit tu distribuci přes internet. Si zajdi do nejbližšího květinářství nebo zahradnictví a určitě něco vybereš. Teď se v tom všichni předhání. Spíš mi přijde, že nejde projít městem, aniž by člověk o ty sezónní věci skoro nezakopával. :nevim: A nebo kup slaměnný věnec, mašli, drát a zbytek najdeš v lese! :mavam:

Příspěvek upraven 22.10.19 v 13:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
22.10.19 10:22

Zdravím, co trochu lidové tvořivosti??? Zajet do lesa pro pár větví, v Obi koupit tenký drát a s chutí do toho!! Fantazii se meze nekladou, proč nebýt na hřbitově originální??? :D :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 10:34

Vyrábím buď sama, případně jsou toho všude plná květinářství :)
Taky by mě úplně nenapadlo to objednávat přes net ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19704
22.10.19 10:43

@onajeblond
Napadá mě Fler. Ale u nás v květinářství toho je dost a já stejně davám pouze chryzantému. Velikou v květináči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama