Jak zalíčit strup?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 09:49
Jak zalíčit strup?

Potřebuji radu zkušených ohledně líčení. Změnila jsem před půl rokem stravu, výrazně jsem zhubla. Ovšem na to konto se mi v období MS výrazně zhoršila pletˇ - možná je to i věkem, nevím – je mi 37. Nikdy jsem netrpěla na akné, mám smíšenou pleť – tedy mastnější brada, nos, čelo – ale nijak moc se to neprojevovalo. Nyní se mi v období MS objeví vždy 2-3 boláky, protože to jinak nazvat nejde – viditelné z dálky, červené obrovské pupeny, které bolí jako čert. Když se mi povede je nějak zlikvidovat, tak po nich zůstane strup. Jak zalíčit ten strup? Když použiji korektor a pudr, tak je to ještě horší, kolem se mi udělají vysušené mapy, vypadá to děsně.
Vy co máte zkušenosti, jak takové věci maskujete? Případně uvítám ještě radu, co třeba zařadit do jídelníčku, nebo jak se vyhnout tvorbě toho akné, čím se to dá likvidovat bez násilí, nějaké mastičky či obklady, co já vím. Nikdy jsem to řešit nemusela.

Reakce:

Daina87
Kecalka 339 příspěvků 31.10.18 09:59

doporucuju strup nestrhavat a potirat svedskymi kapkami na vatovem tamponu… za tri dni stup zmizi odloupne se nebo aspon tolika nevycuhuje a da se zalicit. Pak na ty pupeny plati rozkrojit strouzek cesneku a aplikovat na pupen … a co se liceni tyce … to zalicit proste nejde… max vetsi vrtvou korektoru a pak poprasit pudrem. Make up nema cenu… „stece“ …

zdendulka.k
Kecalka 292 příspěvků 49 inzerátů 31.10.18 10:44

Take na to trpim,brada je hruza a des..pres leto to slo,ale ted nanovo..trochu to zapatlam aknecolorem,ale nic moc.Nejhorsi je,ze ty strupy proste nejde nestrhnout :)

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 31.10.18 10:46

Strupy se zaličují hodně těžko, protože většina makeupu je ještě zvýrazní. Kup si nějaký hodně kvalitní korektor. Jinak můj názor, ale nemyslím, že mít takovéhle problémy je ve 37 normální a zašla bych na dermatologii. Podle popisu to zní jako cystické akné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >