Jak zalíčit strup?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 09:49
Jak zalíčit strup?

Potřebuji radu zkušených ohledně líčení. Změnila jsem před půl rokem stravu, výrazně jsem zhubla. Ovšem na to konto se mi v období MS výrazně zhoršila pletˇ - možná je to i věkem, nevím – je mi 37. Nikdy jsem netrpěla na akné, mám smíšenou pleť – tedy mastnější brada, nos, čelo – ale nijak moc se to neprojevovalo. Nyní se mi v období MS objeví vždy 2-3 boláky, protože to jinak nazvat nejde – viditelné z dálky, červené obrovské pupeny, které bolí jako čert. Když se mi povede je nějak zlikvidovat, tak po nich zůstane strup. Jak zalíčit ten strup? Když použiji korektor a pudr, tak je to ještě horší, kolem se mi udělají vysušené mapy, vypadá to děsně.
Vy co máte zkušenosti, jak takové věci maskujete? Případně uvítám ještě radu, co třeba zařadit do jídelníčku, nebo jak se vyhnout tvorbě toho akné, čím se to dá likvidovat bez násilí, nějaké mastičky či obklady, co já vím. Nikdy jsem to řešit nemusela.

Reakce:
Daina87
Kecalka 343 příspěvků 31.10.18 09:59

doporucuju strup nestrhavat a potirat svedskymi kapkami na vatovem tamponu… za tri dni stup zmizi odloupne se nebo aspon tolika nevycuhuje a da se zalicit. Pak na ty pupeny plati rozkrojit strouzek cesneku a aplikovat na pupen … a co se liceni tyce … to zalicit proste nejde… max vetsi vrtvou korektoru a pak poprasit pudrem. Make up nema cenu… „stece“ …

zdendulka.k
Kecalka 297 příspěvků 33 inzerátů 31.10.18 10:44

Take na to trpim,brada je hruza a des..pres leto to slo,ale ted nanovo..trochu to zapatlam aknecolorem,ale nic moc.Nejhorsi je,ze ty strupy proste nejde nestrhnout :)

Lalelale
Závislačka 3092 příspěvků 31.10.18 10:46

Strupy se zaličují hodně těžko, protože většina makeupu je ještě zvýrazní. Kup si nějaký hodně kvalitní korektor. Jinak můj názor, ale nemyslím, že mít takovéhle problémy je ve 37 normální a zašla bych na dermatologii. Podle popisu to zní jako cystické akné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >