Jak zkrátit menstruaci

Anonymní
9.6.21 15:51

Jak zkrátit menstruaci

Ahoj, dnes ve středu jsem dostala měsíčky, v pondělí jedeme na zájezd k vodě. Tampóny nepoužívám a menstruaci mám dlouhou jak kdy. Nevíte jak bych mohla menstruaci zkrátit? (Nějakým ne nějak extra nezdravým způsobem)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14359
9.6.21 15:59

Mě pomáhá hodně vitamínu C, takže vymačkat celý citrón např. do vody, rozpustný vitamín C do nápoje atd.
Ale spíš to zmírní než vyloženě zkrátí. Ale jestli si to dostala dnes tak v pondělí už to bude slabší ne? Ale nevím jak dlouhou máš ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 16:00

Jeden cas jsem pila hodne citronovou mineralku, kdyz se mi po ctyrech dnech ocekavani ms nedostavila tak jsem blaznila ze jsem v tom :lol: pak jsem nasla na netu, ze citrony oddaluji a zmirnuji prubeh ms, asi to nejde praktikovat dlouhodobe, ale jednou za cas by to ucinne byt mohlo ;)

• Citovat
  • Nahlásit
859
9.6.21 16:13

Zkus se více hýbat a pít. Jinak bych též doporučila ten vitamin C. Možná i trochu více tepla na podbříšek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 16:24

Pomáhají mi různé ženské čaje, spíš směsi bylin, samotný kontryhel mi nechutná.

• Citovat
  • Nahlásit
1402
9.6.21 17:45

100% není žádná rada, proistě až ti to skončí, tak ti to skončí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
9.6.21 19:42

Máš proti tamponum nějaky zvláštní odpor? Za 6 dnů už bys měla mít MS asi hodne slabou. Protože krvácení je vlastně z otevřené rány po odloučení děložní sliznice, tak zvýšená dávka vitamínů C by ti tu MS asi ztratit mohla, jestli bys i tak už jen spinila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat