Pupínek mezi nohama

20
6.6.21 21:33

Pupinek mezi nohama

Dobrý večer, udělal se mi pupinek na vagine vypadá to jako beďous může mi někdo říct čím to je na kožní jsem byla jsem těhotná 27tt.. Pan doktor říkal že to je něco co by se dalo vyroznout ambulantně jeden čas zmyzel a teď se zase objevil děkuji za odpovědi pokud s tím má někdo skusenosti :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
755
6.6.21 21:38

Tak prakticky víš co to je, víš jak se toho zbavit tak jakou radu by jsi chtěla? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5380
6.6.21 21:41

U lékaře jsi byla… chytřejší asi nebudeme. A ta čeština to je fakt šílené… tolik hrubek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4387
6.6.21 21:49
@Ann000 píše:
Dobrý večer, udělal se mi pupinek na vagine vypadá to jako beďous může mi někdo říct čím to je na kožní jsem byla jsem těhotná 27tt.. Pan doktor říkal že to je něco co by se dalo vyroznout ambulantně jeden čas zmyzel a teď se zase objevil děkuji za odpovědi pokud s tím má někdo skusenosti :oops:

Může to být i zarostlý chlup. Ty umí potrápit víc než dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
6.6.21 21:55

A co ti máme poradit když u doktora už jsi byla? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
6.6.21 22:02
@Ann000 píše:
Dobrý večer, udělal se mi pupinek na vagine vypadá to jako beďous může mi někdo říct čím to je na kožní jsem byla jsem těhotná 27tt.. Pan doktor říkal že to je něco co by se dalo vyroznout ambulantně jeden čas zmyzel a teď se zase objevil děkuji za odpovědi pokud s tím má někdo skusenosti :oops:

Prostě ti tam zarostl chlup, co chceš radit. Jinak to není pupínek na vagině, ta je uvnitř těla. K češtině se vyjadřovat nebudu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5943
6.6.21 22:13
@Ann000 píše:

Foto, foto, foto!!! Jinak ti tu neporadíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22635
6.6.21 22:25

@Ann000 bože, do školy jsi chodila někdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
6.6.21 22:39
@Uslava píše:

Neblbni, nebo ho sem fakt dá :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
6.6.21 22:46
@Uslava píše:
:lol: :lol: zase nemusíme vidět všechno. :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2537
7.6.21 05:58
@stinga píše:
@Ann000 bože, do školy jsi chodila někdy?

Určitě ano, ale na češtinu a na biologii chyběla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat