Krvácení po masturbaci

Anonymní
4.6.21 17:43

Krvácení po masturbaci

Dobrý den omlouvám se že ruším ale jsem zoufalá :oops:. Dneska jsem masturbovala a jelikož jsem ještě panna tak nevím jestli jsem si náhodou neprotrhla panenskou blánu. Když jsem domasturbovala tek jsem se na záchodě utřela tak tam bylo trochu krve tak jsem si dala intimku a neřešila to. Teď večer jsem šla na záchod a krvácím docela dost ale měla bych mít termín menstruace tak nevím jestli mám menstruaci nebo né :( :oops:. Ta krev je taková hnědá ale někdy zase červená. Prosím poraďte :oops:.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9010
4.6.21 17:45

Menstruace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 17:56
@JancaS84 píše:
Menstruace

Bojím se že je to tou blánou protože tak silně jsem nekrvácela na začátku menstruace, né že bych nějak brutálně krvácela ale prostě se mi to nezdá :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
31727
4.6.21 18:05
@Anonymní píše:
Bojím se že je to tou blánou protože tak silně jsem nekrvácela na začátku menstruace, né že bych nějak brutálně krvácela ale prostě se mi to nezdá :nevim:

Je to jen kus tkáně. Nešil. Skutečnou nepannou se staneš, až se opravdu vyspíš s mužem. A nejspíš je to MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4167
4.6.21 18:06

Troll. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 18:13
@Russet píše:
Je to jen kus tkáně. Nešil. Skutečnou nepannou se staneš, až se opravdu vyspíš s mužem. A nejspíš je to MS.

Děkuji, tak doufám že je to menstruace.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 18:14
@Alriga píše:
Troll. :roll:

Proč by měl být? Promiň že se vůbec ptám. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3
4.6.21 18:42

Nejspíš menstruace, ale i kdyby to byla panenská blána, tak se ničeho neboj, na tom nic není. Je běžné, že se spoustě holkám protrhne už před prvním sexem kvůli masturbaci, cvičení atd. Naopak spousta žen i po několika pohlavních stycích nekrvácela a nemusí k tomu vůbec nikdy dojít.
Vše je to o tom, že všechna naše těla jsou jiná a ať už máš panenskou blánu protrhlou nebo ne, neovlivní to nijak tvoje zdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1929
8.6.21 21:27

Tak co, byla to menstruace?

A kdyby ne, a tu blánu sis opravdu protrhla, byl by to problém? V dnešní době snad už ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat