Dlouhodobé krvácení

Anonymní
4.6.21 13:45

Dlouhodobé krvácení

Zdravím všechny a prosím o radu či sdílení zkušenosti.
Obecně mám problém s pravidelností cyklů a dlouhodobé špinění znám moc dobře. Ale zatím vždy přišla menstruace, někdy běžná, někdy silnější. Ovulace někdy byla, někdy ne.
Nicméně poslední běžnou menstruaci jsem měla na konci ledna. Ovulace, pokud proběhla, mohla být až 48. DC (do té doby tvrdý čípek extrémně změkl) a asi 2 dni po té jsem začala slabě krvácet, ne špinit, ale krvácet. Třeba i 15 ml denně (podle kalíšku). A krvácím do teď, tedy asi 2,5 měsíce.
U Dr jsem byla, podle UTZ vše v pořádku, samotné krvácení za vážný problém nepovažuje, o krevní test na hormonální profil jsem si musela říct a pár dní se tam snažím dovolat o výsledky… Nicméně jediné, co by mi prý předepsal je antikoncepce, což mi přijde jako slepé řešení důsledku, nikoliv příčiny…
HA jsem nikdy nebrala, těhotná také ne, žádné gyn. zákroky…
Prosím, neměla jste některá podobný problém? Jaká byla příčina? Moje bezradnost a zoufalství vedly až k založení emiminovského účtu, a to je co říct :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
774
4.6.21 14:32

Změnila bych gynekologa..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
4.6.21 16:40

Mě vždycky fascinuje, když gynekolog (zejména chlap) někomu řekne, že špinit nebo krvácet v kuse je normální a nepředstavuje to žádný problém :roll: Taky bych ho vyměnila. A zkusila bych se i poradit s někým přes TČM, čím to může být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5013
4.6.21 17:26
@Julča001 píše:
Mě vždycky fascinuje, když gynekolog (zejména chlap) někomu řekne, že špinit nebo krvácet v kuse je normální a nepředstavuje to žádný problém :roll: Taky bych ho vyměnila. A zkusila bych se i poradit s někým přes TČM, čím to může být.

Presne tak, mne to dr.hned resi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1518
4.6.21 18:18

Zmenila bych gynekologa. dlouhodobe krvaceni neni normalni. Ja na nej trpim, mam vysokou sliznici v deloze a nyni maji podezreni na karcinom… Neni to sranda, urcite to res.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat