Jaká autosedačka 9 - 18 kg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Medičkaa
Kecalka 263 příspěvků 11 inzerátů 05.02.19 20:38
jaká autosedačka 9 - 18 kg

Jdu si pro radu. Vybírám autosedačku protože nám syn za chvíli vyroste z vajíčka a vůbec se v tom neorientuju… Mohli byste mi prosím poradit s jakou sedačkou v kategorii 9 - 18 máte dobrou zkušenost? Nemáme v autě isofix. Na protisměru taky nijak netrvám. Nevím jestli s tím pultem nebo bez…?Vpodstatě něco jednoduchého ale funkčního, snadná manipulace a pohodlí a bezpečí pro dítě. A taky aby nás to nezruinovalo. Díky za jakoukoliv radu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Natálka26
Kelišová 5639 příspěvků 05.02.19 20:50

@Medičkaa

Britax Römer dualfix, ta jde myslím bez isofixu. Nebo se celkově podívej na sedačky od téhle firmy, nebo ještě super jsou od Be Safe.

di.xi.nka01
Stálice 85 příspěvků 05.02.19 20:57

Taky bych doporučila Britax Romer. Jsou bezpečne (v testech vždy na prvních místech) a za slušnou cenu.

Euforia
Kecalka 217 příspěvků 05.02.19 20:58

Mame britax römer king a je uplne v pohode, dostacujici. Do auta se pouta na pasy, dite taky na pasy:) jen po smeru jizdy
Stala v akci nejak 3700kc

Kukacka123
Závislačka 3050 příspěvků 05.02.19 20:58

@Medičkaa do 15m je doporuceno v protismeru kvuli bezpecnosti, aby detem neklinkla hlavicka… Jak stare mas dite? My teda mame s isofixem ted novou, tak neporadim typ…ale ze znacek urcite Cybex nebo Britax Romer ;) i Be Safe asi neni spatne, ale to nemam v okoli zkusenost…

Medičkaa
Kecalka 263 příspěvků 11 inzerátů 05.02.19 21:02

@Kukacka123 synovi je skoro rok a upřímně kvůli těm 3 měsícům se mi protisměr úplně pořizovat nechce :( ale díky za radu

Medičkaa
Kecalka 263 příspěvků 11 inzerátů 05.02.19 21:06

@Natálka26 @di.xi.nka01 @Euforia díky moc, právě Britax Romer sedačky se mi líbily, jen jsem si říkala, že se radši ještě někde zeptám na zkušenosti, tak jsem ráda že jste spokojené, asi do ní také půjdem, už jen vybrat typ… a vejde se do auta v pohodě? máme ford focus a občas potřebujeme vést vzadu 3 děti, navíc přítel (řidič) je vysoký tak za ním není moc místa… ale to bude asi u všech sedaček podobné že?

Natálka26
Kelišová 5639 příspěvků 05.02.19 21:11

@Medičkaa
Römer je dost robustní, focus není zrovna velký auto, takže 3 sedačky nevěřím, že by se vešly :nevim: ale třeba jo, jen mám špatnou představivost.

Kukacka123
Závislačka 3050 příspěvků 05.02.19 21:14

@Medičkaa jo, tak to ja prave nevedela…ono protismerna jde casto i posmeru :P jinak za me Britax nebo Cybex ;)

Medičkaa
Kecalka 263 příspěvků 11 inzerátů 05.02.19 21:14

@Natálka26 to jsem se špatně vyjádřila, zbylé 2 děti jsou už velké, autosedačku nepotřebují :)

Natálka26
Kelišová 5639 příspěvků 05.02.19 21:16

@Medičkaa
Tak to pak jo, to už se tam nějak vejdou. :)

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 7220 příspěvků 05.02.19 22:17
@Natálka26 píše:
@Medičkaa
Römer je dost robustní, focus není zrovna velký auto, takže 3 sedačky nevěřím, že by se vešly :nevim: ale třeba jo, jen mám špatnou představivost.

A víš o tom, že Ford doporučuje jako autosedačku právě Romer, protože je vyráběná podle jejich parametrů? :) Já měla romer king ve fiestě a místa tam bylo spousta.

Natálka26
Kelišová 5639 příspěvků 05.02.19 22:24

@Janli

Ne to opravdu nevím. Ford není moje krevní skupina, ale ani tak nevěřím že je focus celky auto a že by se tam 3 sedačky vešly. :)

Medičkaa
Kecalka 263 příspěvků 11 inzerátů 06.02.19 06:49

@Janli taky jsem to netušila :) kdybych to věděla nemusela bych zakládat zbytečné diskuze :D

steeve
Kelišová 7005 příspěvků 06.02.19 08:54

@Medičkaa jestli chcete posměrnou 9-18 kg na pásy tak nejlépe Römer King II : http://autosedacky.mimishop.cz/…king-ii-2018

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >