Reklama

Jaká jména pro dvojčátka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terezaroleckova
Povídálka 15 příspěvků 12.10.18 20:59
Jaká jména pro dvojčátka?

Ahoj :D
S mým mužem čekáme dvojčátka, chlapečka a holčičku. Už máme jednoho chlapečka Lukáška. Nemůžeme se rozhodnout pro jméno. Chtěli jsme Antonii s Václavem nebo Vojtěchem, nebo Evu s Václavem. :srdce:
Jenže máme strach aby Antonie(Toňa) třeba v pubertě netrpěla.. Největší problém že naše vybrané jména jsou Eva a Vašek.. vy víte moc dobře kdo to je :jazyk: A tak nevíme co máme dělat. :zed: Moc prosím odpusťte si ty věci typu že se mají rodiče rozhodnout sami.. chceme jen radu :srdce: :D Příjmení Rolečkovi :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 12.10.18 21:01

A co tedy Eva a Vojtěch?

Uživatel je onlineVeHE
Závislačka 4087 příspěvků 12.10.18 21:03

:mrgreen: Víc bude trpět Eva a Vašek. Myslím, že v dnešní době se dávají taková jména, že Antonie je slabota oproti jiným :kytka: Navíc je to krásné jméno. :srdce:

terezaroleckova
Povídálka 15 příspěvků 12.10.18 21:03

@MyDestinka no tady je další problém 8o Vojta se zase moc nelíbí manželovi :zed:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7991 příspěvků 12.10.18 21:05

Tak můj vkus to není, asi záleží jestli chcete aby třeba svátky měli blízko sebe - např manželova sestřenice má Šimonka a Štěpánka aby měli svátky u sebe. A proč nedáte např Lukáše a nevím Lucii, Lindu nebo tak :)
Jako ono na každé jméno jde najít něco, my máme Jáchyma a takové to „hodíte ho do stroje“ padlo jednou jedinkrát a to byl jeste v břiše :)
Jako zrovna Evu a Vaška bych nedala, ale pokud se vám líbí tak na okolí kašlete, my radši jméno druhého potomka neříkáme - my teda nevíme ani pohlaví :D

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 16590 příspěvků 12.10.18 21:06

Dal bych Radima a Romanu. :mavam:

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 12.10.18 21:07

No mně osobně se spojení Eva a Vašek nelíbí. A ano, pze hned vidím TU dvojici. Takže bych zkusila najít jiná jména. Co místo Vaška dát Vladimíra?

fialkaann
Povídálka 15 příspěvků 12.10.18 21:07

@terezaroleckova Určitě bych Eva a Vašek nedávala. I když jsou to krásná jména - ale pro dvojčátka ne. Antonie je krásné, vážně. Nebo mě napadlo Adam a Eva, aby se pak nehádali o svátek :D Evička je super jméno a moc se nedává, takže možná pořešit ještě toho chlapečka. A co Tomášek? Lukáš a Tomáš je fajn =)

Uživatel je onlinePapeJ
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 12.10.18 21:08

Mě se Vašek moc nelíbí, Eva je zase ochuzená o svátek. No, Eva a Vašek :roll: Mě se Tonička líbí, nevím, proč by jí to v pubertě mělo vadit a ta zkratka Toňa je super. Vojtíšek je moc krásný jméno. Antonie a Vojtěch taky zní hezky.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 12.10.18 21:11

Evinka Rolečková je super, líbí se mi to víc než Antonie Rolečkové :palec: jen ten Venda k tomu je takový … no Eva a Vašek no, ta asociace tam je :oops: Ale já celkově jméno Václav nesnáším, tak nejsem nezaujatá

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 12.10.18 21:12

Plná taška Evy a Vaška :lol:
Nahodou, Antonie je hezke jmeno. Kdyz se chce,da se zesmesnit jakékoliv jmeno. Takze bych se na to neohlizela :)

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 12.10.18 21:16

A já to mám naopak, Venda je bezva jméno, chtěla jsem u obou synů, ale manželovi se moc nelíbí. Dala bych Václava a k tomu nějaké jiné holčičí. Eva ani Antonie se mi nelíbí. Ale když už, tak tu Toničku, protože Eva a Vašek je prostě jasný. Na druhou stranu, kolik dětí je zná? Nebude to vlastně jedno? Je to podobný jako s Bellou o diskuzi vedle. Tam jsou ty jasný asociace hned dvě nebo tři, ale na rozdíl od Evy je to navíc nepěkný jméno.

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 68901 příspěvků 12.10.18 21:18

Eva a Vašek…hmmm,tak to otočit a dát Vendulku a Evžena.

terezaroleckova
Povídálka 15 příspěvků 12.10.18 21:20

Máte pravdu :lol: za Evu a Vaška by nás naše děti v budoucnu ukamenovali :think: Takže to odpadá určitě :roll: :cert:

Davolix
Stálice 56 příspěvků 12.10.18 21:22

Antonín a Eva? :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >