Jaké botky????

1083
2.2.08 19:44

Jaké botky????

Ahoj maminy, chtěla bych se zeptat jaké botičky jste svému prckovi dali (jaké vám doporučil lékař, kamarádka apod.) jako první, s pevné a nebo měkké např. značky Robeez???? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.2.08 20:10

my jsme dali jako prvni boticky typu Robeez, protoze jine nam Irenka odmitala, ale kdyz zacla chodit, tak jsem ji na ven dala normalni venkovni boty a to uz je brala, doma ale zatim porad chodi v Robeez (ted je ji 15M) a uz si rikam, ze ji musim koupit neco pevnejsiho typu Pediped, ptala jsem se ale na to lekarky a ta mi rikala, ze neni treba, ze by mela mit co nejvetsi „kontakt se zemi“ a nejlepe na boso, to u nas bohuzel nejde, protoze mame dost studeny dum, tak nevim nevim, kdyz se divam jak chodi nekdy po vnitrni strane, tak si myslim, ze by mela mit neco pevnejsiho, takze se chystam na Pedipedy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
2.2.08 22:01

Rendo - koukala jsem na ty Pedipedy a moc se mi líbí! Kde je budeš kupovat? Já jsem na netu nic v Česku nenašla…vyjely mi samé angl.stránky. Ale možná jsem málo hledala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.08 00:38

dagmar10, my ted bydlime v usa, ale protoze jsou tu v obchodech dost drahe, tak je chci koupit online, ale jeste jsem tim moc nezabyvala, tak nevim, na jakych strankach, tohle je podle jejich webovych stranek asi distributor U SEDICICH KOCEK CESKA KAMENIA 40721, jinak podobne boty ma i kai run

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.8.08 13:56

My jsme koupili botičky Inch Blue, jsou stejné, jako Robeez, ale o polovinu levnější (a na kvalitě jim to neubírá). Jsou z Anglie, a v Čr se dají koupit na www.inch-blue.cz.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama