odmítání botiček

18
28.10.07 20:01

odmítání botiček

můj desetiměsíční syn odmítá na nohou papučky i botičky, jakmile je má na nohou, tak pláče a neudělá ani krůček. Jinak chodí v ponožkách, samozřejmě za obě ručičky v pohodě a velmi rád. Nevíte jak ho naučit na botičky? Za chvíli bude mít rok a bede to nezbytné. Děkuji. můžete mi poslat i SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
28.10.07 21:39

Ahoj,

mela jsem stejny problem s druhou dcerou. Nechtela nic na nohu a i kupovani prvnich boticek probihalo asi na ctyri navstevy nez jsme ji to smeli obout aniz by hystericky jecela. Pomohlo ji nechat na hrani jeden par starych papucek po starsi sestre. Casem se je snazila sama davat na nozicku. Ale trvalo to tak ctrnact dni minimalne nez ji ten vzdor presel…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
28.10.07 23:17

Dej tomu čas :) On se to naučí :)

Jo a napadla mě taková drasťárna - když bude hodně zatvrzelý, vem ho na prochajdu v ponožkách - do pěti minut bude chtít botky ;) Ale to je hnusné a asni bych to neudělala, ovšem představa je to prímová :D:D:D

A diskusi přesunu do botek :)

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
29.10.07 09:53

Tak dej třeba dvoje ponožky a boty nenuť - já je také nerada, až do mrazů chodím bosky, doma bačkory na nohy prostě nevezmu (a když vezmu, tak si po chvíli vyvracím kotníky). Tohle nejde násilím. Staršímu klukovi jsme dávali botky nejprve v kočárku venku na procházce - když chceš ven, musíš mít botky (ale taky pozvolna) - a pravda, že občas capal v ponožkách (nebo i bez nich, učil se chodit na přelomu dubna a května, takže to šlo). Samostatně se naučil chodit bos, na zahradě, v červnu - prostě usoudil, že ho tráva příliš tlačí do holých kolenou a tak radši začal chodit. Teď už dáávno boty (i bačkory) nosí… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
1.2.08 06:52

moje dcerka taky nechtela asi do 11 mesicu boticky ani videt a tak jsem ji koupila mekke boticky Robeez a ty ji vubec nevadily, my jsme meli problem, ze na bose nozicky byla u nas prilis zima a v ponozkach ji to klouzalo, nevim, zda jsou tyhle botickyi v CR, protoze tam ted nebydlime, ale urcite existuje nejaka podobna alternativa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
1.2.08 06:58

tak ted jsem si cetla nejake jine prispevky a zjistila jsem, ze tem mekkym botickam se rika „capacky“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.3.08 13:57

ahoj,
Robeez se dají celkem dobře sehnat v obchodech i na netu, další variantou jsou capáčky Inch Blue, které se dováží z Anglie a jsou o něco levnější :lol: :wink:
www.inch-blue.cz
Každopádně tenhle typ botiček je úplně úžasný, drží dětem na nožičce a neomezují vývoj kostí a posilování klenby.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.3.08 13:58

ahoj,
Robeez se dají celkem dobře sehnat v obchodech i na netu, další variantou jsou capáčky Inch Blue, které se dováží z Anglie a jsou o něco levnější :lol: :wink:
www.inch-blue.cz
Každopádně tenhle typ botiček je úplně úžasný, drží dětem na nožičce a neomezují vývoj kostí a posilování klenby.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.3.08 13:58

ahoj,
www.inch-blue.cz

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama