zimní botičky

1102
10.10.07 13:05

zimní botičky

Kupujete někdo už zimní botičky, začíná se ochlavat tak o tom dost přemýšlým. Budou to naše první zimní botičky nemám vzít o číslo větší kvůli zimní punčoškám.Díky za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
10.10.07 13:15

ZIMNI BOTICKY UZ MAME NAKOUPENE V BATOVI, KOTNIKOVE VEVNITR S CHLUPEM.
HLAVNE VEM NA NAKUP DITE A BOTKU MU PORADNE OZKOUSEJ A O VELIKOSTI SE PORAD S PRODAVACKOU.
OBECNE KDY MA DITE NOHU VE SPICCE BOTY, TAK ZA PATICKU BY SE TI MEL VEJIT TVUJ PRST, TAKZE ZKOUSET TREBA S TEMA PUNCOCHAMA, OSTATNE POCASI NA NE UZ JE.

• Nahlásit
  • Citovat
1235
10.10.07 13:22

Ahoj,
já kupuju vždycky o číslo větší, protože počítám, že je bude nosit až do února a to mu zase noha povyroste. Teď má nožičku cca 15cm, což by odpovídalo Baťovské 25, ale koupím botky, které budou mít uvnitř tak 16,5cm (25 nebo 26). Vždycky se snažím koupit o těch 1-1,5cm větší.
Ani nejde o tlusté ponožky, ale proto, že když si stoupne a o nožičku se pořádně opře, tak jí má hned delší a v botě už mu skoro místo nezbyde.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
10.10.07 13:27

Tip z ortopedie - před nákupem dětských bot DOMA V KLIDU obkreslete nožičku dítěte, přidejte těch cca 12mm před nejdelší prst a vystříhněte z tvrdého papíru a s tím jděte boty koupit!
Rozhodně bych nespoléhala na pomoc prodavaček, leckdy vůbec nevědí, co prodávají a to i u Bati! :twisted: :twisted: :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
10.10.07 20:20

Já jsem tedy s Baťou spokojená, ale u nás, ve Slaným. V Praze ve Stodůlkách (myslím) byli dost ofrklý a nepříjemný :roll:
Ale jinak k botkám…Zimní taky teď plánuju koupit, ale ještě mu je asi nedám, punčocháče nosí už teď, ale jinak botky kotníkový bez chlupu (klasika jaro-podzim). Co bych mu dala v zimě ??? Zatím má nohy v botě teplý. No a taky kupuju zimní o číslo větší, aby tam ten 1-1/2 cm nadměrek byl :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15857
10.10.07 23:21

Ja jsem s Batou taky spokojena, prevazne vsecny botky mame od nich a nejdradsi kupuju cenove prijatelne Bubble gumners a ve sleve italske Primiggi. Bohuzel jsou jednou tak drahe jak klasicke „batovky“ (rikavala babicka na vsechny boty :lol: )

Jinak mam dobrou zkusenost s Batou na Vaclavku a pak v mensich prodejnach, v nakupnich centrech opravdu prodavacky kolikrat nevi co prodavaji jak psala Gandelion vyse…

My ted nosime kozene boty nezateplene, jen s normalni ponozkou. Puncochace mela dcera jen prvni den ve skolce pac bylo hnusne a nutne musela mit saty :P Ovsem zitra chce taky saty, maji foceni, takze vytahnu polokozacky do pul lytek s takovym teplejsim filcem uvnitr.

Klasicke zimni botky s chlupem vevnitr nebo dokonce snehule doufam, ze nebudem vytahovat jeste dlouho :roll:

Jinak dcera ma nohu 24,5. Na kratkou dobu na pisek ma okopane 25, jinak nosi 26 a na zimu jsem ji prave u Bati na Vaclavaku koupila kozacky vevnitr s chlupem, lehke s mekkou ohebnou podrazkou, ktere bych z fleku brala i pro sebe. Jsou to prave Primiggi a z 1.999,– :twisted: slevnene na 999,– i tak cena des, ale misto sladkosti (pokud vydrzi pocasi) je prinese Mikulas. Jo a velikost 27, takze do jara vystarano…

no to je zas roman :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
11.10.07 06:41

Ahojky, včera byl zrovna na ČT pořad o nakupování dětských botiček a docela jsem se zhrozila, co za „odborníky“ prodává ve specializovaných obchodech s obuví :evil: . Mluvil tam i ortoped a ten několikrát zdůrazňoval, že stačí jen jedinkrát koupit špatné boty a poškození nožiček je nevratné!!!
Tak nám všem přeju štěstí na zkušené prodavačky a kvalitní botičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
11.10.07 11:22

Kiero, to je síla. Sice jsem to neviděla, ale taky jsem se setkala s prodavačkami, které neumí poradit a nejsou ochotné. Třeba náš Adam si botky a oblečení zkouší nerad, protože to není jeho. Jen co ale zaplatím a máme to doma, je vše ok. Právě na něj platí ty milé prodavačky a né studený čumáky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.07 22:32

Zimní kotníkové botičky jsme pro naše dvojky kupovali minulý týden, zn. Essi. Prodavačky věděly, která bije, velmi ochotně nás obsloužily i 5 minut před zavíračkou, ačkoli jedné z prodavaček za 5 minut odjížděl autobus. Takhle nějak si to představuju, ale v praxi s tím zas tak často nesetkávám. :D

Kupovali jsme ve Vyškově na náměstí, vlezli jsme tam náhodou, ani nevím, jak se prodejna jmenuje. Přesto doporučuji. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
15.10.07 23:32

Ahoj, tak mi koupili dneska, ráno je fakt zima :roll:

Máme také od Essi, naprostá spokojenost s prodavačkami, obchod z Kladna.

Tyhle:
http://www.prodeti.com/…37_0_tn1.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama