Jaké doplňky k těmto šatům?

18.12.18 21:04

Jaké doplňky k těmto šatům?

Ahoj, koupila jsme si tyto šaty, ale nějak nevím, co k nim. Jde mi hlavně o boty a nějakej svršek přes ramena. Šaty jsou takové oranžovo červené, nevim, jeslti je to na fotce dobře vidět. Přemýšlim o lodičkách v tělové barvě, ale nevim. Předem díky za radu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

15182
18.12.18 21:06

Jaká příležitost? Tělové bych nebrala ty se mi k tomu nehodí, šla bych spíš do černé tou se nic nezkazí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3178
18.12.18 21:12

Telove spis ne. Bud boty take v cervene barve nebo v cerne. Jestli mas odvahu, tak ani stribrna nebo zlata se s cervenymi saty netluce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
18.12.18 21:14

K takto ohnivě červeným šatům nosím černé botky nebo zlaté - na večer. Tělové možná v létě bez výrazných šperků. Jestli černé, tak bych volila něco jemného, ne ty lakované hrůzy na vyšší podrážce :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
18.12.18 21:15

Ano nebo červené, ale jako ty šaty, ne tmavší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.18 21:17

Černé boty, tak ty jediné doma mam. Stříbrná mě taky napadla, ale to zase nevim, co bych si vzala přes ty ramena. Jinak já si je vezmu jen doma ke štedrovečerní večeři, ale myslela jsem, že bych je mohla třeba se sakem vzít i do divadla, kam mam v plánu v lednu jít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
18.12.18 21:28

Tak černé na malém nebo jehlovém podpatku a černé sako. S červenou moc nejde kombinovat, ale když se to podaří, tak to je paráda.
K červeným šatům jsem měla jednou taky stříbrné sandálky na podpatku. Vzala jsem si stříbrné psaníčko a bílý svetřík, tak to vypadalo celkem dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
18.12.18 21:32

Také by mohly vypadat zajímavě tmavě zelené lodičky s podobným, resp. čérným šálem přes ramena a stříbrnými šperky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.18 21:33

Ona to právě neni uplně červená, ale taková do oranžova-korálová.
Asi jo, asi to taky vidim na černé boty na jehlovém menším podpatku a černé sáčko do toho divadla.
Díky všem za příspěvky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3178
18.12.18 22:31
@Sariku píše:
Také by mohly vypadat zajímavě tmavě zelené lodičky s podobným, resp. čérným šálem přes ramena a stříbrnými šperky.

V cervenych satech a zelenych botech by byla jak puncocha pro Santu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
19.12.18 00:08

@Pajka89 ony úplně stačí ty červené saty :D zelené boty jsou pouze třešnička na dortu 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
1.1.19 16:38

Zdravím, mám stejný dotaz na jiné šaty, viz odkaz http://www.orsay.com/…7854000.html?…

Plánuju si je vzít na ples, nejsem vysoká jako modelka na fotce, jsou mi tedy až na zem, ale vypadá to hezky… mám k nim už koupené takové výraznější náušnice, v podobném stylu jako tyto https://www.google.com/search?…:

A teď přemýšlím, jaké zvolit obutí a psaníčko, radši bych tedy něco trošku jiného než má modelka na obrázku, hlavně boty nejsou úplně můj styl, ale ať hledám jak hledám, nějak to nejde… jiné šperky kromě náušnic už mít nebudu (snubák nepočítám)… napadá vás něco? Budu ráda za každou reakci, díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama