Časopis pro 90 letou babičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dana.dv
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 17.12.18 16:45
Casopis pro 90letou babicku

Ahoj holky, rada bych babicce dala k Vanocum predplatne casopisu. Je ji 90, zije cely zivot na vesnici, nelusti krizovky. VLASTU uz ma. Napada vas neco lehciho pro starsi pani? Drby o celebritach ji neberou, vareni taky ne, na rucni prace ji uz ruce neslouzi… Je to tezky… Diky za tipy

Reakce:
marie1954
Kecalka 109 příspěvků 17.12.18 16:50

časopis Zahrádkář? Chatař chalupář?

masima
Kecalka 347 příspěvků 17.12.18 16:51

Květy. Teď jsem je brala prababičce ze slevomatu roční předplatné nějak lehce přes tisícovku. Součást je i TV magazín.

dedrichov
Závislačka 3143 příspěvků 17.12.18 16:51

Vychází různé retro magazíny, většinou vzpomínky na ty naše slavné herce, to by ji nechytlo?
Nebo červenou knihovničku :kytka: Babičky mívají rády romantické příběhy

tininas
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 17.12.18 16:52
@dana.dv píše:
Ahoj holky, rada bych babicce dala k Vanocum predplatne casopisu. Je ji 90, zije cely zivot na vesnici, nelusti krizovky. VLASTU uz ma. Napada vas neco lehciho pro starsi pani? Drby o celebritach ji neberou, vareni taky ne, na rucni prace ji uz ruce neslouzi… Je to tezky… Diky za tipy

Ahoj.

Docela dobrá je 100+1 historie.

Jsou to články o našich i světových dějinách, ale psány popularizačně. :)

dana.dv
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 17.12.18 16:55
@masima @tininas
@tininas píše:
Ahoj.

Docela dobrá je 100+1 historie.

Jsou to články o našich i světových dějinách, ale psány popularizačně. :)

Babicka je „jednodussi“, to by ji nebavilo…

Russet
Extra třída :D 13341 příspěvků 17.12.18 16:56
@dana.dv píše:
Ahoj holky, rada bych babicce dala k Vanocum predplatne casopisu. Je ji 90, zije cely zivot na vesnici, nelusti krizovky. VLASTU uz ma. Napada vas neco lehciho pro starsi pani? Drby o celebritach ji neberou, vareni taky ne, na rucni prace ji uz ruce neslouzi… Je to tezky… Diky za tipy

Téma nebo Epocha.

masima
Kecalka 347 příspěvků 17.12.18 16:56

@dana.dv ty Květy jsou něco jako Vlasta. To bych řekla, že nemusí být nějaký extra myslitel. :*

tininas
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 17.12.18 17:00
@dana.dv píše:

Ahoj.

Ještě mě napadlo. Je paní věřící? Tady se nabízí Katolický týdeník.

Gina
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 1 inzerát 17.12.18 17:11

V naší knihovně jsem si jednou půjčila Pravý domácí časopis: https://pravydomaci.cz/.
Je to takové jakoby lehce ekologické, věci, co si člověk může udělat sám doma apod.

Janatans
Kecalka 106 příspěvků 17.12.18 17:17

Myslím, že časopis Retro by mohl být fajn, pokud ráda vzpomíná na „staré dobré časy“ :)

Levandulina
Kelišová 6026 příspěvků 22 inzerátů 17.12.18 17:41

Co Receptář? Ten kupuju babičce já :mrgreen:
https://predplatne.ireceptar.cz

Králičice
Extra třída :D 13290 příspěvků 17.12.18 17:55

Co časopis Retro?Edit. Koukám, že příště raději přečtu než dám tip.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 17.12.18 18:05

Holky, díky za tipy, objednala jsem jí Květy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >