Jaké golfky, potřebuji radu

Anonymni
11.4.07 23:01

Jaké golfky, potřebuji radu

Ahojky, synovi je 18měsíců, vozíme se v 3kolce Jané Slalomu, jezdíme ven každý den, většinou po městě. Chci koupit golfky už kvůli skladnosti v kufru malého auta. Dále taky proto,když malý jde vedle kočáru, tak i když je slalom skvěle ovladatelný, zdá se mi i dlouhý. a protože hodně jezdíme, tak nevím jestli koupit nějaké naskakovací např. jané energy nebo pořádné golfky jako Inglesina zippy. Prosím maminky poraďte.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11935
12.4.07 07:15

nevim proc jsou jane energy jen naskakovaci a ne poradne golfky :lol: ja je mam a to je Standovi 7 mesicu,daji dat do lehu, do polosedu, lehu, a jejich velka vyhoda je vaha :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
12.4.07 08:23

Já beru Jané energy, taky jako pořádné golfky :o ........ Malý v nich jezdí od 14 mesíců a celou zimu ve fusaku a jsem max spokojena jdou do lehu, plastenka je taky v pohode, dokoupila jsem si na ne nanoznik, akorat ten kosik by mohly mit vetsi........ Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
12.4.07 08:38

Ahoj, no tak já jsem do třetice taky majitelka Jane Energy a jsem rovněž velmi spokojena. Doporučila bych ti je rovněž, ale ne proto, že jsem s nima spokojená já, nýbrž proto, že to co píšeš - tvé potřeby- právě plně pokryje tento typ golfek…Golfky typu Zippy jsou už jen o málo lehčí než tvůj Slalom, tak bys to měla z bláta do louže. A tvůj syn už je dost velký, rozhodně by mu mohly Energy a jim podobné vyhovovat. Výhoda bude i finanční… :) :) :) Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
12.4.07 12:21

Ahoj…já mám taky Jané Slalom Pro a jako doplněk jsem koupila golfky Quinny Zapp…jsou lehounké, ovládají se stejně lehounce jako slalom a hlavně jsou maximálně skladné… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
12.4.07 12:23

Holky vejde se Slalom do Citroenu C3? Nebo Renaulta Clio?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
12.4.07 12:31

ka-tko…63×87×56 šxdxv Slaloma…měřila jsem to s úplně otočeným madlem, já ho dávám do auta aniž bych ho takto „zmenšovala“…jinak jdou oddělat kola během pikosekundy a na:,–(it snad ještě rychlejc…tím se taky dost zmenší do šířky, což u Clia asi oceníš víc než to madlo…L

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
12.4.07 12:33

No ja to auto jeste nemam.............ale Slaloma budeme kupovat, proto se pidim......a korbu tam nacpu taky???? Myslim oddelene?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
12.4.07 12:44

Co se týče korby, tak nevím. Já sem měla hluboký inglesinu a to jsem musela korbičku vozit vevnitř v autě. Ale do audiny(kombika) se vlezla celá. Řekla bych, že složený podvozek slaloma je asi nižší než té inglesky…no nevim, uvažuju…ale do golfa by se mi to asi nevlezlo všechno do kufru (slalom)…L

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
12.4.07 12:51

Přidávám se k maminám, co neví - jaké golfky.. protože mám pejska, chtěla bych spojené madlo… nevím, jak se kočírují jen hole..? Chci lehký kočárek - první patro bez výtahu.. a skladný do menšího auta. Přitom ael, alby zvládl v pohodě zimu.-) takže - ne moc malá kolečka.
UVažuju nejvíc o Jane carrera pro - jenže mě dostává cena přes osm tisíc…a to je bez pláštěnky, nánožníku… Jane energy je dobrá cena, lehký kočárek - jen mám fakt strach, je to opravdu na každodenní ježdění … v poho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
12.4.07 13:22

Lusie, muzu ti rict i jak se jezdi s Carrerou i s Energy (carreru jsem mela pujcenou)… Carrera je fajn pokud ji nikam nemusis tahat (ono se to s ditkem a treba nakupem do toho prvniho patra docela pronese ;)) ale zimu nezvladala vubec (a to letos zadna nebyla), Energy ma sice mensi kolecka a nema spojenou rukojet ale ovlada se mi mnohem lip, da se to pri trose zvyku zvladnout i jednou rukou, neni problem vynest kocar i s prckem nakupem a psem do prvniho patra (vyzkouseno) :) ale zimu netusim jak zvladnou (mam je chvilku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
12.4.07 13:25

a jeste jsem zapomnela dodat ze jezdim kazdy den ne v moc upravenem terenu (diry, vymoly, obcas chybi cesta)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
12.4.07 14:49

Pro Lusie:
Myslím, že Energy zvládnou i každodenní ježdění, ale na zimu s nimi moc nepočítej - ale to s žádnými golfkami… Pokud jde o takové ty městské zimy, tak to ustojí stejně jako každé jiné golfky. Pokud je sněhu příliš, tak to vyřeší jedině normální sporťák a nafukovacimi či plastovými koly. Takže zimu jako kriterium klidně z hlavy vypusť… :)

Pa, Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
12.4.07 15:46

Zizo, dovolila bych si trosku polemizovat co se tyce vesnicke zimy a sportaku s nafukovacimi koly, ja kdyz jsme zapadli snehem tak jsem neprojela ;) a to jsem golfky jeste nepouzivala a nosila jsem prcka v satku protoze to ani jinak neslo ;) jakykoliv kocar neprojede 30cm snehu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
12.4.07 19:53

Ahoj Enko, já neřešila vesnické zimy… :) samozřejmě, že neprohrnutý sníh neprojede nic, ale myslím si, že se dítě v roce a půl v šátku už netahá… :) Z.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama