Jaké je čtvrté těhotenství?

Anonymní
21.9.20 17:22

Jaké je čtvrté těhotenství?

Zdravím holky, jaké bylo vaše 4. Těhotenství? Jsem na začátku a kdybych si nedělala test, tak o těhotenství nevím, krom toho, že
Mi je furt zima, tak doufám, že to tak bude probíhat dál. U předchozích mi bylo dost zle a strašná únava.
A co čtvrtý porod?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5490
21.9.20 17:36

Já ti asi moc nepomůžu, taky jsem se čtvrtým teprve na začátku. Ale měla jsem bezpříznakové (kromě rostoucího břicha) všechny 3, tak to ani teď neočekávám jinak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29389
21.9.20 17:43

Čtvrté těhotenství bylo asi nejhorší, porod v pohodě :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3693
21.9.20 18:43

Začátek ok, ale pak od konce 6.měsíce děs běs. Ještě 2 týdny vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3662
21.9.20 22:02

Pekelné :zed: V prvním trimestru mi bylo celý den špatně, motala se mi hlava, furt se mi chtělo spát a byla mi zima, nemohla jsem prakticky nic jíst. Navíc do toho povinnost nosit roušky i venku, po pár krocích jsem lapala po dechu a chtělo se mi zvracet. Zdaleka nejhorší ze všech těhotenství. Druhý trimestr byl lepší, nevolnosti kolem 15. týdne ustoupily, zůstala jen ta šílená únava a zadýchávání v roušce. No a teď ve třetím už mě zas bolí rozestupující se vazy, stydká kost, zadýchávání trvá, v noci nevím, jak si lehnout, aby mě nikde nic netlačilo a příšerně mě svědí břicho a stehna.

Všechno jsem to měla i v předchozích těhotenstvích, ale s každým dalším se stupňuje intenzita a potíže nastupují dřív a odeznívají později. Jestli o těhotenství ani nevíš, tak ti to moc přeju. :srdce: To já ho odhalila tak, že jsem v terménu menstruace hodila šavli nad žrádlem pro psa :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama