9tt - zabarvený výtok do hněda - čípky

Anonymní
21.9.20 12:45

9tt - zabarvený výtok do hněda - čípky

Ahoj holky, vzhledem k tomu, že jsem prvorodička, tak je asi normální se strachovat a proto se obracím na Vás - rady zkušených maminek.
Už týden mě trápí výtok (nejdříve byl žlutý, teď je spíš do hněda) - byla jsem u svého gynekologa, který mi předepsal čípky. Dnes dobírám poslední šestý a zlepšení bohužel nepociťuji - výtok bych přirovnala ke špinění. Gynekolog mi doporučil dobrat celé plato čípku - dalších 6 čípků a když se to nezlepší, tak mám přijít na kontrolu.
Holky, že to není nic vážného? krom toho výtoku mi nic není… děkuju za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
626
21.9.20 13:45

Měla jsem výtok prakticky celé těhotenství, všechna vyšetření v pořádku, porod na jedničku a miminko zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 13:48

děkuji

@fíkofka tak moc děkuji za uklidnění :) já měla za to, že je normální výtok buď bílý nebo bezbarvý

• Citovat
  • Nahlásit
1467
21.9.20 13:57

Já měla úplně to samé špinění + výtok vždy vše v pořádku, buď v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
21.9.20 14:22

A při tom výtoku něco bolí, že máte čípky (není to náhodou utrogestan - umělý progesteron dávaný tak nějak automaticky právě kvůli špinění)? Když je jako špinění, může to dělat překrvený čípek, polyp na čípu (ten by Dr. poznal), či nedostatečnost žlutého tělíska (na to se dává umělý progesteron právě ve formě čípku).
Já mám výtok do žluta vodový až hlenovitý celý těhu od začátku (jsem 24 tt) - občas mi připomínal i hlenovou zátku z těhotenství udcery, v předchozím těhu u dcery byl bezbarvý až bílý a silně vodový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.9.20 14:29

@PETRAKIM gynekolog mi předepsal Gynoflor. Na ultrazvuku bylo miminko v pořádku. Bylo mi řečeno, že se mi musí v těle srovnat hodnota ph.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.9.20 12:35

@EvieK vážně? já jsem právě nevěděla, protože ve výtoku mám i hnědé „kousky“, ale tady na diskuzích jsem se dočetla, že je to v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1467
23.9.20 04:06
@Týnušee95 píše:
@EvieK vážně? já jsem právě nevěděla, protože ve výtoku mám i hnědé „kousky“, ale tady na diskuzích jsem se dočetla, že je to v pořádku

Jako pokud je to u gynekologa v pořádku, tak bych byla klidná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama