Jaké jméno k příjmení Sichinger?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 11:27
Jaké jméno k příjmení Sichinger?

Ahoj, prosím o radu. Vůbec si nevím rady. Jaké jméno by jste dali k příjmení Sichinger? Je mi jasné, že přímo české jméno se k tomu moc nechodí, tak právě rozmýšlím jaké…Pomůžete?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Elishka1
Závislačka 2726 příspěvků 05.01.17 11:27

Holka nebo kluk? či obojí?

amazon
Echt Kelišová 8768 příspěvků 05.01.17 11:28

Hned mi naskočil Karel a Petr

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 11:30

Byla jsem na ultrazvuku ve 13tt a doktor mi řekl, že si myslí, že holka, ale pořád tam není ta jistota, takže přemýslím o obou… :lol:

lokynka
Kelišová 5235 příspěvků 05.01.17 11:31

Určitě krátké, Jan mi hned vyskočil

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 05.01.17 11:32

Holka jednoznačně,,Bouře" :-)
Ale vážně - je to docela komplikované jméno, takže bych doporučil bez R, jednoduché a krátké, například Eva, Jana apod.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8464 příspěvků 05.01.17 11:33

U holky mi naskočila Nina nevim proc, ale u kluka to bude asi horší ale šla bych do něčeho „cizího“ alias Mathias, Christian atp. ale já bych ani jedno to klučičí nedala, ale prostě k tomuhle příjmení mě nic nenapadlo :mrgreen:

evi.an.x
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 05.01.17 11:34

Anna, Adam

Saffiraa
Závislačka 3746 příspěvků 10 inzerátů 05.01.17 11:34

Jakub a Anna či Ema :mavam:

ka2ka
Extra třída :D 12930 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 11:38
@lokynka píše:
Určitě krátké, Jan mi hned vyskočil

mě taky Jan

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 05.01.17 11:38

Ondřej a Petra

ka2ka
Extra třída :D 12930 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 11:41

Holčičí Karolína nebo Katka

Leppäkerttu
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 05.01.17 11:44

Nedavala bych cizi, ve kterem jsou napr. zdvojene souhlasky (Nella) nebo -th- (Mathias) a podobne, staci, kdyz bude s nejvetsi pravdepodobnosti muset obcas hlaskovat prijmeni. Dala bych neco spis kratsiho a bez R. Treba ten Jan je pekny.

Sany80s
Kelišová 6542 příspěvků 05.01.17 11:47

Pokud to bude kratší, tak se hodí skoro všechno. To je moc pěkné příjmení.
David, Martin, Šimon, Adam, Dan, Ivo, Jan, Jakub, Karel, Kamil, Libor, Michal, Oto, Pavel, Robin
Anna, Dana, Iva, Nina, Eva, Jana, Magda, Lenka, Lada, Ela, Nela, Ema, Pavla, Ester, Šárka, Lea, Ida, Darja, Vanda, Stela

soustruznice
Povídálka 46 příspěvků 05.01.17 11:50
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o radu. Vůbec si nevím rady. Jaké jméno by jste dali k příjmení Sichinger? Je mi jasné, že přímo české jméno se k tomu moc nechodí, tak právě rozmýšlím jaké…Pomůžete?

Jednoznacne mi naskocilo Otakar, k tomuto prijmeni naprosto luxusni a takova noblesni kombinace. Janu je vsude plno, ale Otakar uplne jina liga.

Holcicka Nina nebo Zora.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >