Jaké jméno k příjmení Sichinger?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 11:27
Jaké jméno k příjmení Sichinger?

Ahoj, prosím o radu. Vůbec si nevím rady. Jaké jméno by jste dali k příjmení Sichinger? Je mi jasné, že přímo české jméno se k tomu moc nechodí, tak právě rozmýšlím jaké…Pomůžete?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Elishka1
Závislačka 2855 příspěvků 05.01.17 11:27

Holka nebo kluk? či obojí?

amazon
Echt Kelišová 8790 příspěvků 05.01.17 11:28

Hned mi naskočil Karel a Petr

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 11:30

Byla jsem na ultrazvuku ve 13tt a doktor mi řekl, že si myslí, že holka, ale pořád tam není ta jistota, takže přemýslím o obou… :lol:

lokynka
Kelišová 5246 příspěvků 05.01.17 11:31

Určitě krátké, Jan mi hned vyskočil

Premek_Orac
Závislačka 4492 příspěvků 05.01.17 11:32

Holka jednoznačně,,Bouře" :-)
Ale vážně - je to docela komplikované jméno, takže bych doporučil bez R, jednoduché a krátké, například Eva, Jana apod.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9196 příspěvků 05.01.17 11:33

U holky mi naskočila Nina nevim proc, ale u kluka to bude asi horší ale šla bych do něčeho „cizího“ alias Mathias, Christian atp. ale já bych ani jedno to klučičí nedala, ale prostě k tomuhle příjmení mě nic nenapadlo :mrgreen:

evi.an.x
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 05.01.17 11:34

Anna, Adam

Saffiraa
Závislačka 3845 příspěvků 11 inzerátů 05.01.17 11:34

Jakub a Anna či Ema :mavam:

ka2ka
Extra třída :D 13423 příspěvků 05.01.17 11:38
@lokynka píše:
Určitě krátké, Jan mi hned vyskočil

mě taky Jan

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11537 příspěvků 05.01.17 11:38

Ondřej a Petra

ka2ka
Extra třída :D 13423 příspěvků 05.01.17 11:41

Holčičí Karolína nebo Katka

Leppäkerttu
Závislačka 2947 příspěvků 05.01.17 11:44

Nedavala bych cizi, ve kterem jsou napr. zdvojene souhlasky (Nella) nebo -th- (Mathias) a podobne, staci, kdyz bude s nejvetsi pravdepodobnosti muset obcas hlaskovat prijmeni. Dala bych neco spis kratsiho a bez R. Treba ten Jan je pekny.

Sany80s
Kelišová 6720 příspěvků 05.01.17 11:47

Pokud to bude kratší, tak se hodí skoro všechno. To je moc pěkné příjmení.
David, Martin, Šimon, Adam, Dan, Ivo, Jan, Jakub, Karel, Kamil, Libor, Michal, Oto, Pavel, Robin
Anna, Dana, Iva, Nina, Eva, Jana, Magda, Lenka, Lada, Ela, Nela, Ema, Pavla, Ester, Šárka, Lea, Ida, Darja, Vanda, Stela

soustruznice
Povídálka 47 příspěvků 05.01.17 11:50
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o radu. Vůbec si nevím rady. Jaké jméno by jste dali k příjmení Sichinger? Je mi jasné, že přímo české jméno se k tomu moc nechodí, tak právě rozmýšlím jaké…Pomůžete?

Jednoznacne mi naskocilo Otakar, k tomuto prijmeni naprosto luxusni a takova noblesni kombinace. Janu je vsude plno, ale Otakar uplne jina liga.

Holcicka Nina nebo Zora.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >