Jaké jméno se hodí k...

Anonymní
5.6.21 22:19

Jaké jméno se hodí k...

Ahoj,
mám doma dvě holčičky a čekáme třetí dítko, pohlaví ještě nevíme. Holky jsou Nina a Ester, chtěla bych něco, co by se k nim hodilo. Přemýšlím nad jmény Mariana, Viola, Alena, Laura, Sára. Nejvíc se zatím přikláním k Violce a Mariánce, ale holkám se líbí Alenka. 😁 Ohledně kluka nevím vůbec, nejspíš Jakub, opravdu netuším. Napadá vás nějaké jméno, které by se hodilo do té naší party? Ráda se nechám inspirovat. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2073
5.6.21 22:22

Alenka, to je jasný :lol:

Ne, za mě Laura a kluk Robin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
5.6.21 22:23

Z těch co píšeš tak Laura.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
5.6.21 22:28

K Nině a Ester bych Alenu nedávala, to se k sobě nehodí.

Líbí se mi Viola nebo Laura. Klučičí jméno mě teď nenapadá, ale hledala bych něco jiného než Jakub. Nina a Ester jsou celkem originální jména, ten Kuba mi k nim nesedí. Navíc by jich bylo x ve třídě.

EDIT: K těm klukům - hledala bych něco mezinárodního jako třeba Oliver, Daniel, Erik, Artur… Nedávala bych nic vysloveně českého.

Příspěvek upraven 05.06.21 v 22:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2713
5.6.21 22:32

Mně by se k tomu líbil Bartoloměj nebo Mikuláš… Na holku Viola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
5.6.21 22:34

@annali Mně taky Kuba k holkám úplně nesedí, je jich hodně, ale to se nám líbí tak nějak všem. Ještě se mi vždycky líbil Kryštof, ale těch už začíná být v okolí dost. No, s klukem to bude prostě těžký, tam se mi toho líbí hrozně málo. Nebo takhle - je spousta hezkých klučičích jmen, ale nic, co by mě trklo natolik, že bych chtěla dát. Jsem bezradná. Manželovi je to vlastně jedno, tak ten moc neporadí. U holčiček bych vybírala pořád… 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
5.6.21 22:35

Viola je krásná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
5.6.21 22:40

@Podhoubi Já ti rozumím. Jméno pro dceru jsem měla vymyšlené snad od svých dvanácti, ale přijít na to, co napsat jako variantu pro kluka, byl očistec. Nakonec jsem náhodou slyšela volat na jednoho chlapečka v supermarketu a najednou mě to trklo: jo, takhle by se jmenoval můj syn. Třeba ty nebo manžel taky budete mít nějaké nečekané prozření. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4270
5.6.21 22:44

Spíš Apolena, :) Metoděj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
5.6.21 22:51

Dala bych Lauru :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
5.6.21 22:53

Marianu a kluka Robina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2038
5.6.21 23:08

Mě se líbí Prokop a Jáchym. Sestrenka má teď Bruna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
5.6.21 23:32

K nine a ester třeba sofinka :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.6.21 23:45

Erik, Robin, Radek, Radim, Adrian, Tadeáš hledala bych nějaké méně obvyklé, ať se hodí k holkám a nic dlouhého, staročeského už vůbec ne. Hlavně ne Albert - v mojem okolí jsou teď samí mrňaví Bertíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9143
5.6.21 23:57

Laura, Viola, Linda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu