Jaké klučičí jméno?

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.10.18 07:38

Jaké klučičí jméno?

Ahoj holky, jaké jméno pro kluka jste dali vy? Manžel chce stále jméno Karel, nejsem si moc jistá, co si o tomto jméně myslíte? Já bych chtěla Adama.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25179
28.10.18 07:46

Z tvého výběru určitě Adam, Karel je tak pro pány 50+

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6569
28.10.18 07:51

Klidně Karel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
28.10.18 07:52

Kamarádka má malého Karla a je to boží :mrgreen: Na Adama mám alergii, není to tak dávno, kdy to bylo velmi populární jméno :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6879
28.10.18 07:53

I malemu miminku bude jednou 50, tedy pokud se dozije.
To jen ke komentu, ze Karel je nad 50 let :mrgreen:

Adamovi zase seberete oslavu svatku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
135
28.10.18 07:55

Karel se snad dnes chlapečkům nedává, ne? Neznám jediného malého kluka, který by se jmenoval Karel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74219
28.10.18 07:57

Adamu je moc a Karel je takovy obstarozni.
Hledala bych dal, protoze bych si nevybrala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7740
28.10.18 08:00

Karel je fajn jméno, nevím proč by ho měli nosit jen dědečkové. :lol: Já radši jména, která nemá každý pátý, což Karel v nejmladší generaci splňuje. Navíc je to vznešené, královské jméno, které se dá i skvěle zdrobňovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
28.10.18 08:00
@SlečnaQ píše:
Karel se snad dnes chlapečkům nedává, ne? Neznám jediného malého kluka, který by se jmenoval Karel.

Aha, tak když ty žádného neznáš, tak žádný neexistuje a mělo by to tak zůstat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
28.10.18 08:01
@Jogrr píše:
I malemu miminku bude jednou 50, tedy pokud se dozije.
To jen ke komentu, ze Karel je nad 50 let :mrgreen:Adamovi zase seberete oslavu svatku.

jn, ale to odpovídá současným padesátníkům! Takže malý bude žít se jménem, které za něj nosí převážně starší pánové ;) Ale to není hlavní mínus - to jméno se mi poslechově nelíbí :think:
Ale nikomu svůj názor necpu, jen chápu, že zakladatelka není manželovým tipem nadšená!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1366
28.10.18 08:01

Karel je krasné jméno, syn je Luděk, taky se lidi divili, ptali se jak mu říkáme :zed: je to krasné české jméno a nebude jich ve třídě a na hřišti 10 :) čekáme druhého chlapečka a líbí se mi Jáchym, Štěpánek. Adam nemá svátek -teda každý na něj zapomene :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1366
28.10.18 08:04

Samo, že se ale musíte shodnout a musí se jméno líbit tobě i manželovi. chlap chtěl Jindřicha 8o to jsem byla zásadně proti,máme už 2 v rodině a prostě se mi nelíbilo, tak jsme vybírali dál :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
28.10.18 08:09

Ja jsem chtela kluka Karlika :) u nas to bylo i tim,ze se tak jmenoval manzeluv tata,ktery necely rok pred narozenim dcerky zemrel :,( ale manzel to nakonec nechtel a vybrali jsme pro kluka jmeno Dominik :) nakonec mame holcicku,ale kdybychom meli dalsi,tak si prosadim pro kluka toho Karla ;)

  • Citovat
  • Upravit
PHV
1319
28.10.18 08:17

Já byla nedávno s dcerou na hřišti a byl tam takovej malej roztomilej, cca rok a půl starej chlapeček a mamka na něj volala Karle 8o :lol: Říkala jsem si chudák kluk :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
a12
61000
28.10.18 08:17

Mne se teda Karel nelibi vubec :mrgreen:
A Adama mame, cetnost jmen vubec neresim.. Libi/nelibi vic me nezajima :lol: starsi je David a ve skolce je jedinej a adama tam taky zadnyho nemaj..
Ja mam mnohem cetnejsi jmeno nez jsou tyhle dve, na prvnich mistech uz pomalu 30let :mrgreen: a nikdy mi to nevadilo a i ted ho mam celkem rada, jsem s nim spokojena a kdybych si mohla vybrat tohle nebo jakykoli jiny nemenila bych..
Tak moc nechapu ty vecny argumenty je jich moc.. Pokud se mi jmeno libi proste ho dam.. Nedam treba toho karla jen proto, ze jich ji min nez adamu.. Sice se mi vic libi adam ale dam karla at neni jeden z mnoha.. To fakt ne..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková