Jméno Eleanor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nyana
Kecalka 214 příspěvků 19.10.18 23:02
Jméno Eleanor

Zdravim vsechny, rada bych znala Vas nazor na jmeno Eleanor.. Prijde vam tak neobvykle? Dekuji :andel:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 19.10.18 23:04

Obvykle neni, zadnou Eleanor jsem osobne zatim nepoznala, ale nepozastavila bych se nad nim. Libi se mi.

Vyhodou je variabilita prezdivek, Ela, Lea, Nora…

Příspěvek upraven 19.10.18 v 23:06

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17007 příspěvků 19.10.18 23:05

obvyklé není a mě se moc nelíbí :think: Koncovka -nor mu dodává jakousi těžkopádnost :think:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 19.10.18 23:19

Jako není jedno z mých top, ale přijde mi v pohodě. A ani mi nepřijde nijak neobvyklé, normální jméno, i když verze Eleonora je asi častější.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 19.10.18 23:20

Znám Eleonoru (hodně podobný tvar jmena), starou bezdetnou paní s kočkou, takovou trochu čarodějnici. Jméno k ni sedi naprosto dokonale, nikoho jiného si pod nim nedokáži představit. A ano, jak už tu padlo, zni tezkopadne, trochu jako z mausolea.

luloinka
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 19.10.18 23:35

Znám toto jméno ve tvaru Eleonora. A klidně bych ho dceři dala. Tak se totiž jmenovala moje milovaná prababička :srdce:

lachtanice86
Kelišová 6922 příspěvků 19.10.18 23:38

@Nyana nikoho v okolí s tímto jménem nemám. Ale naše dcera, která se má narodit letos v listopadu bude Eleonora. Líbí se nám možnost spouty zdrobnělin a taky to, že není žádná kolem.

stinga
Závislačka 4868 příspěvků 3 inzeráty 19.10.18 23:41

@Nyana je hodně neobvyklé, ale proč ne, ještě si zkus, jestli se to hodí k příjmení

Russet
Extra třída :D 13293 příspěvků 19.10.18 23:42
@Nyana píše:
Zdravim vsechny, rada bych znala Vas nazor na jmeno Eleanor.. Prijde vam tak neobvykle? Dekuji :andel:

Pro mě hodně neobvyklé a nikdy by mě nenapadlo o něm uvažovat.

Ghanaian Princess
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 19.10.18 23:47

Krasne jmeno, me se moc libi :)
mam moc rada amena Elena, Elen, Elisabeta, Evelina a teda Eleonor ci Eleanor je zatim z tech vsech pro me nejpeknejsi a ne tolik davane jako Elena.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 6 inzerátů 19.10.18 23:57

Mě se líbí, taky ho mám v možnostech. přijde mi vznešené.

Aduš8
Závislačka 3031 příspěvků 20.10.18 06:23

Za mě moc hezké, neobvyklé. Pokud sedí k příjmení,šla bych do něj. Alespoň bude mezi všemi Terezkami a Adélkami trochu odlišná :kytka:

terien
Echt Kelišová 8986 příspěvků 20.10.18 06:39

Znám Eleonoru, to se mi líbí. Eleanor je už taková placanina. Hlavně se musí hodit k příjmení, jinak je to trapas.

lamicina
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 20.10.18 07:04

Ano je neobvyklé, líbí se mi, přijde mi vznešené. Já bych měla asociac na anglickou šlechtičnu. A taky se mi líbí ohebnost jména.

Uživatel je onlinexammy
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 20.10.18 07:06

Mne se líbí. Ale tvar Eleonor víc. Znám i dvě nositelky, jedná mě učila na gymplu, druhou máme ve skolce :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >