Jméno Eleanor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nyana
Kecalka 212 příspěvků 19.10.18 23:02
Jméno Eleanor

Zdravim vsechny, rada bych znala Vas nazor na jmeno Eleanor.. Prijde vam tak neobvykle? Dekuji :andel:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Limi123
Závislačka 3507 příspěvků 19.10.18 23:04

Obvykle neni, zadnou Eleanor jsem osobne zatim nepoznala, ale nepozastavila bych se nad nim. Libi se mi.

Vyhodou je variabilita prezdivek, Ela, Lea, Nora…

Příspěvek upraven 19.10.18 v 23:06

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16391 příspěvků 19.10.18 23:05

obvyklé není a mě se moc nelíbí :think: Koncovka -nor mu dodává jakousi těžkopádnost :think:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 19.10.18 23:19

Jako není jedno z mých top, ale přijde mi v pohodě. A ani mi nepřijde nijak neobvyklé, normální jméno, i když verze Eleonora je asi častější.

modravlocka
Kecalka 219 příspěvků 19.10.18 23:20

Znám Eleonoru (hodně podobný tvar jmena), starou bezdetnou paní s kočkou, takovou trochu čarodějnici. Jméno k ni sedi naprosto dokonale, nikoho jiného si pod nim nedokáži představit. A ano, jak už tu padlo, zni tezkopadne, trochu jako z mausolea.

luloinka
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 19.10.18 23:35

Znám toto jméno ve tvaru Eleonora. A klidně bych ho dceři dala. Tak se totiž jmenovala moje milovaná prababička :srdce:

lachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 19.10.18 23:38

@Nyana nikoho v okolí s tímto jménem nemám. Ale naše dcera, která se má narodit letos v listopadu bude Eleonora. Líbí se nám možnost spouty zdrobnělin a taky to, že není žádná kolem.

stinga
Závislačka 4133 příspěvků 6 inzerátů 19.10.18 23:41

@Nyana je hodně neobvyklé, ale proč ne, ještě si zkus, jestli se to hodí k příjmení

Russet
Extra třída :D 11577 příspěvků 19.10.18 23:42
@Nyana píše:
Zdravim vsechny, rada bych znala Vas nazor na jmeno Eleanor.. Prijde vam tak neobvykle? Dekuji :andel:

Pro mě hodně neobvyklé a nikdy by mě nenapadlo o něm uvažovat.

Ghanaian Princess
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 19.10.18 23:47

Krasne jmeno, me se moc libi :)
mam moc rada amena Elena, Elen, Elisabeta, Evelina a teda Eleonor ci Eleanor je zatim z tech vsech pro me nejpeknejsi a ne tolik davane jako Elena.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 6 inzerátů 19.10.18 23:57

Mě se líbí, taky ho mám v možnostech. přijde mi vznešené.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 20.10.18 06:23

Za mě moc hezké, neobvyklé. Pokud sedí k příjmení,šla bych do něj. Alespoň bude mezi všemi Terezkami a Adélkami trochu odlišná :kytka:

terien
Echt Kelišová 8026 příspěvků 20.10.18 06:39

Znám Eleonoru, to se mi líbí. Eleanor je už taková placanina. Hlavně se musí hodit k příjmení, jinak je to trapas.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 20.10.18 07:04

Ano je neobvyklé, líbí se mi, přijde mi vznešené. Já bych měla asociac na anglickou šlechtičnu. A taky se mi líbí ohebnost jména.

xammy
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 20.10.18 07:06

Mne se líbí. Ale tvar Eleonor víc. Znám i dvě nositelky, jedná mě učila na gymplu, druhou máme ve skolce :)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >