Jaké mám práva v bytě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
toma0105
Kecalka 245 příspěvků 25.02.19 12:31
Jaké mám práva v bytě

Holky jdu se poradit, bydlíme ve svém bytě, od prvopočátku máme problém se sousedko o patro níž, nyní je už pár let domovnicí. Když jsme se nastěhovaly a zabydlely, pořád jsme poslouchaly, jak se všecko ozývá atd. jasně, prázdný byt, je slyšet všecko, děti byly v té době malé, tudíž byly občas víc slyšet, ale brala jsem to tak, že jsou to děti a sekunđákem je k židli nepřilepím. Loni manžel přivrtával pár rámečků s fotkama, opět doletěla, jestli máme povolení vrtat, absolutně jsem nechápala-sobota odpoledne, tak přeci, kde je problém? Minulý týden opět zvonila, prej máme hlučný vysavač, vysátí bytu trvá cca 15 min. máme obyčejný vysavač, ale holky, řekněte mi, který vysavač vysává tak, aby nešel slyšet? K tomu nezapomněla opět podotknout, že nemáme dobře udělané podlahy, jsou moc hlučné. Máme položenou plovoučku na parketách, které v bytě byly+samozřejmě je mezi tím pěna. A další bomba přišla dnes, šla jsem z koupelny a opravdu nechtě jsem zakopla a stáhla s sebou mikrovlnku????máme ji v kuchyni, hnedle vedle dveří do koupelny, já jsem byla ráda, že nejsem nijak potlučená, akorát mě bolí kloub na noze, rána to byla, ale neudělala jsem to schválně, ale co čert nechtěl, manžel potkal domovnici a ta na něj vyjela, jestli to děláme schválně. Jako považujeme se za normální lidi, neděláme párty v bytě, chováme se normálně a že sem tam něco od sousedů, taktéž slyšíme, tak to neřeším, beru to tak, že žiju na bytě a tam prostě to soukromí není. Nyní zvažuji napsat stížnost na bytové družstvo, protož takhle se žít opravdu nedá, já tu napsala jen zlomek toho, co s touto paní zažíváme. Je v důchodě, v bytě bydlí sama, tudíž opravdu slyší každé šustnutí v bytě a příjde mi, že si nás vzala jako rukojmí a vše co se v paneláku uděje špatného svádì na nás i když svá tvrzení nemá ničím podložené. Nevím úplně s kým to řešit a kam se obrátit, krom toho bytového družstva, svým způsobem se už nechci od té paní nechat vydírat a komandovat, jak mám bydlet ve svém vlastním bytě. Za Vaše zkušenosti budu ráda… :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pajisek90
Závislačka 2557 příspěvků 25.02.19 12:40

Odpověděla bych paní, že v bytě prostě normálně žijeme, ať se zkusí odstěhovat někam jinam, jetsli to pak bude lepší . Bohužel s takovou sousedkou vůbec nic neuděláte. Také jsme měli podobného souseda. Dokud jsem se mu omlouvala, bušil na nás neustále. Jednou už jsem to, ale nevydržela a otevřela si na něho pusu. Od té doby jsme měli klid.

pikola
Generální žvanilka 20509 příspěvků 25.02.19 12:40

Problém je sousedka a předpokládám byt v paneláku, kde je slyšet každý prd. Takže buď se snažit co nejvíc odhlučnit, nebo paní prostě ignorovat, pokud nemáte doma každou noc diskotéku, tak nemůže nic.
Já jsem tak ráda, že už nebydlím v paneláku :mrgreen:

quanavera
Kecalka 446 příspěvků 25.02.19 12:41

Řekni jí to na férovku, že už máš toho dost jak z každého uprdnutí dělá obstrukce,nebo si budeš už stěžovat, třeba dá pokoj.

milktea
Kecalka 487 příspěvků 25.02.19 12:47

Asi bych taky na ni normálně vylítla, tohle už přehání. Schválně to neděláš, v paneláku je prostě všechno slyšet. Má se přestěhovat do horního patra, tam bude mít víc klid, jinak smůla.
Kdyby to bylo v době nočního klidu a pravidelně, tak bych se jí nedivila. Ale takhle?? Zkus to na ni taky po zlým, uvidíš, že vyměkne.

Diana69
Kecalka 390 příspěvků 25.02.19 12:49

Ať si stáhne naslouchatko a dá pokoj :mrgreen:

Monchichik
Echt Kelišová 7864 příspěvků 25.02.19 12:56

Řekla bych jí, že ještě jednou zazvoní a budeme to řešit jinde. Příště bych napsala stížnost na družstvo. Ať se odstěhuje na samotu, v paneláku je holt všechno slyšet.

elinka90
Závislačka 2661 příspěvků 1 inzerát 25.02.19 12:57

Sousedka si také neustále stěžovala na dceru (které se nechci nijak zastávat, ale to je to relativně klidné a hodné dítě), koupili jsme kvůli ní koberce a furt na nás nadávala ikdyž manžel jednou proběhl bytem pro klíče řvala na něj jelikož si myslela, že to byla dcera. Jednou už mi ruply nervy, vyjela jsem na ní a od té doby je klid. Takže rozhodně doporučuji si to nenechat líbit.

fotze
Kecalka 297 příspěvků 25.02.19 12:59

no jo, taky nás paní, co nám prodávala tak hezkej byt neinformovala o tom, jaký budeme mít sousedy na patře :-D
Choďte za sousedkou taky, že třeba moc hlasitě chrápe, nebo jestli by nemohla míň mlaskat u jídla, že vás to ruší

Maminanamatersky
Kecalka 442 příspěvků 25.02.19 13:05

U duchodcu v panelaku klasika. Pokud se chováte normalne a neporadate kazdy tyden technoparty, tak vam baba nic nemuze. At se odstehuje na mars. Ingnorovat ji a hlavně se neomlouvat. Tim to akorat prizivujete.

toma0105
Kecalka 245 příspěvků 25.02.19 13:06
@pajisek90 píše:
Odpověděla bych paní, že v bytě prostě normálně žijeme, ať se zkusí odstěhovat někam jinam, jetsli to pak bude lepší . Bohužel s takovou sousedkou vůbec nic neuděláte. Také jsme měli podobného souseda. Dokud jsem se mu omlouvala, bušil na nás neustále. Jednou už jsem to, ale nevydržela a otevřela si na něho pusu. Od té doby jsme měli klid.

Asi byla chyba,že jsme s ní doteď všecko celkem v klidu řešili,jenže ona si mele furt svoje,dokonce už došlo i na vyhrůžky,že nás nechá vystěhovat,nájem platíme a chováme se zcela standartně,nikdo jiný si na nás nestěžuje,moje trpělivost už je u konce a nejradši bych ji poslala do zádele,si už dělám s manželem srandu ,že už si ani sex neužijem:grinning:Tichý sex si fakt nedokážu představit,jako neječím u toho,ale potichu být taky nedokážu,to jen tak pro odlehčení… :mavam:

Gortyna
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 25.02.19 13:12

Jo proto jsem ráda že pod námi je rodina s dětmi a nikdo nic nehroti. Vedle bydlí starší manželé a nad nimi mlada holka co prej strašně dupe. Tak jim řekla, že jinak prostě chodit neumí. Je to o lidech…

Monchichik
Echt Kelišová 7864 příspěvků 25.02.19 13:16

@toma0105 Máte svatou trpělivost, protože já bych nejdéle při třetím zazvonění udělala takovej virvál, že by mě obcházela obloukem. Vy to pořád posloucháte, snažíte se slušně baba nedá pokoj. Musíte jí říct, že to půjde teda úřední cestou, to by jí mohlo zastavit :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 13:19

Já bych takovým stěžovatelům tak přála sousedy, co mám já. Rodina: máma 120kg, syn 100kg, 6 psů, synáček třicetiletý feťák který si přes den pouští opravdu nahlas hudbu takže v celém bytě duní basy, v noci člověk slyší jak tam pobíhají a drbou se hafani nebo si člověk lehne do vany a slyší, jak tam matinka ječí na celé kolo na synáčka a celkově o problémech s touto famílií ani nemluvě! Zmíním akorát to, že nám nad hlavou vařil drogy, de*il. To by se ta babizna musela oběsit! :roll: Holt někteří lidé vyloženě nemají nic jiného na práci, než si stěžovat. Kašlete na ní, jestli je vaše chování opravdu v nějaké normě a nikdo další si nestěžuje. ;)

migmina
Kecalka 223 příspěvků 25.02.19 13:21

My zase meli sousedi nad nama, kteri provozovali sex od patku do nedele ale takovym stylem ze postel busila do zdi kde jsme meli loznici.des hruza :roll: uz jsem chtela zazvonit at si tu postel daji doprostred mistnosti at muzeme spat :lol: nastesti ted bydlime v baracku

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama