Jaké mléko pro 19m dítě?

251
20.7.15 15:41

Jaké mléko pro 19m dítě?

Dobrý den všem,
chtěla bych Vás poprosit o radu. Mám 19.měsíčního syna. Kojím už jen jednou denně. Myslíte, že bych mu měla míchat nějaké umělé až ho odstavím úplně? Nebo mu stačí jednou denně třeba jogurt? Vím, že kravské by ještě pít neměl.
Děkuji za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22314
20.7.15 15:42

@ivaaneb Jogurt, maso, mléčná kaše - cokoliv, co mu dá dávku bílkovin. A proč by neměl kravské? Většinou se doporučuje od roka. Já od roka dávala. Ne cíleně denně, ale sem tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
20.7.15 15:46

@ivaaneb No ja davala Bebu 4. obsahuje i fluor a maly ma pekne bile zoubky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
20.7.15 15:46

Má ráno jogurt a večer kaši, někdy má večeři normální s námi. Maso jí také. Mně bylo řečeno, že do tří let by kravské neměl mít :nevim: Ale nechce se mi moc kupovat UM. Ani nevím, jestli by mi flašku vzal… Jak poznám, že má toho nedostatek??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
20.7.15 15:48

@ivaaneb Souhlasim s @Aries6, jen bych se teda smerovala spis na vapnik nez bilkovinu :palec:. Proc ne kravske? Z ceho myslis, ze UM je? 8) Pestra strava a vic bych neresila. Pro takhle velke deti je UM jen marketingovy tah a skvely bussiness vyrobcu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
20.7.15 15:49

@Black Cat To maji snad vsechny deti, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
20.7.15 15:51
@Gonyosoma píše:
@Black Cat To maji snad vsechny deti, ne?

Tak to by ses divila, ale nemaji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 15:51

Našemu je teda 15 m a začali jsme dávat kravské, Malému strašně chutná, vždycky všechno vypije a jako bonus konečně spí celou noc. Doporučuju zkusit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
20.7.15 15:58

@Black Cat Fluor ma vliv predevsim na kazivost zubu (ta muze teda souviset s belosti), ale jako duvod podavani UM takhle starym detem se mi to zda prehnane - i kdyz si nemyslim, ze jsi to tak myslela. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 16:02

@Mar098 dáváte čerstvé, plnotučné? Převařujete? Máme ročního a už nějakou dobu váhám, že bychom přešli na kravské…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
20.7.15 16:03

@Gonyosoma A to jsi kde vycetla, ze fluor ma vliv na kazivost zubu? To teda slysim poprve…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
20.7.15 16:03

Žádný um nepotřebuje. :)

• Nahlásit
  • Citovat
6529
20.7.15 16:06

Ja zas nejsem zastancem kravskeho z obchodu, protoze to s mlekem ma pramalo spolecne…
Mlekomat je daleko a navic by se mi to nechtelo prevarovat. Proste UM mi prijde fajn, ze je vzdy po ruce, cenove to podle me vyjde tak skoro nastejno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
20.7.15 16:06

@Black Cat Delas si ze me legraci, vid? Proc myslis, ze je soucasti zubnich past? Hod si to do googlu :) Male deti, dokud si neumi pusu vyplachnout, maji pastu bez fluoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
20.7.15 16:08

@Gonyosoma Jenze v tom UM ho rozhodne neni takove mnozstvi jako v zubni paste. Porad nechapu, proc by mel mit fluor vliv na kazivost zubu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama