Jaké náušnice pro mimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
pufik20
Kecalka 340 příspěvků 03.02.17 07:41
Jaké náušnice pro mimi?

Chtěla bych koupit holčičce (5 měsíců) zlaté náušnice. Hledala jsem na netu, které by se mi líbily. Jsem zmatená, protože jsou náušničky pro děti i miminka. Nevím které koupit. Nebudou ty dětské moc velké. A jak dlouho se nosí ty pro miminko? Nejsou to vyhozené peníze a nevyplatí se tedy ponechat třeba první rok ty nastřelené a potom dát rovnou dětské? Jak to děláty vy? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
 
KatkaKlcova
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 03.02.17 07:43

Dcerka měla od malinka ty nejmenší, měla je ještě ve dcou a půl letech a mohla by je mít klidně ještě dýl, ale rozbila se nám jedna, takže jsme nasadili pak už větší…

 
Slečna Ferka
Extra třída :D 10091 příspěvků 03.02.17 07:56

@pufik20 Možné je cokoli :) Dceři je pět a má pořád ty miminkové :oops: Moje máma se tehdy naštvala, že je malé kupovala moje babička (mámina extchyně), a chtěla jí ty větší koupit sama. Ale než to stihla, tak umřela. A my nějak nejsme s to je jít vybírat…

Chci se zeptat, má dcera už něco v uších, nebo chceš teprv píchat? Protože my jsme to udělali tak, že jsme je nechali nastřelit (dělají se i moc pěkné, kytičky a tak), a pak jsme je měnili za nasazovací zlaté. To nastřelení je stejně lepší, je to rychlé a skoro nebolí… a třeba kamarádky dcera měla ty nastřelené v pohodě do tří let a pak už jí nasazovali ty zlaté rovnou ty větší.

 
pufik20
Kecalka 340 příspěvků 03.02.17 08:03

@Slečna Ferka Zatím jsme ve fázi „necháme nastřelit“. Takže nemáme zatím nic. I dr. říkal, že je to lepší než píchání. Jen nevím jakou velikost potom. Jak staré holčiky byly, když jste jim dávaly nastřelit náušničky?

 
welovefashion
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 106 inzerátů 03.02.17 08:04

Já jsem byla s dcerou v půl roce na nastřelování a tam se rovnou i kupovali speciální nastřelovací náušnice, ty se pak nosí půl roku (výběr asi z deseti druhů), moje je měla skoro rok a pak jsme koupili dětské se zapínáním vepředu.

 
Elishka1
Závislačka 2728 příspěvků 03.02.17 08:07

@pufik20 u nás doktor nastřeluje mezi 3. a 6. měsícem

 
pufik20
Kecalka 340 příspěvků 03.02.17 08:10

Aha myslela jsem, že ty nastřelené se mají nosit cca měsíc. Jinak vím přesně o nastřelení náušnic. Mamka mi nenechala jako malé píchnout uši tak jsem si je nechala nastřelit až ve dvaceti. Ale celé dětství jsem se setkávala s údivem proč nemám náušnice.

 
elen-ka
Extra třída :D 12273 příspěvků 23 inzerátů 03.02.17 08:19
@pufik20 píše:
@Slečna Ferka Zatím jsme ve fázi „necháme nastřelit“. Takže nemáme zatím nic. I dr. říkal, že je to lepší než píchání. Jen nevím jakou velikost potom. Jak staré holčiky byly, když jste jim dávaly nastřelit náušničky?

Dceři jsem v 6-ti měsících nechala nastřelit naušničky, ale potom jsem „ztratila“ to moje malé miminko (berte to v nadsázce). Pak už vypadala jako malá slečna/holčička, ne miminko.
Po nastřelení jsem nechávala cca 4 měsíce ty nastřelené, pak jsme dávali nejspíše miminkovské, dostaly jsme je od tchýně, ve dvou či třech letech jsem jí dávala větší po mě (malé mi už lezly krkem). Nyní dcerka v 6 letech nosí doma dělané korálkové s ocelovými háčky.

 
Slečna Ferka
Extra třída :D 10091 příspěvků 03.02.17 08:24

@pufik20 My jsme nastřelovali v pěti měsících. Já teda byla pako, chtěla jsem to nějak akupunkturně prozkoumat, takže jsem si nemohla tak moc vybrat, kde se nastřelí, a malá měla jen takové pecičky. Kamarádka to neřešila, koupila dceři kytičky, a byly moc hezké - a nosila je do těch tří. Dneska bych to možná taky udělala jako ona.

 
elen-ka
Extra třída :D 12273 příspěvků 23 inzerátů 03.02.17 08:28
@Slečna Ferka píše:
@pufik20 My jsme nastřelovali v pěti měsících. Já teda byla pako, chtěla jsem to nějak akupunkturně prozkoumat, takže jsem si nemohla tak moc vybrat, kde se nastřelí, a malá měla jen takové pecičky. Kamarádka to neřešila, koupila dceři kytičky, a byly moc hezké - a nosila je do těch tří. Dneska bych to možná taky udělala jako ona.

Taky jsem nechávala, ale měly jsme (já i dcera) tečky na uších. Jinak já to dělala schválně, měla jsem propíchlé uši v místech, kde mě v pubertě začaly vadit všechny naušnice. Nyní mám opět naušnice, kousek od původních dírek a mohu nosit všechny, jen v nich nesmí být nikl. Když si nasadím po slepu a netrefím se, do půl hodiny to poznám, naušnice ve staré dírce mi začne vadit.

 
elen-ka
Extra třída :D 12273 příspěvků 23 inzerátů 03.02.17 08:31
@pufik20 píše:
Aha myslela jsem, že ty nastřelené se mají nosit cca měsíc. Jinak vím přesně o nastřelení náušnic. Mamka mi nenechala jako malé píchnout uši tak jsem si je nechala nastřelit až ve dvaceti. Ale celé dětství jsem se setkávala s údivem proč nemám náušnice.

Nemusí se nosit „jen“ měsíc. Ten měsíc je lhůta, kdy je v uších mít musíš, pak už můžeš dát jiné.

 
Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 03.02.17 08:33

Dcera 3,5 roku má stále miminkovské a ještě mít dlouho bude. Ale je drobná, hubená (i na uších :lol: ), nastřelovali jsme asi v 7 měsících a kytičky měla celkem krátce (jen něco málo přes tu minimální lhůtu)

 
WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 03.02.17 08:41

Zlaté máme ty malé, nosí se zhruba do šesti let. Dceři jsou tři roky, a jsou jí v pohodě.. určitě ještě vydrží. Máme Cuties, česká výroba.. můžete si nakombinovat tvar, barvu kamínku, atd. Za mě super.

 
Svistice
Neúnavná pisatelka 17405 příspěvků 20 inzerátů 03.02.17 08:56

@pufik20 Dcera měla třičtvrtě roku nastřelené bioplastové naušnice s kamínkem. Kdyby jednu neztratila, ta bych jí je tam něchala mnohem déle.
Pak jsem jí dala zlaté po sobě. Já je měla od miminka asi do šesti let. Osobně se mi nějak moc extra nelíbí (ostatní je teda chválí), tak se chystám koupit jí buď opět nějaké bioplastové s kamínkem, nebo jen kroužky z chirurgické ocely.
Jelikož už jsme měli čest naušnce několikrát hledat, tak se mi nechce investovat moc peněz do něčeho, co mi je dítě schopné během pár měsíců ztratit.

 
Jana206
Nadpozemská drbna 26489 příspěvků 03.02.17 09:43

Dcery mají cca od roku ploché kroužky s francouzským zapínáním. Od roku proto, že na miminko jsou monutné, i když jsou ty nejdrobnější, co jsme sehnali.Do té doby náušnice nastřelené. Nejstarší dceři bylo už 8 let a nikdy, opravdu nikdy jsme náušnice nikde nehledali, neztratila se, ani nerozepla. Naopak, měli jsme problém je sundat, když jsme potřebovali nebo na vyčištění. A to se nijak nezacvakává, jen nasadí. Dcera si zkusila spoustu různých sportů - řecko- římský zápas, bruslení, aktuálně plave. Kromě závodů náušnice nesundáváme a nikdy ji neztratila.
Nejmenší dcera má dva roky a taky se nikdy náušnička nerozepla.

Prostřední dcera dostala klasické dětské náušnice(pro mimina),které se nasazují zezadu.No,už bychom tuto chybu nikdy neudělali. Náušnice se nějak zdeformovala už po pár měsících v uchu, dali jsme ji opravit, během toho dceři zarostla nastřelená dírka, museli jsme jí nechat znovu dírku propíchnout a měla s tím problémy celé čtyři roky, než jsme je vyměnili.

Takže jsem proto nechat nastřelit náušničky a ty nastřelené nechat co nejdéle. A potom vybrat takové, které vydrží tak do deseti let.Jsou taky dětské, ale nejsou vyloženě pro mimina jako první náušničky.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Úsporná variace na svatomartinské menu. Hustá polévka i kuře jako husa

Svatý Martin se k nám sice chystá spíš na bílém bicyklu než na koni, ale... číst dále >