Pupínky na hrudníku a bříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petra432
Povídálka 33 příspěvků 01.02.17 11:00
Pupínky na hrudníku a bříšku

Dceři je 5 měsíců. Včera jsem jí na hrudníku našla malý červený pupínek. Dnes má těch pupínků víc a jsou i na bříšku. Některé jsou červené, jiné jsou suché a jdou do hněda. Nesvědí. Nevíte, co to může být? Začínáme s příkrmy, včera a předevčírem měla poprvé cuketu. Jinak ji každý den koupu a mažu olejíčkem. Kosmetiku i prací prášek používám pořád stejný. Děkuji za rady. :)

Reakce:
Ice79
Závislačka 2659 příspěvků 01.02.17 11:42
@petra432 píše:
Dceři je 5 měsíců. Včera jsem jí na hrudníku našla malý červený pupínek. Dnes má těch pupínků víc a jsou i na bříšku. Některé jsou červené, jiné jsou suché a jdou do hněda. Nesvědí. Nevíte, co to může být? Začínáme s příkrmy, včera a předevčírem měla poprvé cuketu. Jinak ji každý den koupu a mažu olejíčkem. Kosmetiku i prací prášek používám pořád stejný. Děkuji za rady. :)

Netuším. :nevim: Ale asi bych zašla k lékařce. Nebo pro začátek aspoň zavolala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >