Přetahování předkožky u ročního chlapečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týnuše95
Povídálka 34 příspěvků 30.01.17 18:43
Přetahování předkožky u ročního chlapečka

Zdravím maminky chci se optat, dnes jsme byli u doktorky a přetahla malému (rok) pindíka úplně bez problémů hned celého ale nikdy předtím ho přetaženýho neměl a teď ho má zarudlýho a nenechá na něj sáhnout. Tak by mě zajímalo jak teď postupovat když ho to bolí mám přetahovat i tak každý den ve vaně nebo to nechat zahojit a pak začít? :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 18:44
@Týnuše95 píše:
Zdravím maminky chci se optat, dnes jsme byli u doktorky a přetahla malému (rok) pindíka úplně bez problémů hned celého ale nikdy předtím ho přetaženýho neměl a teď ho má zarudlýho a nenechá na něj sáhnout. Tak by mě zajímalo jak teď postupovat když ho to bolí mám přetahovat i tak každý den ve vaně nebo to nechat zahojit a pak začít? :zed:

mazat framikoinem myt casteji ve vlazne vode nebo ho tam machat ale pokud uz je pretazenej tak v tom nenasilne pokracovat ;)

voodoo
Stálice 57 příspěvků 30.01.17 18:47

Boze některé doktorky jsou krávy.. :pocitac:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16495 příspěvků 30.01.17 18:49

Nám doktorka říkala, že do tří až pěti let se nemá na pindíka vůbec sahat (přetahovat) - pokud je bez potíží. Tento postup je dnes zaběhlý skoro všude a osvědčil se. Takže bych okoupala v heřmánku a pár let mu dala pokoj. A doktorku požádala o totéž. Zjevně to prckovi nesedlo.

smudlinky
Závislačka 2555 příspěvků 348 inzerátů 30.01.17 18:52

Mám 2 letého a nikdy jsme nepřetahovali, ani pediatra. předpokládám, že je to ještě brzy. Pokud ho to bolí, asi bych zítra zavolala lékařce a zkonzultovala s ní, jak postupovat.

Týnuše95
Povídálka 34 příspěvků 30.01.17 18:54

Takže vykoupat v heřmánku a nechat?

EvaG
Extra třída :D 10778 příspěvků 30.01.17 19:23

V klidu. Já nechala malýmu přetáhnout v pul roce. Kdy ho měl zarudleho a mazálí jsme framykoinem. Od te doby bez problémů. Jen jsme dbali na to aby při každém koupání jsme ho pretahli a mužů říct že jsem ráda že to máme takto od tři let už si na něj nenechá sáhnout a přetahuje sam.
Co vím tak u me čim dřív tim lépe.

EvaG
Extra třída :D 10778 příspěvků 30.01.17 19:24

@pe-terka a komu se osvědčil? Co vím ja tak kdo to nechal po třetím roce tam Vzdy skončili na chirurgii. :think:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16495 příspěvků 30.01.17 19:28
@EvaG píše:
@pe-terka a komu se osvědčil? Co vím ja tak kdo to nechal po třetím roce tam Vzdy skončili na chirurgii. :think:

mě (mám dva syny) i kamarádkám z okolí. Měla jsme dvě padiatry (změny bydliště) a obě propagovaly totéž. Kdyby jim pacienti končili hromadně na chirdách, asi by to nedělaly ;)

EvaG
Extra třída :D 10778 příspěvků 30.01.17 19:30

@pe-terka co mám kamarádky ja tak skončili s hnisavymi záněty na chirurgii. Asi případ od případu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 19:30

Prosím jak mejete miminku pidíka? Jen vodou nebo i mýdlem a jak moc i vevnitř? děkuji

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16495 příspěvků 30.01.17 19:31
@EvaG píše:
@pe-terka co mám kamarádky ja tak skončili s hnisavymi záněty na chirurgii. Asi případ od případu.

hele to už si musíš rozhodnout sama. ano, dříve se to tak dělalo, dnes jsou trendy jiné. Zkus zapátrat na internetu nějaké aktuální informace.

EvaG
Extra třída :D 10778 příspěvků 30.01.17 19:35

@pe-terka mam je aktuální. Malý má pět let. Nové trendy už jsou tu alespoň deset let. Kdy malý od sousedky skoncil na pohotovosti protože se na panika přeci nesahá.

hofka
Extra třída :D 14993 příspěvků 30.01.17 19:36
@Anonymní píše:
Prosím jak mejete miminku pidíka? Jen vodou nebo i mýdlem a jak moc i vevnitř? děkuji

jako ostatní tělo, nijak zvlášť. Případně jsou i intimní mycí olejíčky, od firem co dělají přírodní kosmetiku. On ten pindík není špinavej, předkožka má samočistící schopnost, tělo není blbé.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16495 příspěvků 30.01.17 19:39
@EvaG píše:
@pe-terka mam je aktuální. Malý má pět let. Nové trendy už jsou tu alespoň deset let. Kdy malý od sousedky skoncil na pohotovosti protože se na panika přeci nesahá.

tak v pěti letech už ano, to je čas předkožku přetahovat. Ale nepsala zakl. že prcek má rok? Jsme na dvou diskusích, tak se omlouvám za příp. roztržitost.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >