Reklama

Hlen místo stolice u kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Megane 123
Kecalka 259 příspěvků 29.01.17 19:19
Hlen místo stolice u kojence

Holky, už jsem tady ohledně stolice psala…Malá má neustále hlenovitou stolici…Jsem už přes měsíc na bezmlecne dietě a co se stolice týče tak žádný efekt…V pondělí jsme byli na očkování ( hexa a rotateq ), všechno bylo v pořádku ale od včera mi malá kaká v podstatě jen žlutý hlen :( už jsem z toho vážně na prášky…Může to být kvůli toho očkování? Přece jen je to živá vakcína do strev :nevim:…Jinak jsem to samozřejmě řešila s doktorkou několikrát ale dle ní pokud hlen enzmizel ani pri té dietě tak to není prostě alergii na mlíko a dál to dá se říct neřeší…Já se.ale bojím aby se něco nezanedbalo…brala jsem vzorek stolice a posílali jsme ho na rozbor…Výsledek na bakterie a víry negativní…Co ještě můžu udělat? :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Janulka3
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 29.01.17 20:19

@Megane 123 Měla jsem s malým to samé. 3 týdenní bezmlecna dieta vůbec nepomohla. Kakal jen hlen nebo pěnu. Přes den kakal každou hodinu, v noci každý tři hodiny. Všechny vysledky včetně rozboru stolice a krve negativní. Své mléko jsem odsavala a začala jsem mu dávat Nestlé Al 110. hned začal kakat normálně 3 krát denně a normální konzistenci stolice. Po týdnu na Um jsem mu dala moje mléko a hned zase pěna a hlen. Přestala jsem kvůli tomu kojit. Doteď nevím, čím to bylo. Problémy začali když mu byl mesic, ale už od porodnice mi kakal casto. Teď už je na normální Um (tzn. s laktozou). Může mít intoleranci laktozy (někdy to novorozenci mají) nebo moje doktorka tvrdila, že existuje i alergie na Mm. Já doteď nevím, čím to bylo.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2489 příspěvků 29.01.17 20:50

Tak my doma řešíme aktuálně obdobný problém. Naše malá (3. měs.) má již tři týdny doslova tekutou stolici s hlenem. Odložili jsme kvůli tomu očkování. Od počátku jsem na bezmléčné dietě a zatím bez výsledku, žádná změna. Odvar z rýže apod také nezabral. Kultivace na vše negativní. Nevíme co s tím, malá naštěstí i tak přibírá, ale normální to není… Četla jsem na internetu různé diskuze, narazila jsem na názor, že průjem někomu způsobuje i kojící čaj. O víkendu jsem ho vynechala, a stolička už není tak častá a hlenu je také méně, ale nemusí to být tím, zítra u pediatričky se bude řešit další postup.

Megane 123
Kecalka 259 příspěvků 29.01.17 20:57

@Janulka3 malá taky kajdi docela často…Strašně vodnaté a dost často s hlenem…Přijde mi že se to zhoršilo teď po očkování…Jejda já si nechci ani představovat že bych přestala kojit…Jako nejsem žádná kontaktní matka která má dítě u cicku celý den :mrgreen: ale chtěla jsem ji dát stejný základ jako své první dceři :( mě překvapuje že doktorka tomu nechává takhle volný průběh…Jinak malá je spokojené miminko…Usměvavá, sikovna, nepřijde mi že by se nějak trápila..Malý byl taky jinak v pohodě? Nebo jste měli ještě nějaké jiné potíže?

Megane 123
Kecalka 259 příspěvků 29.01.17 21:00

@PandaVanda tekutá stolice je u nás normální věc…Dle dr kojené děti takové řídké kakání prostě mají.. :nevim:

shina
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 29.01.17 21:02

Vypada to na ABKM :think:

Dneska je pro doktory vse normalni a vetsina nic neresi :cert:

shina
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 29.01.17 21:02

Zkusila bych jit na gastro s malou.

Megane 123
Kecalka 259 příspěvků 29.01.17 21:05

@shina jak píšu ale… Bezmlecna dieta nemá žádný efekt na stolici… U té alergie už by se stolice dávala dokupy… :nevim: držím ji déle jak mesic

Megane 123
Kecalka 259 příspěvků 29.01.17 21:05
@shina píše:
Zkusila bych jit na gastro s malou.

Co dělají s takovými dětma malýma na gasttu nevis? :think:

Megane 123
Kecalka 259 příspěvků 29.01.17 21:06

Píšu z mobilu..Pardon za překlepy

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2489 příspěvků 29.01.17 21:08
@Megane 123 píše:
@PandaVanda tekutá stolice je u nás normální věc…Dle dr kojené děti takové řídké kakání prostě mají.. :nevim:

Normální to není, když ta četnost je vyšší a plínky to nepobírají. Standartní stolička by měla být spíše jako míchaná vajíčka, klidně řidší, ale ne úplná tekutina právě a neměl by tam být hlen. První co doktory napadne je právě ABKM, te n ale může časem odeznít…ale může to být cokoli, možná i ten lepek, pokud to je v rodině.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2489 příspěvků 29.01.17 21:10

Na gastro si myslím, že takto malá miminka neposílají, pokud dítko jinak prospívá… Dokud mimi prospívá a nemá ve stolici např. krev, tak se to nechává tak a posílají až je dítko starší.

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 29.01.17 21:27

Zkusila bych dávat probiotika

Megane 123
Kecalka 259 příspěvků 29.01.17 21:28
@PandaVanda píše:
Na gastro si myslím, že takto malá miminka neposílají, pokud dítko jinak prospívá… Dokud mimi prospívá a nemá ve stolici např. krev, tak se to nechává tak a posílají až je dítko starší.

Mala nám právě prospívá nad limity od začátku..Pořád se drží nad průměrem..A tov noci papa jen jednou…Jak říkám jinak ji netrápí nic…Je to usměvavé a spokojene miminko :nevim:

Megane 123
Kecalka 259 příspěvků 29.01.17 21:29

@Dermabion máme druhou lahvičku biogaia :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama