Tmavá špička jazyk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tyxinek
Nováček 2 příspěvky 30.01.17 11:20
tmavá špička jazyk

Ahojky maminky, chtěla jsem se zeptat a poprosit o radu zdali máte někdo zkušenost. Synovi je měsícu a dnes jsem si všimla tmavé až černé špičky jazýčka. jinak je to asi nevite z čeho by to mohlo být, nemůže to třeba souviset se zoubkama. zatím jsem žádný nenašla. syn žádné příznaky nemá. směje se a je celkově v pohodě. tak nevím… :think: jinak je to asi dny co jsme začali s příkrmem.

Reakce:
Kattypass
Nováček 1 příspěvek 24.03.18 21:20

Je to uz delsi dobu, ale vzpomenete si, co to bylo?
 diky

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >