Novorozenecký reflux

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SáraW 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 09:00
Novorozenecky reflux

Dobry den, chtela jsem se zeptat vas co jste mely u miminka reflux a opravdu hodne blinkaly co vam pomohlo.
Male je 12 dni a opravdu hodne blinka, primo hazi savle. Byly jsme na prevazeni a zatim pekne pribira. Kojim jak kdy, tak za 1-3 hodiny. Kojim tak aby mela vys hlavicku, postylku mame vyvisenou, nechavam dlouho ve svisly poloze, davam odrihnout, ale neodrihne si temer nikdy. Co vam pomohlo? Rada bych ji nejak pomohla, je mi ji moc lito a bojim se o ni. Dekuji

Přečtěte si článek: Reflux u kojenců: Proč miminka ublinkávají?

Reakce:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 31.01.17 09:37

Ahoj Já zahušťovala mléko Nutritonem, kamarádka používala Gastrotuss. Oboje pomáhá zmírnit blinkani a udržet mléko v bříšku. Jinak vse jako ty :D přibírá ti, to je důležité :D pláče ti po jídle? pokud ne tak je to dobré, kdyby ano mohla by ji z toho pálit žáha, na to jsou pak i léky, ale u nás pomohlo právě to, že mléko zůstalo tam kde melo :)

kasiaf
Nováček 3 příspěvky 01.02.17 08:29

Ahoj, nam nepomohlo vobec nic, ani Gastrotuss. Mala priberala ukazkovo, takze doktorka to riesit nechcela. Trvalo to pol roka a bolo to hrozne, blinkala vela a viac krat za den. Ale s prikrmami sa to vyrazne zlepsilo. Zhruba od 7. mesiacov to uplne prestalo. Bohuzial obcas nejde robit nic, len cakat az z toho vyrastie (viem, to je ta najhorsia rada aku som ti mohla dat a ja sama som neznasala, ked mi to hovorili, ale chce to len trpezlivost a spustu cisteho oblecenia na neustale prezliekanie)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily z bytu hrůzy Jiřího Pomejeho: Muž, s nímž bydlí, se bojí o život

Zatímco příbuzní a zbytek kamarádů Jiřího Pomejeho se nemohou dočkat, až ho... číst dále >

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Muži se chlubí extrémními svaly, kterých docílili bez cvičení

Pyšní se obřími svaly na rukou, nohou i zádech a přitom nemuseli vůbec chodit... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >