Novorozenecký reflux

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SáraW
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 09:00
Novorozenecky reflux

Dobry den, chtela jsem se zeptat vas co jste mely u miminka reflux a opravdu hodne blinkaly co vam pomohlo.
Male je 12 dni a opravdu hodne blinka, primo hazi savle. Byly jsme na prevazeni a zatim pekne pribira. Kojim jak kdy, tak za 1-3 hodiny. Kojim tak aby mela vys hlavicku, postylku mame vyvisenou, nechavam dlouho ve svisly poloze, davam odrihnout, ale neodrihne si temer nikdy. Co vam pomohlo? Rada bych ji nejak pomohla, je mi ji moc lito a bojim se o ni. Dekuji

Přečtěte si článek: Reflux u kojenců: Proč miminka ublinkávají?

Reakce:
Uživatel je onlineMollify83
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 31.01.17 09:37

Ahoj Já zahušťovala mléko Nutritonem, kamarádka používala Gastrotuss. Oboje pomáhá zmírnit blinkani a udržet mléko v bříšku. Jinak vse jako ty :D přibírá ti, to je důležité :D pláče ti po jídle? pokud ne tak je to dobré, kdyby ano mohla by ji z toho pálit žáha, na to jsou pak i léky, ale u nás pomohlo právě to, že mléko zůstalo tam kde melo :)

kasiaf
Nováček 5 příspěvků 01.02.17 08:29

Ahoj, nam nepomohlo vobec nic, ani Gastrotuss. Mala priberala ukazkovo, takze doktorka to riesit nechcela. Trvalo to pol roka a bolo to hrozne, blinkala vela a viac krat za den. Ale s prikrmami sa to vyrazne zlepsilo. Zhruba od 7. mesiacov to uplne prestalo. Bohuzial obcas nejde robit nic, len cakat az z toho vyrastie (viem, to je ta najhorsia rada aku som ti mohla dat a ja sama som neznasala, ked mi to hovorili, ale chce to len trpezlivost a spustu cisteho oblecenia na neustale prezliekanie)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >