Jsem zoufalá - bouchá se do hlavičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makynkamalinka
Kecalka 237 příspěvků 02.02.17 11:28
Jsem zoufalá bouchá se do hlavičky

Maminky můj 11 měsíční syn se zhruba před měsícem začal ručičkou bouchat do hlavičky. Pouze do pravé strany u oška. Dělá to kdykoliv během dne. Když mu ukážu nene, malá. Tak se pohladí. Občas když sedí u dvaří, tak halvičkou naráží do dveří. Opatrně. Včera se zase už po několikáté bouchal ručičkou a plakal.Je to teda strašnej nervák. Dělalo to taky někoho miminko? Pokid ano, jak odnaučit? Začínám mít strach, zda ho třeba hlavička nebolí. Ale prý to občas děti dělají. A hlavně by asi plakal, že? Mohu poprosit o názory. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12931 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 11:34

Období vzdoru nevšímej si ho náš se mlátil hlavou o dlažbu a dal si sakra pozor aby jsme to viděli a jeho to nebolelo, když jsme odešli tak dal pokoj. Jo a není to už miminko :zed:

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 02.02.17 11:36

Mě teda spíš napadl zánět středouší, mě to taky nutilo se pořád ucha dotýkat, když jsem to chytla v dospělosti. Ono někdy ta bolest je taková, že spíš vede k nervoze, než k pláči. To záleží na dítěti. Syn je taky hodně průbojný a mě se zase začala bouchat do hlavy o dveře, zeď…a ještě se u toho směje :pankac:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 02.02.17 11:37

První syn to taky dělal, přešlo to samo. Ale můžeme být rády, že to ti naši synáčci dělají opatrně (jen dávají něco najevo, ale ublížit si nechtějí), protože kamarádky dcera mlátila (ale fakt mlátila) hlavou do postýlky třeba hodinu v kuse. Prý to byly strašně rány. Ale taky ji to přešlo, i když pár měsíců to trvalo…

ElisC
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 54 inzerátů 02.02.17 11:37

@makynkamalinka syn to také dělal, když mu byl cca rok. Většinou, když jsem mu něco zakázala. Po asi 2 měsících ho to přešlo.

makynkamalinka
Kecalka 237 příspěvků 02.02.17 11:42

Moc Vám děkuji. Já už hledala i na netu. První dcera tohle nedělala. Je pravdou, že vždy když to začne dělat, kouká u toho na mě. Oška má vpořádku, po zatahání za boltec, ani náznak bolesti z oška nic nevytéká. Snad to dělá, jen proto aby upoutal pozornost. Modlim se ať tohle období co nejdříve přejde. Je to hroznej pohled, když si ubližuje:(

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 02.02.17 11:43

Klid, mimča tohle dělají. Většinou tím „vypouští páru“, je to takový ten předstupeň toho vzdorovitého mlácení hlavou do zdí a země co přichází později, ale dělají to taky když jsou unavení apod. Nic neobvyklého.

makynkamalinka
Kecalka 237 příspěvků 02.02.17 11:43
@ElisC píše:
@makynkamalinka syn to také dělal, když mu byl cca rok. Většinou, když jsem mu něco zakázala. Po asi 2 měsících ho to přešlo.

Po dvouch měsících 8o to mě omyjou

makynkamalinka
Kecalka 237 příspěvků 02.02.17 11:45

@Fima děkuji za vysvětlení. Už jsem z toho byla zoufalá. První dcera byal klidné miminko.Syn je opak. Vše je s ním jiné. Jako bych měla první dítko. Je vzdorovitý, uplakaný a hlavně furt nervačí.

ka2ka
Extra třída :D 12931 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 11:45

@makynkamalinka nevšímej si ho prostě odejdi a přestane uvidíš

makynkamalinka
Kecalka 237 příspěvků 02.02.17 11:46

@ka2ka @ka2ka zkusím,děkuji

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 02.02.17 11:49

@makynkamalinka

Synovec třeba s rozběhem běhal do zdi :lol: Ono ty děti jsou fakt jak gumové.

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 02.02.17 11:52

@makynkamalinka Já takové kousky měla dva. Batolecí období byla velmi výživná. :mrgreen:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 02.02.17 11:54

Kdyby to bylo jen bouchání ručičkou do hlavičky…malá jede pravidelně hlavou o zeď, zem, prostě ve chvíli kdy jí něco naštve, musí tou hlavičkou fláknout (schválně píšu fláknout, protože si dává řachy), vyloženě jsem poznala, že potřebuje ten vztek ze sebe dostat, odnaučit se mi jí to nedaří, ve chvíli kdy bych jí třeba chtěla zastavit, naštve se ještě víc a o tom víc začne scénovat. Dělám, že to nevidím, pak jí to rychle přejde 8) ale jakmile má pocit, že na ní koukám, podá k tomu ještě herecký výkon :oops:

makynkamalinka
Kecalka 237 příspěvků 02.02.17 12:00

@Fima teda dvakrát tohle zažívat fůha :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >