Jaké nosítko pro mimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pepe22
Kecalka 163 příspěvků 17.10.18 19:36
Jaké nosítko pro mimi?

Ahoj holky, mám možnost si vybrat mezi 2 nositky - mei tai / maxi go go.
Mate některá zkušenost alespoň s jedním? Které je lepší pro miminko? Mei tai je napůl vazaci, maxi go go je na zapínání. Jsem začátečník a nevím si rady :think:
Děkuju za všechny informace :)

Nejnovější recenze z kategorie Nosítka

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8469 příspěvků 17.10.18 19:46

Přidej se na FB do skupiny Nosíme děti je tam krásný přehled nosítek podle věku :)

Pepe22
Kecalka 163 příspěvků 17.10.18 19:51

@Kristyna.Vechto­va Děkuju za nabídku, určitě na to kouknu :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8469 příspěvků 17.10.18 20:07

@Pepe22 protože spousta výrobců uvádí od narození, ale reálně jsou dětem třeba od 3-4 měsíců, jako stoprocentně od narození je nosítko Storchenwiege, Fidella Fusion, MartyS BeBe mini, slovenská nosítka Lenka mají taky nosítko od narození a tuším že snad i MoniLu a teď nově i LennyLamb by mělo mít od narození :)

Pepe22
Kecalka 163 příspěvků 17.10.18 20:31

@Kristyna.Vechto­va no já ani nepotřebuju pro malou úplně od narození, takže to je jedno, spíš jsem chtěla vědět, jestli ne nějaký rozdíl mezi značkami :)

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 17.10.18 20:42

Nositko mei tai je v poradku, ten druhy typ je zcela nevhodny.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8469 příspěvků 17.10.18 20:45

@Pepe22 tak mezi značkami je vždycky rozdíl :) nejlepší bude když se přidáš do té skupiny na FB a najdeš si regionální skupinu a tam zkusíš než zakoupíš vlastní :)

Pepe22
Kecalka 163 příspěvků 17.10.18 21:46

@Adelka951 dobře a můžu vědět proč to maxi go go je nevhodné?
@Kristyna.Vechto­va no to určitě :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8469 příspěvků 17.10.18 22:01

@Pepe22 no sice to není otázka na mě, ale je potřeba aby nosítko mělo látku od kolínka ke kolínku, nemělo tvrdou zádovou opěrku :)

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 17.10.18 22:09
@Pepe22 píše:
@Adelka951 dobře a můžu vědět proč to maxi go go je nevhodné?
@Kristyna.Vechto­va no to určitě :)

Neni vhodne, protoze mimco v nem visi za rozkrok a to neni dobre pro jeho pater.

Pepe22
Kecalka 163 příspěvků 17.10.18 22:20

@Kristyna.Vechto­va @Adelka951
V pořádku, já jsem ráda za každý názor :lol: ale právě jsem si myslela, že když jsou záda polstrovana, že je to lepší a ono je to naopak 8o děkuji moc

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8469 příspěvků 17.10.18 22:29

@Pepe22 záda polstrovaná určitě ne! To pak nedovolí miminku správnou polohu zad do písmena C - opravdu radím přidat se do té skupiny, tam se dočteš veškeré informace :)

Pepe22
Kecalka 163 příspěvků 18.10.18 08:42

@Kristyna.Vechto­va ještě že to vím, už bych objednavala s polstrovanim :roll: do skupinky se určo prodám, děkuju :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8469 příspěvků 18.10.18 11:33

@Pepe22 v pořádku, určitě je lepší se informovat, ale je potřeba se informovat na těch správných místech, případně je ve skupince i album s prodejními příspěvky, takže můžeš zakoupit nosítko nebo šátek z druhé ruky :)

Pepe22
Kecalka 163 příspěvků 18.10.18 11:53

@Kristyna.Vechto­va Jojo děkuju mov za vše :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >