Reklama

Jaké nosítko pro 3,5 měsíční dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marffusha
Stálice 81 příspěvků 16.09.18 18:05
Jaké nosítko pro 3,5 měsíční dítě

Jaké nosítko pro 3,5 měsíční dítě, 62 cm a 5,5 kg. Chci používat převážně doma, abych mohla uklidit, uvařit nebo jen zajít s košem… Dítě však ještě úplně 100% nedrží hlavičku. Nedovolím si jej zatím zvednout bez přidržen

Uvažovala jsem o caboo, ale bojím se, že za 1,5 měsíce už nebude vyhovovat. Dále o kibi, Lenka, manduca či ergo baby. Zde zase řeším, že dítě ještě nedokáže zcela samo držet hlavičku. Co byste poradili?

Reklama

Reakce:

Hoa Mai
Kelišová 5640 příspěvků 16 inzerátů 16.09.18 18:47

@Marffusha nejde ani tak o to, aby udrželo hlavičku, vždyť v šátku se taky nosí vertikálně už malá miminka. Spíš jde o to, aby tam šlo dobře utáhnou a nehroutilo se tam. Ideálněby bylo třeba vyzkoušet. Já jsem nosila v kibi od 4 měsíců, to měl syn 65cm a 6,5 kilo a už tam seděl pěkně, chtělo by to vyzkoušet. Taky záleží, jak dlouho plánuješ nosítko využívat. Pokud jen pro nechodící dítě, tak můžeš i tu Manducu, pokud i pro větší dítě, třeba na výlety apod. tak bych spíš doporučovala něco jiného, třeba to Kibi (s ostatními jmenovanými nemám zkušenosti). Já jsem ho ocenila třeba zrovna ještě teď, kdy jsou mladšímu synovi 3 roky, měří 98cm, samozřejmě ho dávno běžně nenosíme, chodec je dobrý, ale byli jsme na celodenním výletě a malý potřebuje po obědě spát, tak jsme ho naložili do Kibi a hoďku si v něm za chůze chrupnul.

kacenka.sks
Kecalka 425 příspěvků 16.09.18 19:07

Já mám andalu, je cca od těch 4 měsíců do dvou a půl let. Je super. Na fb strance nosíme děti jsou prodejní alba, holky ti tam rady poradi,pokud bys netrvala na novém nosítka.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 16.09.18 19:12

Od stejneho veku a cca i vahy male mam Beco Butterfly a spokojenost na obou stranach :lol: :palec: Je ergonomicke a ma i novoroz.vlozku.

Káťa19
Kelišová 7089 příspěvků 36 inzerátů 16.09.18 19:22

Tady na bazarku sezenes take za fajn ceny ;)
 https://www.emimino.cz/bazar/hledani/?…

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 16.09.18 19:22

@Marffusha Ze začátku (asi od 4m) jsem nosila ve vypujcenem Mai Tai, je levne, da se dobře dotahnout, je skladné, ale staci tak do 8-9 kg, pak už je nepohodlne. Potom jsem pořídila Kokon a litovala, že jsem neinvestovala dříve. Kokon je cenove přijatelný, rostoucí, prodyšný i ve verzi bez kapsy (což bylo pro mne rozhodujici) a opravdu pohodlný. Některa nosítka doporučují, vzhledem k uvazu, uz od narození. Jedine minus pro mne byly vzory, nějak jsem si nemohla vybrat :mrgreen:

BTW Bala jsem se koupit nositko bez vyzkoušení (na všech diskuzích radi zkusit), ale zbytecne.. Když by jo nesedlo, muzes jej do 14ti dnu vrátit ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >