Jaké oblečení a boty pro děti?

1.5.18 17:16

Jaké oblečení a boty pro děti?

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, kde nakupujete boty a oblečení pro děti?

Když byly děti hodně malé, nakupovala jsem různě v bazarech, něco jsem měla od kamarádek, pohoda. Boty jsem kupovala nové a celkem dobře prodávala dál. Teď děti povyrostly a já mám neustále průvan v peněžence - připadá mi, že oblečení tak od vel. 104 se na bazarech shání čím dál hůř, což chápu, protože já už taky nemám nic moc zachovalého, co bych v téhle velikosti prodávala, většinou je to v neprodejném stavu. To samé boty - po jedné sezoně už bych se je většinou styděla i darovat :roll:
Jsem divná? Jsou divné děti? Jak to děláte? Kupuju zimní a celoroční Superfit, letní kecky Befado, bačkory Fare a sandály jsem chtěla Superfit, jenže ty taky budou stát v našem případě pro všechny cca 3500 :zed: Koukala jsem na levnější značky a moc nadšená jsem z toho nebyla (co se týče kvality, ceny byly třeba ve Sportisimu dobrý). Přeháním to s představami o kvalitě? Dáte mi prosím nějaké tipy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1602
1.5.18 17:23

Tyhle dražší boty kupuju jen celoročky, ale dceři moc neroste noha takže nám vydří jaro i podzim. Jinak sandálky a botasky kupuju sportisimo, daichmann…dostávaji nejvíc zabrat a abych kupovala co 2 měsíce boty za 3000 na to fakt nemám. Jinak trika a tak kupuju nové..teď jsem třeba koupila třička v Takku za 79 Kč, kvalita v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45618
1.5.18 17:25

Bačkory nosil kluk Befado.
Oblečení většinou z Lidlu, Tesca, Pepca.
Superfit jsem koupila jednou a nic moc, takže jsme se vrátili zpátky k levnějším botám ze Sportisima, které byly dostatečně široké a ohebné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11752
1.5.18 17:27

@Náhodná kolemjdoucí Na botach neusetris. Na letnich nebo teniskach ano, ale zimni potrebujes teple a nepromokave. Obleceni tak ruzne. Lidl, Pepco, Kik. Reserved, C&A, H&M. Vetsinou je to na rok, max. dva, a to ty jejich vyrobky vydrzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14901
1.5.18 17:28

Oblečení nakoupíš ve třeba v Takku, C§A, Pepco má hodně levné věci a na tu chvíli, co to děti nosí, to vydrží v pohodě. Boty taky kupujeme nejvíc ve Sportisimu, protože tady nic jiného není :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12289
1.5.18 17:39

Znam dcera momentalne vel 104 a poprve ma uplne vse nove, ptz ty bazarovy uz jsou fakt obnosene dost a maly vyber. Na botech nesetrim a obleceni kupuju v retezcich hm, ca, lidl, lindex, takko apod. Ted na sezonu jsem dala za boty pro ni 6.000 neda se nic delat. Ale mam jen jedno dite, tak je to v poho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1062
1.5.18 17:46

Já kupuji nejvíc boty u Bati, někdy ty jejich značky a občas se povede v akci Richter nebo Weinbrenner. Vždycky kožené a mají i na širší nohu. Oblečení lepší na Tchibo, jinak Lidl, trička KIK a dvakrát za rok když jdu kolem CaA tak nějaký komplet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30569
1.5.18 17:49

Na botach nesetrim, na oblečení ano…to kupuji často bazar - outlet semtam Lidl, Kuk, Tesco… Čím jsou starší tak mj přijde že toho oblečení potřebuji míň a delsi dobu vydrzi tak kupuji vic a vic novejsi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20711
1.5.18 18:07

Kupuju barefoot, tam už to neřeším, jsou to prostě pálky. A jinak u nás jsou dobré bazary, naproti narvane, až mě ti nebaví. A jinak Hm, CA, Tesco, Lidl jo Rezerved má hezky kousky taky a v jednom secondhandu u nas prodávají i nový Primark, teď měli akci 50% takže trička vyšli cca na 70 Kč. Next a Lindex mi přijde předražený, ale jako když mě něco hodně osloví, tak beru i tam. A občas kupodivu Kik, Pepco za mě hrůza nebo jsem měla smůlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8706
1.5.18 18:14

Boty občas kupuju ve výprodejích po sezoně, holkám (5 a 8 let) už celkem velikost odhadnu. Takže zimní nejlépe v únoru za půl ceny ;) Případně co netrefím, to prodám, a občas dráž, než jsem koupila (kupovala jsem takhle naposledy Vikingy z 1900 za 950, 2 velikosti, ty co dceři pak sedly jsme si nechali a druhé prodali) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3831
1.5.18 18:32

Mladsimu synovi kupuju Superfity na zimu, jarni a podzimni boty ve Sportissimu, jedny outdoorove v Decathlonu a pak sandaly Keen a kazdy rok jedny crocsy. Neco z toho pouzijeme do skoly na TV a jako prezuvky. Obleceni kupuju v Lindexu a HM, v MarksSpenceru nebo Zare. V Kiku jsem byla jednou, nevybrali jsme nic, kalhoty tak siroke, ze by se do nich syn vesel dvakrat a mikiny naopak hrozne uzke u krku. Jednou jsem nakoupila par tricek v Tescu na zkousku, vypadalo to jako dobry napad, jen do prvniho vyprani. Outdoorove obleceni kupuju v AlpinePro a v Decathlonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11366
1.5.18 18:38

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 18:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5645
1.5.18 18:45

Boty kupuji superfit nebo geox, na zimu snehule Crocs. Po sezóně vždy ve stavu neprodejnem. Obleceni jak kde se mi co líbí. Použité od te velikosti 104 opravdu stojí z prd… nedá se nic dělat. Po sobě obleceni taky neprodavame a sem tam to taky zničime, boty menim i ja po každé sezóně a tu si kupuji kvalitní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5645
1.5.18 18:51

Jen pro představu, naše současná situace:
Dcera
1× tenisky superfit 1499,–
1× tenisky adidas 999,–
1×sandale superfit sportovní 1499,–
1× sandály k satickam superfit 1499,–
1× nazouvaky Crocs 799,–
1× holiny Crocs 799,–
1baleriny superfit 1499,–

Syn
1× superfit tenisky 1499,–
1× adidas tenisky 999,–
1× nazouvaky Crocs 799,–
1× holiny Crocs 799,–
1sandaly superfit 1499,–
1× sandály to nevím teď značku 699,–

Masakr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1265
1.5.18 19:03

Taky to teď pořád řeším. Děti už jsou ve věku, kdy chtějí mít i něco lepšího, hlavně nejstarší se u všeho ptá, kde jsem to kupovala, Pepco ani Lidl by na sebe do školy třeba nevzal.

Navíc Lidl mi přijde, že se poslední dobou hodně zhoršil, trička jsou slaboucka, ujíždí švy.. naopak mě překvapilo oblečení z Kiku co se triček týká, i po vícero přáních vypadají lépe, než ta kolem stokoruny z Takka. Teď jsem třeba hodně pořídila v C&A, ale to, že mají levnější řadu je znát, hlavně když to vytáhnu ze sušičky. H&M, Lindex, Zara - to jsou pro mě drahé obchody a nakupuju tam jen minimálně a když jsou slevy. Reserved jsem teď koukala na web, že ceny jsou fajn, ale vůbec neznám, jaká je kvalita a tak?

Boty kupuju převážně ve Sportisimu nebo Decathlonu. Kupovat Superfity, Vikingy a podobně na tři deti, to bych se prostě nedoplatila s jejich spotřebou. Horší je, že syn už má velikost 40, to už se nedá levná, hezká a funkční bota sehnat nikde :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama