Eshopy s oblečením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andulka12
Povídálka 12 příspěvků 26.04.18 19:06
Eshopy s oblečením

Ahoj všem,
sháním oblečení hlavně na léto (šaty, trička, kraťasy,…). Máte zkušenosti s nějakým dobrým eshopem? Prosím pište ty, kde je možné platit dobírkou.
Děkuji za tipy. :kytka: :mavam:

Reakce:

Vend
Kecalka 318 příspěvků 26.04.18 19:10

Lidl shop :-)

AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 26.04.18 19:18

Bonprix :potlesk:

annasmyc
Kecalka 299 příspěvků 26.04.18 19:21

malaradost.cz nebo sekáčky laclik, brumla, svistici

Pifinka
Kecalka 471 příspěvků 26.04.18 20:01

Já přímo oblečky šiju, mám fb stránku Neli Design - dětské oblečení, tak mrkněte, mám nádherné látky :)

Lenya.Mine
Kecalka 456 příspěvků 26.04.18 22:33

Omlouvám se, že sem takhle vlezu. Ale koukala jsem na vaši fb stránku @Pifinka a máte krásný oblečky. Chtěla bych se zeptat jak si můžu u Vás objednat jde to i když nemám fb?

admin
Extra třída :D 11128 příspěvků 27.04.18 10:45
@Pifinka píše:
Já přímo oblečky šiju, mám fb stránku Neli Design - dětské oblečení, tak mrkněte, mám nádherné látky :)

Dobrý den,
nechtěla byste pár kousků vystavit i tady v bazaru? Maminkám by se Vaše věci určitě líbily. :srdce: Zrovna oblečky pro děti jsou jedna z největších kategorií.

Monika

Pifinka
Kecalka 471 příspěvků 27.04.18 22:52

@Lenya.Mine Určitě ano, napište mi třeba do sz tady co byste ráda a v jaké velikosti.

Pifinka
Kecalka 471 příspěvků 27.04.18 22:53

@admin ráda vystavím, díky za tip :)

Lenya.Mine
Kecalka 456 příspěvků 29.04.18 20:44

@Pifinka jé tak to je fajn :) kouknu ještě pořádně na látky a napíšu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >