Reklama

Silonové ponožky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petrapřilepova24
Povídálka 11 příspěvků 17.04.18 20:52
silonove ponožky

Ahoj holky začalo jaro venku trochu lepe tak jsem musela z šuplíku zase vatahnout ty nepříjemný silonový ponožky a podkolenky a chci se zeptat jestli se taky stydite pak s nima na nohou někde vyzout náštěva a podobně nebo to neřešite :roll: :roll: :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10381 příspěvků 17.04.18 20:54

Co na silonkách trapného? Když je nemá na nohou muž, tak to je v pohodě, ne?

Helileli
Závislačka 2766 příspěvků 17.04.18 20:54

A kdo tě nutí to nosit? Já to považuji za hnus největší, na nohu bych to nedala. Nosím bavlněné ponožky, většinou čisté černé. Nebo chodím na boso do sandálů.

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 17.04.18 20:58

@Helileli hele, a co nosíš do lodiček, když je máš ke kalhotům? Také ponožky? 8o

@petrapřilepova24 já to neřeším. co je na tom tak strašného? A pokud jsou ti tak nepříjemné, tak je nenos.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62548 příspěvků 3 inzeráty 17.04.18 20:59

@Helileli Souhlasím, překonám se tak akorát k plesovým šatům a sakra společenským šatům.

petrapřilepova24
Povídálka 11 příspěvků 17.04.18 21:01

@nozu noha bez bot v tom vypada divně

MiaBea
Stálice 56 příspěvků 7 inzerátů 17.04.18 21:02

Nesnáším silonové ponožky, takže teď už chodím naboso.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62548 příspěvků 3 inzeráty 17.04.18 21:06

@nozu Nenosím lodičky ke kalhotům ;-)

Helileli
Závislačka 2766 příspěvků 17.04.18 21:09

@nozu lodičky ke kalhotám vůbec nenosim. :nevim: Nosím baleríny k šatům a sukním naboso, ke kalhotám polobotky či mokasíny. A přiznávám, že nechápu, proč se ty silonky nosí, nezahreje to, potí se v tom nohy, rychle to zasmradne

růžový achát
Závislačka 3970 příspěvků 17.04.18 21:09

Dají se sehnat i bavlněné do balerín.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 17.04.18 21:16

Lodičky nevlastním :mrgreen: buď tenisky s krátkými černými ponožkami, nebo sandály na bosé nohy :nevim:.

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 17.04.18 21:17

Občas nosím silonkové ponožky do balerín - ke kalhotám, když je chladněji. Pokud vím, že se budu vyzouvat, nosím si normální ponožky, které obléknu přes. Stejně tak i když mám balerínky naboso, taky si na návštěvě oblékám ponožky.

Tamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 17.04.18 21:22
@Helileli píše:
A kdo tě nutí to nosit? Já to považuji za hnus největší, na nohu bych to nedala. Nosím bavlněné ponožky, většinou čisté černé. Nebo chodím na boso do sandálů.

taky tak, jen ponožky nosím barevné a s nejrůznějšími obrázky
edit: sandály, baleríny a lodičky nevlastním

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 17.04.18 21:41

Tak to nenos nebo aspoň ne na návštěvy, když se ti to hnusí 8o

vjerunqa
Závislačka 3002 příspěvků 17.04.18 21:42

@petrapřilepova24 Silonové ponožky a podkolenky nenosím. V zimě černé, příp. barevné bavlněné ponožky, v létě naboso.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama