Stačí už tenké legíny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2395 příspěvků 11.04.18 22:22
Stačí už tenké legíny?

Asi blbej dotaz. Jaké kalhoty oblékáte do školky v tomto období? jsou obyč. tenké legíny ráno do školky málo?

Reakce:

andreaanton
Povídálka 41 příspěvků 11.04.18 22:28

Syn nosí tenké tepláky. Dyť už dopoledne je teplo na tričko. S sebou má ráno mikinu, vozím ho autem.

Šarlota4
Echt Kelišová 9872 příspěvků 11.04.18 22:29

Leginy, ale jezdim z domu autem a klidne az v 8:45. Jestli jezdis brzo dala bych leginy a slabe teplaky a teplaky ve skolce svlikla po prichodu.

kuchle
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 49 inzerátů 11.04.18 22:30

@GabinkaCh Ahoj, mám kluka. Dávám mu tepláky. Do školky chodí na osmou. Dnes dostal výjmečně šusťáky podšité bavlnou, bylo chladněji a pršelo.

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 11.04.18 22:44

Kluk teplaky (stejne jako v zime ;),holcicka uz jen ty leginky (v zime pres ne davam teplacky, ted uz ne.Na zahradu, oba slabsi, teplaky, triko s kratkym a. slabou mikcu.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40019 příspěvků 11.04.18 23:01

@GabinkaCh u nás žádná zima není tak nosí jen slabé tepláky, triko s kr rukávem a mikinu ;)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19868 příspěvků 11.04.18 23:35

Já tedy dávám normální tepláky (né úplně tenké), triko s krátkým, mikinu a softshelku. Dnes ráno bylo okolo sedmi stupňů (včera jsem z auta škrábala námrazu :roll: ), v čemkoliv méně by mu umrznul zadek :D
Odpoledne (cca 16-18 stupňů) softku shodí a je na hřišti v mikině (běžná teplákovka), na krátký rukáv to ještě není podle mě, jak se schová sluníčko za mrak nebo foukne, tak se citelně ochladí…i já jako horkokrevná jsem dnes na zahradě mikinu unesla.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19868 příspěvků 11.04.18 23:38

Jinak k legínám - záleží, v kolik chodíte, v šest ráno bych přes legíny natáhla tepláčky, které bych ve školce sundala, v půl devátý bych koukla z okna a pokud by bylo vylezlý sluníčko, šla bych asi jen v těch legínách.

Jana206
Nadpozemská drbna 26494 příspěvků 12.04.18 06:14

Tenké leginy ještě ne, ale holky hodně sedí, na pisku, na houpačce. Mají ty pevnější z HM, s kapsami vzadu. Tepláky nechtějí, to se tu uz nenosí :mrgreen:

Fiducia
Generální žvanilka 24054 příspěvků 12.04.18 08:14

Dneska bych přioblékla letní sofshellky, asi i bundu, jinak už pár dní chodila v legínách, odpoledne bez mikiny. Ráno na 8 autem legíny, mikinu, tenisky, ven chodí v půl 10 cca. Slabší mikinu v šatně má, jestli ji nosí, netuším :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >