Stačí už tenké legíny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 11.04.18 22:22
Stačí už tenké legíny?

Asi blbej dotaz. Jaké kalhoty oblékáte do školky v tomto období? jsou obyč. tenké legíny ráno do školky málo?

Reklama

Reakce:

andreaanton
Povídálka 27 příspěvků 11.04.18 22:28

Syn nosí tenké tepláky. Dyť už dopoledne je teplo na tričko. S sebou má ráno mikinu, vozím ho autem.

Šarlota4
Echt Kelišová 9437 příspěvků 11.04.18 22:29

Leginy, ale jezdim z domu autem a klidne az v 8:45. Jestli jezdis brzo dala bych leginy a slabe teplaky a teplaky ve skolce svlikla po prichodu.

kuchle
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 50 inzerátů 11.04.18 22:30

@GabinkaCh Ahoj, mám kluka. Dávám mu tepláky. Do školky chodí na osmou. Dnes dostal výjmečně šusťáky podšité bavlnou, bylo chladněji a pršelo.

unuděná
Kelišová 5020 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 22:44

Kluk teplaky (stejne jako v zime ;),holcicka uz jen ty leginky (v zime pres ne davam teplacky, ted uz ne.Na zahradu, oba slabsi, teplaky, triko s kratkym a. slabou mikcu.

Markéta80
Hvězda diskuse 38181 příspěvků 11.04.18 23:01

@GabinkaCh u nás žádná zima není tak nosí jen slabé tepláky, triko s kr rukávem a mikinu ;)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18874 příspěvků 11.04.18 23:35

Já tedy dávám normální tepláky (né úplně tenké), triko s krátkým, mikinu a softshelku. Dnes ráno bylo okolo sedmi stupňů (včera jsem z auta škrábala námrazu :roll: ), v čemkoliv méně by mu umrznul zadek :D
Odpoledne (cca 16-18 stupňů) softku shodí a je na hřišti v mikině (běžná teplákovka), na krátký rukáv to ještě není podle mě, jak se schová sluníčko za mrak nebo foukne, tak se citelně ochladí…i já jako horkokrevná jsem dnes na zahradě mikinu unesla.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18874 příspěvků 11.04.18 23:38

Jinak k legínám - záleží, v kolik chodíte, v šest ráno bych přes legíny natáhla tepláčky, které bych ve školce sundala, v půl devátý bych koukla z okna a pokud by bylo vylezlý sluníčko, šla bych asi jen v těch legínách.

Jana206
Nadpozemská drbna 25983 příspěvků 12.04.18 06:14

Tenké leginy ještě ne, ale holky hodně sedí, na pisku, na houpačce. Mají ty pevnější z HM, s kapsami vzadu. Tepláky nechtějí, to se tu uz nenosí :mrgreen:

Fiducia
Generální žvanilka 23088 příspěvků 12.04.18 08:14

Dneska bych přioblékla letní sofshellky, asi i bundu, jinak už pár dní chodila v legínách, odpoledne bez mikiny. Ráno na 8 autem legíny, mikinu, tenisky, ven chodí v půl 10 cca. Slabší mikinu v šatně má, jestli ji nosí, netuším :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama