Reklama

Stačí už tenké legíny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 11.04.18 22:22
Stačí už tenké legíny?

Asi blbej dotaz. Jaké kalhoty oblékáte do školky v tomto období? jsou obyč. tenké legíny ráno do školky málo?

Reklama

Reakce:

andreaanton
Povídálka 41 příspěvků 11.04.18 22:28

Syn nosí tenké tepláky. Dyť už dopoledne je teplo na tričko. S sebou má ráno mikinu, vozím ho autem.

Šarlota4
Echt Kelišová 9642 příspěvků 11.04.18 22:29

Leginy, ale jezdim z domu autem a klidne az v 8:45. Jestli jezdis brzo dala bych leginy a slabe teplaky a teplaky ve skolce svlikla po prichodu.

kuchle
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 44 inzerátů 11.04.18 22:30

@GabinkaCh Ahoj, mám kluka. Dávám mu tepláky. Do školky chodí na osmou. Dnes dostal výjmečně šusťáky podšité bavlnou, bylo chladněji a pršelo.

unuděná
Kelišová 5374 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 22:44

Kluk teplaky (stejne jako v zime ;),holcicka uz jen ty leginky (v zime pres ne davam teplacky, ted uz ne.Na zahradu, oba slabsi, teplaky, triko s kratkym a. slabou mikcu.

Markéta80
Hvězda diskuse 39342 příspěvků 11.04.18 23:01

@GabinkaCh u nás žádná zima není tak nosí jen slabé tepláky, triko s kr rukávem a mikinu ;)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19318 příspěvků 11.04.18 23:35

Já tedy dávám normální tepláky (né úplně tenké), triko s krátkým, mikinu a softshelku. Dnes ráno bylo okolo sedmi stupňů (včera jsem z auta škrábala námrazu :roll: ), v čemkoliv méně by mu umrznul zadek :D
Odpoledne (cca 16-18 stupňů) softku shodí a je na hřišti v mikině (běžná teplákovka), na krátký rukáv to ještě není podle mě, jak se schová sluníčko za mrak nebo foukne, tak se citelně ochladí…i já jako horkokrevná jsem dnes na zahradě mikinu unesla.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19318 příspěvků 11.04.18 23:38

Jinak k legínám - záleží, v kolik chodíte, v šest ráno bych přes legíny natáhla tepláčky, které bych ve školce sundala, v půl devátý bych koukla z okna a pokud by bylo vylezlý sluníčko, šla bych asi jen v těch legínách.

Jana206
Nadpozemská drbna 26300 příspěvků 12.04.18 06:14

Tenké leginy ještě ne, ale holky hodně sedí, na pisku, na houpačce. Mají ty pevnější z HM, s kapsami vzadu. Tepláky nechtějí, to se tu uz nenosí :mrgreen:

Fiducia
Generální žvanilka 23602 příspěvků 12.04.18 08:14

Dneska bych přioblékla letní sofshellky, asi i bundu, jinak už pár dní chodila v legínách, odpoledne bez mikiny. Ráno na 8 autem legíny, mikinu, tenisky, ven chodí v půl 10 cca. Slabší mikinu v šatně má, jestli ji nosí, netuším :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama