Spodnice pod svatební šaty

Fotoalbum tématu (19) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.04.18 17:50
Spodnice pod svatebni šaty

Ahojte lidi jdu si pro radu budu si kupovat takovéto šaty viz foto a chtěla bych “princeznovsky styl” jelikož jsem si vybrala spodnicku 6 kruhovou snad tu největší co nabízejí myslíte ze to pujde?

a ještě nechápu oni píšou na foto free size ale když dam vložit do košíku napise mě to vyber velikost :think:

Nebo u té druhé je to samé jako u první s až několik xxxxxl Toje jako šířka te spodnice nebo velikost v pasu moc to mu nerozumim

Objednávat budu z wish :dance:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 3742 příspěvků 01.04.18 18:02

Já nakonec ani spodničku neměla, bylo to v létě. Jěště, že tak, bylo mě horko i bez.

Kriss Tina
Závislačka 3938 příspěvků 01.04.18 18:05

Na to wishi se řiď spíš recenzema, ono se to číslování občas liší

Nittony
Povídálka 16 příspěvků 01.04.18 18:06

Jasný no jenže sem toho moc nezjistila tabulka velikosti není :zed: vím ze mám s ale nevím jastli mysli s pasu nebo obvod ty spodnice jako ze já bych nejradši xxxxl v tom případě víte ji to myslim :think:

Nittony
Povídálka 16 příspěvků 01.04.18 18:08

S m l xl xxl ale jak to mysli :lol:

Nittony
Povídálka 16 příspěvků 01.04.18 18:10

Jako průměr spodnice?? Jako široká aby dělala co nejvíc objem satu??

Šarlota4
Echt Kelišová 9127 příspěvků 01.04.18 18:19

Na objem pozor kvuli delce satu ta velka spodnice to hodne zvedne. A podle me mysli obvod pasu. Zkus ji poridit na ceskym bazaru. Me 3 kruhovku usila svadlena.

Nittony
Povídálka 16 příspěvků 01.04.18 18:21

Jasný budu objednávat az budu mít šaty na sobě vím ze to dost zvedne proto se ptam :think:

Ivana 85
Závislačka 2889 příspěvků 01.04.18 18:24
@Anonymní píše:
Ahojte lidi jdu si pro radu budu si kupovat takovéto šaty viz foto a chtěla bych “princeznovsky styl” jelikož jsem si vybrala spodnicku 6 kruhovou snad tu největší co nabízejí myslíte ze to pujde?

a ještě nechápu oni píšou na foto free size ale když dam vložit do košíku napise mě to vyber velikost :think:

Nebo u té druhé je to samé jako u první s až několik xxxxxl Toje jako šířka te spodnice nebo velikost v pasu moc to mu nerozumim

Objednávat budu z wish :dance:

Podle me je to v pase univerzalni, na tom obrazku to tak i pisou, pas free size a cm uvadej u sirky a delky. A ty saty objednavas taky z wishe?

Nittony
Povídálka 16 příspěvků 01.04.18 18:26

@Ivana 85 Nene jako maj je tam taky ale objednávam je prez jednu paní co ma butik :D Jo ale Toje jiný druh spodnice kde je free size pošlu ty dvě spolu a tu druhou zvlast

Nittony
Povídálka 16 příspěvků 01.04.18 18:28

@Ivana 85 Toje jedna a tam nabizej s až xl myslím nic víc k tomu nepíšou ale nevím když píšou free size a pak při dani do košíku je s až xl prave

Nittony
Povídálka 16 příspěvků 01.04.18 18:28

@Ivana 85

Nittony
Povídálka 16 příspěvků 01.04.18 18:30

@Ivana 85 a u tyhle zase je ke každé fotce napsána velikost s m a td ale jak říkám nevím zas jastli mysli pas nebo nadychanost spodnice :,(

Kriss Tina
Závislačka 3938 příspěvků 01.04.18 18:54

Hele podle fotek bych řekla že je to velikost podle průměru v pase, koukni jak je paní u s hubená a paní u xxl je o dost (nechci aby to vyznělo hnusně) tlustší. Ty spodnicky budou jinak univerzalni

Nittony
Povídálka 16 příspěvků 01.04.18 18:58

@Kriss Tina

Taky jsem si říkala ale raději jsem se chtěla nechat poradit

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama