021E6409-5CA4-42AF-90D8-AAEC5CC868CF.jpeg
Ahojte lidi jdu si pro radu budu si kupovat takovéto šaty viz foto a chtěla bych “princeznovsky styl” jelikož jsem si vybrala spodnicku 6 kruhovou snad tu největší co nabízejí myslíte ze to pujde? a ještě nechápu oni píšou na foto free size ale když dam vložit do košíku napise mě to vyber velikost :think: Nebo u té druhé je to samé jako u první s až několik xxxxxl Toje jako šířka te spodnice nebo velikost v pasu moc to mu nerozumim Objednávat budu z wish :dance:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 01.04.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána