Zpět na web

  • načítám...

021E6409-5CA4-42AF-90D8-AAEC5CC868CF.jpeg

Ahojte lidi jdu si pro radu budu si kupovat takovéto šaty viz foto a chtěla bych “princeznovsky styl” jelikož jsem si vybrala spodnicku 6 kruhovou snad tu největší co nabízejí myslíte ze to pujde? a ještě nechápu oni píšou na foto free size ale když dam vložit do košíku napise mě to vyber velikost :think: Nebo u té druhé je to samé jako u první s až několik xxxxxl Toje jako šířka te spodnice nebo velikost v pasu moc to mu nerozumim Objednávat budu z wish :dance:

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 01.04.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...