Oblečení do divadla na firemní akci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 20:26
Oblečení do divadla na firemní a

Dnes jsem se dozvěděla, že jdeme začátkem května s mužem do divadla, konkrétně do Městského divadla Brno na hudební scénu, na firemní akci - to představení bude pro zaměstnance partnerovy firmy.
První co mě napadlo - co si vezmu na sebe. Napadly mě modré krajkové pouzdrové šaty, něco jako na obrázku, ale s dlouhým rukávem, se sakem, ale přemýšlím, jestli to není do tohoto divadla na muzikál moc. Další možností je pro mě tmavá pouzdrová sukně ke kolenům s halenkou a sakem. Pak obyčejné poplé černé kalhoty s lodičkami, halenkou nebo košilí a sakem. A poslední možnost formálnější kalhoty s halenkou nebo košilí a sakem. Problém je, že ty nemám :lol: Chystám se je stejně kupovat, ale nevím, zda se mi to chce řešit takto na poslední chvíli - mezi tím jedeme na 10 dní pryč, takže času moc nebude - kdyby mě ale měly „zachránit“, klidně jdu hned zítra shánět.

Jít sami, tak to tolik neřeším, ale takto se bojím, abych nebyla v měřítku drbů mužových kolegyň.

Nemám, koho se zeptat, partner je v té firmě krátce, takže zatím žádnou kolegyni/partnerku kolegy bohužel neznám.

Co byste zvolily vy?
Anonym, abych nebyla identifikovatelná :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 26.03.18 20:33

Vem si modré džíny a červený rolák. :hug:

jessikka
Extra třída :D 10821 příspěvků 26.03.18 20:35

V jakém postavení je ve firmě tvůj manžel? Jinak si myslím, že pouzdrovymi šaty nic nezkazis.

Lendeš
Kelišová 5570 příspěvků 26.03.18 20:37

Bude po tom muzikálu ještě firemní akce nějak pokračovat? Jestli jo, tak bych se řídila i tím pokračováním. Jestli ne, tak bych zvolila ty černé kalhoty. Ostatní mi připadá moc formální..taky se může stát, že tam budou převažovat lidi v riflích, když jde o muzikál. Ale můžou být taky ovlivnění tím jaký je ve firmě dress code.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 20:37

@jessikka
Je obchodník, myslím, že něco mezi většinou řádových zaměstnancům a těmi vyššími.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 20:39

@Lendeš
Na to jsem se nezeptala, ale muž nic takového neříkal, takže asi ne.

Jinak v té firmě se lidé oblékají neformálně, muž chodí v obyčejných kalhotách a tričku, pouze na jednání nebo za zákazníky chodí oblečený lépe.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 20:39

@Lendeš
Ty obyčejné černé poplé kalhoty, nebo ty zatím nekoupené formální? :)

Lendeš
Kelišová 5570 příspěvků 26.03.18 20:45
@Anonymní píše:
@Lendeš
Ty obyčejné černé poplé kalhoty, nebo ty zatím nekoupené formální? :)

Myslela jsem ty poplé s nějakou halenkou a sáčkem.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 26.03.18 20:47
@Lendeš píše:
Bude po tom muzikálu ještě firemní akce nějak pokračovat? Jestli jo, tak bych se řídila i tím pokračováním. Jestli ne, tak bych zvolila ty černé kalhoty. Ostatní mi připadá moc formální..taky se může stát, že tam budou převažovat lidi v riflích, když jde o muzikál. Ale můžou být taky ovlivnění tím jaký je ve firmě dress code.

Protože jsou ostatní křupani, já budu taky? Ano, do divadla nosím šaty a jiné společenské oblečení. Šaty jsou pěkné, klidně si je vem :kytka:

Lendeš
Kelišová 5570 příspěvků 26.03.18 20:51
@radkka píše:
Protože jsou ostatní křupani, já budu taky? Ano, do divadla nosím šaty a jiné společenské oblečení. Šaty jsou pěkné, klidně si je vem :kytka:

Já nevidím na černých kalhotách s lodičkami, halenkou a sáčkem nic křupanského ;)
Jen si myslím, že pokud se obleče moc formálně a zbytek firmy ne, nemusí se cítit moc dobře.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 26.03.18 20:53
@Lendeš píše:
Já nevidím na černých kalhotách s lodičkami, halenkou a sáčkem nic křupanského ;)
Jen si myslím, že pokud se obleče moc formálně a zbytek firmy ne, nemusí se cítit moc dobře.

Tak podle toho, jakých kalhotách. Mě teda vůbec netankuje, že někdo neví, co se sluší… Kalhoty si vzít samozřejmě může, když to nebudou džíny, které nosí denně :nevim:

janablízka
Kecalka 104 příspěvků 26.03.18 21:01

Šaty se sakem jsou elegantní, ale i klidně bych si vzala i kalhoty s košilí a sakem, lodičky.

cilly
Generální žvanilka 22042 příspěvků 26.03.18 21:04
@Anonymní píše:
Dnes jsem se dozvěděla, že jdeme začátkem května s mužem do divadla, konkrétně do Městského divadla Brno na hudební scénu, na firemní akci - to představení bude pro zaměstnance partnerovy firmy.
První co mě napadlo - co si vezmu na sebe. Napadly mě modré krajkové pouzdrové šaty, něco jako na obrázku, ale s dlouhým rukávem, se sakem, ale přemýšlím, jestli to není do tohoto divadla na muzikál moc. Další možností je pro mě tmavá pouzdrová sukně ke kolenům s halenkou a sakem. Pak obyčejné poplé černé kalhoty s lodičkami, halenkou nebo košilí a sakem. A poslední možnost formálnější kalhoty s halenkou nebo košilí a sakem. Problém je, že ty nemám :lol: Chystám se je stejně kupovat, ale nevím, zda se mi to chce řešit takto na poslední chvíli - mezi tím jedeme na 10 dní pryč, takže času moc nebude - kdyby mě ale měly „zachránit“, klidně jdu hned zítra shánět.

Jít sami, tak to tolik neřeším, ale takto se bojím, abych nebyla v měřítku drbů mužových kolegyň.

Nemám, koho se zeptat, partner je v té firmě krátce, takže zatím žádnou kolegyni/partnerku kolegy bohužel neznám.

Co byste zvolily vy?
Anonym, abych nebyla identifikovatelná :roll:

Sla bych v tech modrych. Prijdou mi vhodne.

I kdyz chodi hodne lidi do divadla v dzinech, ja ctim tradici. Pripadala bych si hodne blbe. Do Mestskeho jsem mela vzdycky saty a za exota jsem nebyla.

vjerunqa
Závislačka 3171 příspěvků 26.03.18 21:12

Jsem pro šaty ;)

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 26.03.18 21:26

Me se napad kalhoty a halenka moc nelibi. Je to takove: “nevedela jsem, co si oblect”. Modre saty jsou hezke, je mozne, ze na tuto akci jsou trochu vice formalni. Nemas jine saty mene formalni? Pokud ne, tak bych si je vzala. Prece se nebudes citit spatne, ze vypadas dobre :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >