šaty.jpg
Dnes jsem se dozvěděla, že jdeme začátkem května s mužem do divadla, konkrétně do Městského divadla Brno na hudební scénu, na firemní akci - to představení bude pro zaměstnance partnerovy firmy. První co mě napadlo - co si vezmu na sebe. Napadly mě modré krajkové pouzdrové šaty, něco jako na obrázku, ale s dlouhým rukávem, se sakem, ale přemýšlím, jestli to není do tohoto divadla na muzikál moc. Další možností je pro mě tmavá pouzdrová sukně ke kolenům s halenkou a sakem. Pak obyčejné poplé černé kalhoty s lodičkami, halenkou nebo košilí a sakem. A poslední možnost formálnější kalhoty s halenkou nebo košilí a sakem. Problém je, že ty nemám :lol: Chystám se je stejně kupovat, ale nevím, zda se mi to chce řešit takto na poslední chvíli - mezi tím jedeme na 10 dní pryč, takže času moc nebude - kdyby mě ale měly "zachránit", klidně jdu hned zítra shánět. Jít sami, tak to tolik neřeším, ale takto se bojím, abych nebyla v měřítku drbů mužových kolegyň. Nemám, koho se zeptat, partner je v té firmě krátce, takže zatím žádnou kolegyni/partnerku kolegy bohužel neznám. Co byste zvolily vy? Anonym, abych nebyla identifikovatelná :roll:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 26.03.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána