Oblečení do divadla pro děti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jančakecalka
Generální žvanilka 21106 příspěvků 27.03.18 09:58
Oblečení do divadla-děti

Hezké dopoledne.
nevím, možná to přeháním, ale chtěla bych znát váš názor.
Před několika dny byla dcera se školou v divadle na představení. Já jsem se se s ní vydala do obchodu koupit něco pěkného, společenského. Nakonec jsme vybraly hezké úpletové šaty, k tomu punčochy, vzala si k nim kabát a kozačky. Dle paní učitelky byla prý velmi hezky oblečená, jak jsem se druhý den dozvěděla.
Den předtím, když jsem vedla dceru do školy jsem doslova žasla, jak některé děti přišli oblečené, ikdyž věděli, že se jde do divadla. Někteří rifle, to bych ještě pochopila, ale někteří měli dokonce tepláky nebo šustáky, špinavé boty…podle mě taková moda do divadla nepatří.
Jak to vidíte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

kontramatka
Závislačka 3703 příspěvků 27.03.18 10:01

@Jančakecalka já to vidím tak, že prostě zapomněli že se jde do divadla a šli normálně nebo měli převlečení až na cestu.

Tarinka
Echt Kelišová 8165 příspěvků 3 inzeráty 27.03.18 10:01

Jasne, nepatri. Dcera je jeste ve skolce, v divadle byli naposledy v lednu, byla velka zima, mela cerne kalhoty a ruzovy svetrik, boty normalni zimni, ale zadne snehule to nejsou :) akceptovala bych dziny nejake slusnejsi.

ivašot.
Kelišová 5934 příspěvků 27.03.18 10:02

Vidím to úplně stejně. Když jdou děti se školou do divadla, tak je podle toho obléknu. Holka šaty nebo sukni a k tomu nějaký svetřík nebo halenku. U kluka minimálně černé džíny a třeba tričko s límečkem.
A ještě doplním, že moje děti tedy do školy nikdy nechodí v teplákách, takže i kdyby zapomněly, že je divadlo, tak by to nebyla taková hrůza…

Příspěvek upraven 27.03.18 v 12:37

Bábrdl
Generální žvanilka 20325 příspěvků 27.03.18 10:02
@Jančakecalka píše:
Hezké dopoledne.
nevím, možná to přeháním, ale chtěla bych znát váš názor.
Před několika dny byla dcera se školou v divadle na představení. Já jsem se se s ní vydala do obchodu koupit něco pěkného, společenského. Nakonec jsme vybraly hezké úpletové šaty, k tomu punčochy, vzala si k nim kabát a kozačky. Dle paní učitelky byla prý velmi hezky oblečená, jak jsem se druhý den dozvěděla.
Den předtím, když jsem vedla dceru do školy jsem doslova žasla, jak některé děti přišli oblečené, ikdyž věděli, že se jde do divadla. Někteří rifle, to bych ještě pochopila, ale někteří měli dokonce tepláky nebo šustáky, špinavé boty…podle mě taková moda do divadla nepatří.
Jak to vidíte vy?
  • někteří lidi jsou prostě burani, neuděláš nic. :nevim:

ivašot.
Kelišová 5934 příspěvků 27.03.18 10:05
@Bábrdl píše:
  • někteří lidi jsou prostě burani, neuděláš nic. :nevim:

a úspěšně k tomu buranství vedou i svoje děti.
Já občas i žasnu v čem jsou matky schopné přivést dítě k doktorce. A to nejde o nějakou akutní situaci, ale třeba o preventivní prohlídku. Dítě v teplákách, matka v teplákách.

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 30701 příspěvků 27.03.18 10:05

Prostě někteří lidi jsou burani, s tím nic neuděláš.

Kluk chodí do divadla v černých kalhotech (ne tedy oblekové, ale na běžné nošení) a k tomu bílou košili + si sám vybral kravatu a motýlka (oboje tedy s dětkým motive Angry Birds a Mimoni :D)

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 30701 příspěvků 27.03.18 10:06
@ivašot. píše:
Já občas i žasnu v čem jsou matky schopné přivést dítě k doktorce. A to nejde o nějakou akutní situaci, ale třeba o preventivní prohlídku. Dítě v teplákách, matka v teplákách.

tak třeba pak jdou rovnou na hřiště… k lékaři taky nechodíme v nějakým speciálním oblečení :nevim:

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 27.03.18 10:06

@Jančakecalka Otázka peněz. Některé rodiny nemají peníze na společenské oblečení, zvlášť když z toho děti rychle vyrostou a v těchto rodinách to třeba ani pořádně nevyužijí :nevim:

Jančakecalka
Generální žvanilka 21106 příspěvků 27.03.18 10:07
@ivašot. píše:

No, tohle bohužel vidim u doktorky taky často. Jako chápu, že někdo je na tom finančně špatně, ale že by museli chodit ve vytahaných teplákách, mnohdy i špinavých, to je už síla.

ivašot.
Kelišová 5934 příspěvků 27.03.18 10:07
@lucenka píše:
tak třeba pak jdou rovnou na hřiště… k lékaři taky nechodíme v nějakým speciálním oblečení :nevim:

nečekám speciální oblečení, ale špinavé tepláky fakt nechápu.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21106 příspěvků 27.03.18 10:08
@EmmaAnna píše:
@Jančakecalka Otázka peněz. Některé rodiny nemají peníze na společenské oblečení, zvlášť když z toho děti rychle vyrostou a v těchto rodinách to třeba ani pořádně nevyužijí :nevim:

To chápu, ale jít v teplákách 8o to bych snad raději v obyč riflích, navíc bazary jsou u nás na každém rohu a hadry tam jsou za pár kaček.

ivašot.
Kelišová 5934 příspěvků 27.03.18 10:09
@EmmaAnna píše:
@Jančakecalka Otázka peněz. Některé rodiny nemají peníze na společenské oblečení, zvlášť když z toho děti rychle vyrostou a v těchto rodinách to třeba ani pořádně nevyužijí :nevim:
Školní dítě by snad mělo mít jedny slušnější kalhoty, byť třeba tmavé džíny ze second handu.

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 27.03.18 10:10

@Jančakecalka Asi jim to za to ani nestojí, hádám, že rodiče těchto dětí byli v divadle taky naposledy ve školce :lol:

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 27.03.18 10:10

@ivašot. Tak jestli jsou tmavé džíny OK, tak to potom jo…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Reklama