Overalek z bambusu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barborasl
Nováček 9 příspěvků 03.04.18 11:58
overalek z bambusu

Dobrý den, mám několik otázek:)
1. poradíte mi někdo prosím, kde koupit overálek z bambusu?
2. Tento overal bych chtěla používat do kočárku jako kombinézu(místo bundy), máte s tím někdo zkušenosti? Nebude v tom dcera hodně namáčklá?
3.Máme problém s tím, že když dáme dceři do autosedačky klasickou kombinézu, je hrozně zpocená. Pomůže nám s tím ten bambusový overal?
Všem moc děkuju za odpovědi

Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32357 příspěvků 03.04.18 12:02

@barborasl kombinézu do autosedačky vůbec nedávej. Ty v autě jezdíš v zimní bundě? 8o do auta dávej oblečení, které můžeš pohodlně sundat, rozepnout. Spíš dej min a přikryj dekou. Nebo existují zavinovačky do autosedačky.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 03.04.18 12:28

Přidávám se k původní odpovědi - kombinézy se dětem do autosedaček nesmí dávat, protože v nich děti nejsou dobře připoutané e je to nebezpečné.

Pokud chceš, ať je miminko v teple, nejlepší je koupit fusáček určený do autosedačky, je to bezpečné a dá se okamžitě rozepnout, když myslíš, je v něm détěti teplo, já měla na malé miminko od Lodgeru s beránkem a nemohla jsem si ho vynachválit - https://www.google.nl/search?…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >