Overalek z bambusu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
barborasl
Nováček 9 příspěvků 3 inzeráty 03.04.18 11:58
overalek z bambusu

Dobrý den, mám několik otázek:)
1. poradíte mi někdo prosím, kde koupit overálek z bambusu?
2. Tento overal bych chtěla používat do kočárku jako kombinézu(místo bundy), máte s tím někdo zkušenosti? Nebude v tom dcera hodně namáčklá?
3.Máme problém s tím, že když dáme dceři do autosedačky klasickou kombinézu, je hrozně zpocená. Pomůže nám s tím ten bambusový overal?
Všem moc děkuju za odpovědi

Reakce:
Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 34129 příspěvků 03.04.18 12:02

@barborasl kombinézu do autosedačky vůbec nedávej. Ty v autě jezdíš v zimní bundě? 8o do auta dávej oblečení, které můžeš pohodlně sundat, rozepnout. Spíš dej min a přikryj dekou. Nebo existují zavinovačky do autosedačky.

Pety2
Závislačka 2589 příspěvků 03.04.18 12:28

Přidávám se k původní odpovědi - kombinézy se dětem do autosedaček nesmí dávat, protože v nich děti nejsou dobře připoutané e je to nebezpečné.

Pokud chceš, ať je miminko v teple, nejlepší je koupit fusáček určený do autosedačky, je to bezpečné a dá se okamžitě rozepnout, když myslíš, je v něm détěti teplo, já měla na malé miminko od Lodgeru s beránkem a nemohla jsem si ho vynachválit - https://www.google.nl/search?…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >