Jaké oblečení do kancelaře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petrapřilepova24
Nováček 9 příspěvků 16.04.18 07:42
jake oblečení do kancelaře

Ahoj chci se zeptat jeke oblečení berete na sebe rano do kanclu jake boty ponožky jestli davate přednost sukni nebo džinam předem děkuji :)

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11281 příspěvků 16.04.18 07:47

Zalezi na zvyklostech firmy, jestli je dress code nebo neformalni prostredi. ja nosim kostymky, halenky, saty, sukne a lodicky, v lete sandaly, pokud nemam jednani. pak samozrejme puncochy a lodicky. do lodicek vzdy puncochy nebo silonove ponozky, do sandalu naboso.
ale nekde jinde mohou nosit dziny, tricko a tenisky…

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 16.04.18 07:59

Záleží na firmě, do právnické kanceláře nepujdu v džínech, ale v kostýmku, šatech, sukni atd.. U nás ve firmě se to tolik neřeší, ale dress code dodržuji - bussiness casual, někdy i smart casual. Mrkni na internet jsou tam pěkný outfity.

berusa.m
Závislačka 2555 příspěvků 16.04.18 08:00

Je to jak píše @nozu Záleží na zvyklostech firmy. U nás je to velmi free.

Jj.Mm
Kecalka 321 příspěvků 16.04.18 08:12

Ano někde se dodržuje, u nas je to úplně jedno. Nosím co je mi pohodlné. Nenosim ale teplaky nebo rozthane rifle, ale hezke rifle s halenkou klidne 8)

smurfka
Nadpozemská drbna 28940 příspěvků 16.04.18 08:18

U nas dress code není..teda chlapi nesmí přes léto kratasy, ale jinak je dovoleno vše..
já teda většinu roku nosím rifle a " pěknější " halenky, ale někdy si vezmu i obyč sportovní tričko..léta se děsím, na sukně ani šaty nejsem, ale v podstatě jsem horkokrevná a je mi furt vedro, tak asi budu chodit v plavkách nebo nahatá - :P

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 16.04.18 08:27

Záleží na firmě, u nás je to celkem jedno, klidně můžu přijít v džínách (čistých a nerozervaných) a triku, ale protože mám ještě jinou „práci“, která vyžaduje určitý dress code, chodím tak všude. Nosím lodičky, když jsem v kanceláři celý den, mám na přezutí nějaké balerínky. Nosím spíš šaty, sukně, jen v úplné zimě kalhoty.

kruel
Kecalka 155 příspěvků 16.04.18 08:49

U nás je to v kanceláři na pohodu. Nosím džíny, k tomu klidně tenisky, tílko, tričko, halenku…v létě sukně, kraťasy…na nohy žabky, sandálky. Klidně i ty polorozervané džíny a tílko k tomu může být :-)

janiiiv
Nováček 8 příspěvků 24.05.18 23:42

Záleží na práci - v předchozí jsem sice oficiálně seděla u počítače, ale stejně jsem byla každou chvíli ve skladu, takže jsem měla skoro pořád kalhoty, v zimě manšestráky a tlustý vlněný svetr.
Momentálně jsem asistentka ředitele v rezortu obrany, takže se oblékám tak, abych vypadala reprezentativně a moc neprovokovala, ale zase ne jako stará mladá. Kalhoty jsem nosila „tesilky“, jak je kdysi nazvala má tehdejší spolubydlící, teď už asi rok jedu jen v sukních a šatech (teď je to ještě o to veselejší, že mám těhotenské břicho). Košile nosím výjimečně, halenky občas, většinou nějaké pěkné tričko ( třeba) nebo jen obyč bavlněné tričko a výraznější šperk.
Snažím se držet toho, aby to nebylo vulgární (i když to s mým dekoltem moc nejde, a narozdíl od jisté kolegyně nemám potřebu nosit černobílou krajkovou podprsenku pod halenku typu záclonka), nenosit špagetová ramínka a naopak nosit punčocháče (jen v opravdových parnech a ideálně k dlouhé sukni/šatům si je neberu).
Boty - přezouvám se do látkových balerín, v létě nosím kožené sandálky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Utajená veselka Hrdličky a Plíškové: Luxus, středomořská krmě a odložená svatební cesta!

Sportovní komentátor Michal Hrdlička (29) se řítí na hodně šťastné vlně. Po... číst dále >

Zoufalý otec Meghan Markle: „Budu dělat ostudu, dokud se mnou nezačne komunikovat!“

Otec Meghan Markle dál útočí na Kensingtonský palác v médiích a vyhrožuje, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama