Jak dnes obléct 5měsíční miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dekom
Povídálka 16 příspěvků 19.04.18 09:54
Jak dnes obléct 5měsíční miminko?

Zdravím :srdce: jak budete dnes oblékat vaše miláčky? Mam miminko v hluboké korbě a nevím jak moc nebo jak málo ho oblict. Moc tam teď byvat nechce, tak si říkám jestli ho nemam oblekat méně. I kdyz včera uz mel jen body s dlouhým rukávem, tepláky a cepicku. Diky za reakce :hug:

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 19.04.18 09:56

Ja mam 2 mesicni. A dam ji body, leginky a na to jeste jednu vrstvu lehouckou mikinku a teplacky. Na hlavu lehkou cepicku. Ted dopoledne si ji vezmu do nositka a odpoledne do kocaru uvidim.

dekom
Povídálka 16 příspěvků 19.04.18 09:57

A dáváte přes kočárek třeba plinku aby mu tam nesvitilo?

Jollys
Kecalka 135 příspěvků 19.04.18 10:14

@dekom Jsem zvykla oblekat tak jako sebe plus jednu vrstvu navic, myslim tim, ze treba ja budu mit mikinu a tricko a mimcu navic oblecu bodynko. Taky zalezi jestli je horkokrevne nebo jak. Na kocarek bych zkusila dat plenku ve smeru kde mu sviti slunicko, celou korbu bych nezakryvala, at tam ma vzduch.

Adinka_2012
Závislačka 2593 příspěvků 10 inzerátů 19.04.18 10:27

Já bych do kočárku oblékla silnější tepláčky, ponožky, body s dl. rukávem, mikinu slabší, slabou čepičku a příkryla bych fleecovou dekou, u nás docela fouká. V případě potřeby bych sundala mikinu, ale dítě bych přikrytý nechala. Já to beru dle sebe, když ležím, je mi příjemný, když jsem přikrytá, i třeba jen slabou dekou. Takže třeba já dávala i v létě klukům ve vedru slabou letní dečku, a pod ní byly třeba jen v plínce a body s kr. rukávem.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 19.04.18 10:27

Holka je o něco starší, a mám ji v šátku. Takže dovnitř má hodně tenkou mikinku a bodýčko, kalhotky a tlustčí ponožky. Na hlavu tenkou bavlněnou čepičku.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 19.04.18 11:58

Dopoledne do kočárku dávám bodycka s dlouhým rukavem, punčošky a slabé tepláky, nahoru mikinu a slabou čapku. Včera odpoledne jsem v Manduce malého měla jen v punčoškách a bodyčku a stejně byl neskutečně spocený. Na hlavu letní čapku.

Maky.p
Generální žvanilka 24789 příspěvků 19.04.18 21:43

Mam 8mimesicni a dnes mel body s kratkym, lehke leginy, ponozky a ksiltovku. A ve sportaku. V 5m bych vymenila kr. rukav za dl. Ale jsme JMK, dnes bylo snad i nad 25 :D

Káťa19
Kelišová 6364 příspěvků 37 inzerátů 19.04.18 22:05
@Maky.p píše:
Mam 8mimesicni a dnes mel body s kratkym, lehke leginy, ponozky a ksiltovku. A ve sportaku. V 5m bych vymenila kr. rukav za dl. Ale jsme JMK, dnes bylo snad i nad 25 :D

U nas taky :palec: zalezi kde zakl. bydli a kolik ma stupnu, ale co tu pisou mikinku a na to jeste deku 8o
Dala bych body s dlouhym a nejake slabsi kalhotky, deka se da pridat vzdycky

neta30
Povídálka 16 příspěvků 19.04.18 22:13

Malá dnes ráno body s krátkým rukávem + mikina a lehké kalhoty, odpoledne bez mikiny a bez čepice. A bez deky, jsme z Olomouckého kraje a fakt dnes vedro.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 19.04.18 22:16

My jsme všichni byli v tričku a kraťasech. Ale mladší dcerce už bylo 10 měsíců. Za mě bych miminku dala body s dlouhým rukávem a slabé polodupačky. Max. ještě slabou čepičku, pokud by foukalo.

LenaMarry
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 20.04.18 01:04

Tak dceři je 5 měsíců, včera v jihomoravském kraji vedro, cca 25 stupňů. Byla ve sporťáku, měla body s kr. rukávem, tenkou mikinku, legíny, ponožky a na hlavě klobouček. Spala v kočáře 2 hodiny, kdyby jí bylo horko, tak by řvala. Kočár jsem měla krytý stříškou, dá se přiklopit s odvětráváním. Ráno, když je ještě chladněji a chodíme lesíkem přikrývám tenkou letní dečkou. Jakmile bude ještě krapet tepleji, sundám mikinu a pak dám i kraťase. A až budou fest vedra, bude v plíně přikrytá maximálně plínou ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama