Reklama

Ponožky do balerín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petrapřilepova24
Povídálka 11 příspěvků 16.04.18 23:00
silonové ponožky do balerín

Ahoj chci se zeptat jaky máte nazor na silonky v balerínach hodně posloucham že na boso je to lepší tak jak to máte vy? :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

natyber
Kelišová 5988 příspěvků 16.04.18 23:16

:lol: :lol: Ahoj, asi záleží jak kvalitní boty máš. Mě přijde, že na boso se hrozně potí noha. Já nosím silonové ponožky když mám dlouhé nohavice do balerín vždycky, nesnáším tu bílou neopálenou nohu :P a pak když je teplo, nebo už mám třeba sukni, tak mám takové ty malé ponožky, ťapky tomu říkám. Jsou bavlněné a nejsou vůbec vidět.

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 16.04.18 23:21

Stejně jako píše @natyber . Mně se pak zpotí noha a po pár nošení jsou baleriny na vyhození, protože to se pak fakt neda…a nepomahají ani spreje větrání a pod…v sandalkach ok, to mam takove rimanky ty hezky větrají…ale v balerinach ja naboso chodit nemůžu

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2260 příspěvků 16.04.18 23:57

K sukni nebo ke kratasum nosim balerinky bez silonek, nekdy s tema bavlnenejma tapkama, ale z vetsiny balerin mi lezou. K dzinum se silonkovejma ponozkama. Jo, nohy se v nich potej, ale jen nektery balerinky smrdej, tomu nepomuzou ani ponozky.

ibiza
Kecalka 142 příspěvků 17.04.18 00:01

@petrapřilepova24 Já teda raději nějaké sandále na léto než baleríny a ještě bez ponožek, to je na pár použití a boty jsou pak hrozné a někde se potom zout je na ostudu, alespoň u mě.

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 17.04.18 00:04

@Azeretereza tak me teda naboso smrdely vzdy vsechny…a to sem mela dvoje stejny (jinak barevny) a smrdely jen ty,,bez ponožkový”…ale co si budem..do balerin jsem nikdy nějak moc neinvestovala to beru jako 1max 2 seznoni zalezitost.. :)

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2260 příspěvků 17.04.18 00:09
@Samuše píše:
@Azeretereza tak me teda naboso smrdely vzdy vsechny…a to sem mela dvoje stejny (jinak barevny) a smrdely jen ty,,bez ponožkový”…ale co si budem..do balerin jsem nikdy nějak moc neinvestovala to beru jako 1max 2 seznoni zalezitost.. :)

Tak tak, taky do nich nikdy neinvestuju, vetsinou je stejne okopu hned pri prvni vychazce. Kdyz jo hodne zasmradnou, rovnou je bez milosti vyhodim, ale mam asi stesti, ze jsem to udelala tak dvakrat, trikrat. Hodne je tocim.

beruska9
Extra třída :D 10559 příspěvků 17.04.18 01:17

Mam kozene, chodim v nich naboso, nohy se mi nepoti ani nijak extra nesmrdi, to uz mi vic smrdi v silonkovych ponozkach…ale naucila jsem se to az nedavno, dlouho jsem bose nohy nesnasela.
Jinak at si kazdy nosi, co mu vyhovuje…I kdyz na vyslovene ponozky k sukni nebo krstsum bych asi koukala trochu divne…nicmene co jsem se odstehovala z CR, se moje „tolerance“ vuci ruznym „divnym“ vecem vyrazne zvysila ;)

Kriss Tina
Závislačka 4712 příspěvků 17.04.18 05:57

Já je nosím jedině na boso, asi se mi tolik nepoti noha, protože mám baleriny klidně celou sezónu většinou i na další rok :nevim: když mám silonky tak mi ta bota strašně klouže na noze a pořád se mi zouvaji

debra.morgan
Závislačka 3279 příspěvků 17.04.18 06:24

Baleriny a plateny kecky nosim jedine se silonkama, bez silonek mě dřou a pak se mi na nohu přilepí, bleh…v létě baleriny nenosim, nosim paskove na boso.

cookies321
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 17.04.18 06:36

Reknu vám co mi poradila pedikerka, do balerin stříkat deodorant. Prý pak nekloužou a nesmrdí.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 17.04.18 08:59

@cookies321
Existují speciální spreje do bot i s vůní, raději bych volila tyto, než deodorant, který může poškodit stélku.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 17.04.18 11:39

@petrapřilepova24 Já nosím do všech nízkých bot takové ty ponožky-ťapky, které zakrývají jen chodidlo a nejsou nikde vidět. Něco takovéhleho: https://oblecbambus.cz/…zf-pary.html?… (ale já to kupuju v H&M a v Ecco).

petrapřilepova24
Povídálka 11 příspěvků 17.04.18 19:55

@ibiza co je špatneho se vyzout se silonkama? mne to teda jako ostuda nepřijde stejny jako ponožka :D :D :D

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 18.04.18 08:52

@petrapřilepova24
Je fakt, že by mě vadilo víc, kdyby návštěva chodila po bytě bosá, než v silonkách.
Silonky jsou cajk.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama