Jak dnes obléct novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.04.18 10:59
Jak dnes obléct novorozence

Ahoj. Prosím o radu. Mám 16 denní miminko a jdeme dnes na procházku a nevím jak jej obléct aby mu nebylo horko či zima. Doktor tvrdil o dvě vrstvy víc než mám já, ale mé to přijde moc. Děkuji všem A.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

problemova
Kecalka 182 příspěvků 20.04.18 11:01

Určitě to není moc. Ty se hýbeš, ale mimčo jen leží takže mi to přijde akorát. Představ si, že v tom v čem jdeš ven si jen lehneš na deku na trávu… ;)

elen-ka
Extra třída :D 11674 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 11:03

Dala bych body s dl. r. nebo overal, kabatek či svetřík a zavinovačku. S sebou bych vzala deku, kterou bych případně regulovala když by dítko bylo za krkem studenější. Čas od času bych právě zkontrolovala za krkem. A já tedy dávala ještě tenkou čepičku.

Russet
Echt Kelišová 8283 příspěvků 20.04.18 11:03
@Anonymní píše:
Ahoj. Prosím o radu. Mám 16 denní miminko a jdeme dnes na procházku a nevím jak jej obléct aby mu nebylo horko či zima. Doktor tvrdil o dvě vrstvy víc než mám já, ale mé to přijde moc. Děkuji všem A.

Body s dlouhým rukávkem a polodupačky. Plenu přes kočár proti slunci. Na ni lehkou dečku. Stačí o vrstvu víc.

beruska9
Extra třída :D 10393 příspěvků 20.04.18 11:04

Nam teda vzdy radili o vrstvu vic :think: A mivala jsem v kocare treba 2 decky, slabsi a teplejsi, pokud jsem si nebyla jista nebo bylo pocasi promenlive, mohla jsem prostridat.

elen-ka
Extra třída :D 11674 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 11:04

Ale taky záleží, zda jdeš teď, nebo půjdeš odpoledne, kdy hlásí, že se má teplota vyšplhat na 27 stupnů.

Limi123
Ukecaná baba ;) 2360 příspěvků 20.04.18 11:08

Podle me je to desne moc. Novorozence oblekam tak, jak bych chtela byt sama oblecena, kdyz bych jen lezela. A ve 25 stupnich bych tedy bundu na sobe mit nechtela.
Odpoledne bych dala jen body s dlouhym a s sebou decku - prikryla bych ho jen do pasu. Kdyz by mu bylo horko, tak bych pres nej hodila lehky satek. Kdyz byste byli ve stinu, tak bych ho tou deckou prikryla az ke krku.

Limi123
Ukecaná baba ;) 2360 příspěvků 20.04.18 11:09

A cepicku v 25 stupnich bych take nedavala :)

Anonymní  20.04.18 11:13

V 13hod. bych měla krmit takže to vidím tak ve 14hodin ven. Já Uvažovala nad body s krátkým rukávem, overal a zavinovačku. Jinak mi malá v kočárku brečí jak má hodně prostoru kolem sebe. Navíc je předčasně narozena tak je malinká.
Zakladatelka

lokynka
Kelišová 5206 příspěvků 20.04.18 11:17

Já bych teda slabou bavlněnou čepičku dala, je to novorozenec a teplo uniká hlavně hlavou

Soňa Zacharová
Závislačka 3291 příspěvků 20.04.18 11:48

Jelikož je předčasně narozená tak teplejší čepičku, body s dlouhým rukávem, polodupačky nebo dupačky, mikinku nebo kabátek a deku nebo zavinovačku

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 20.04.18 12:01

Dala bych body, svetrik, polodupky a zavinovacku, možná i tenkou čepici. I když dneska jsem kolem 10.h. viděla mimčo ještě v teplem fusaku a jeho matka měla teplou bundu, opravdu jsem nechápala.

Elen8
Extra třída :D 12973 příspěvků 20.04.18 12:08

V kocaru je vedro! Vzdycky kdyz podavam dudlik atd tak citim ze je tam jeste tepleji. Kocar bych brala jako jednu vrstvu obleceni.

elen-ka
Extra třída :D 11674 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 12:10
@Anonymní píše:
V 13hod. bych měla krmit takže to vidím tak ve 14hodin ven. Já Uvažovala nad body s krátkým rukávem, overal a zavinovačku. Jinak mi malá v kočárku brečí jak má hodně prostoru kolem sebe. Navíc je předčasně narozena tak je malinká.
Zakladatelka

V tomto okamžiku bych zkusila dát zavinovačku. Mohla by být spokojenější.

Denina01
Kecalka 377 příspěvků 20.04.18 12:53

U nas mi momentalne teplomer ukazuje 30 stupnu :mrgreen: dala bych max lehouckou cepicku, polodupky, bodyno s dlouhym a prikryla latkovou plenkou - v pripade ze bude spat ve stinu. Pokud bych jezdila na slunicku tak bych dala jen body s kratkym a doufala ze se neupece :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama