Jak dnes obléct novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 10:59
Jak dnes obléct novorozence

Ahoj. Prosím o radu. Mám 16 denní miminko a jdeme dnes na procházku a nevím jak jej obléct aby mu nebylo horko či zima. Doktor tvrdil o dvě vrstvy víc než mám já, ale mé to přijde moc. Děkuji všem A.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

problemova
Kecalka 189 příspěvků 20.04.18 11:01

Určitě to není moc. Ty se hýbeš, ale mimčo jen leží takže mi to přijde akorát. Představ si, že v tom v čem jdeš ven si jen lehneš na deku na trávu… ;)

elen-ka
Extra třída :D 12279 příspěvků 23 inzerátů 20.04.18 11:03

Dala bych body s dl. r. nebo overal, kabatek či svetřík a zavinovačku. S sebou bych vzala deku, kterou bych případně regulovala když by dítko bylo za krkem studenější. Čas od času bych právě zkontrolovala za krkem. A já tedy dávala ještě tenkou čepičku.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11642 příspěvků 20.04.18 11:03
@Anonymní píše:
Ahoj. Prosím o radu. Mám 16 denní miminko a jdeme dnes na procházku a nevím jak jej obléct aby mu nebylo horko či zima. Doktor tvrdil o dvě vrstvy víc než mám já, ale mé to přijde moc. Děkuji všem A.

Body s dlouhým rukávkem a polodupačky. Plenu přes kočár proti slunci. Na ni lehkou dečku. Stačí o vrstvu víc.

beruska9
Extra třída :D 10694 příspěvků 20.04.18 11:04

Nam teda vzdy radili o vrstvu vic :think: A mivala jsem v kocare treba 2 decky, slabsi a teplejsi, pokud jsem si nebyla jista nebo bylo pocasi promenlive, mohla jsem prostridat.

elen-ka
Extra třída :D 12279 příspěvků 23 inzerátů 20.04.18 11:04

Ale taky záleží, zda jdeš teď, nebo půjdeš odpoledne, kdy hlásí, že se má teplota vyšplhat na 27 stupnů.

Limi123
Závislačka 3516 příspěvků 20.04.18 11:08

Podle me je to desne moc. Novorozence oblekam tak, jak bych chtela byt sama oblecena, kdyz bych jen lezela. A ve 25 stupnich bych tedy bundu na sobe mit nechtela.
Odpoledne bych dala jen body s dlouhym a s sebou decku - prikryla bych ho jen do pasu. Kdyz by mu bylo horko, tak bych pres nej hodila lehky satek. Kdyz byste byli ve stinu, tak bych ho tou deckou prikryla az ke krku.

Limi123
Závislačka 3516 příspěvků 20.04.18 11:09

A cepicku v 25 stupnich bych take nedavala :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 11:13

V 13hod. bych měla krmit takže to vidím tak ve 14hodin ven. Já Uvažovala nad body s krátkým rukávem, overal a zavinovačku. Jinak mi malá v kočárku brečí jak má hodně prostoru kolem sebe. Navíc je předčasně narozena tak je malinká.
Zakladatelka

lokynka
Kelišová 5235 příspěvků 20.04.18 11:17

Já bych teda slabou bavlněnou čepičku dala, je to novorozenec a teplo uniká hlavně hlavou

Soňa Zacharová
Nováček 20.04.18 11:48

Jelikož je předčasně narozená tak teplejší čepičku, body s dlouhým rukávem, polodupačky nebo dupačky, mikinku nebo kabátek a deku nebo zavinovačku

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 20.04.18 12:01

Dala bych body, svetrik, polodupky a zavinovacku, možná i tenkou čepici. I když dneska jsem kolem 10.h. viděla mimčo ještě v teplem fusaku a jeho matka měla teplou bundu, opravdu jsem nechápala.

Elen8
Extra třída :D 12988 příspěvků 20.04.18 12:08

V kocaru je vedro! Vzdycky kdyz podavam dudlik atd tak citim ze je tam jeste tepleji. Kocar bych brala jako jednu vrstvu obleceni.

elen-ka
Extra třída :D 12279 příspěvků 23 inzerátů 20.04.18 12:10
@Anonymní píše:
V 13hod. bych měla krmit takže to vidím tak ve 14hodin ven. Já Uvažovala nad body s krátkým rukávem, overal a zavinovačku. Jinak mi malá v kočárku brečí jak má hodně prostoru kolem sebe. Navíc je předčasně narozena tak je malinká.
Zakladatelka

V tomto okamžiku bych zkusila dát zavinovačku. Mohla by být spokojenější.

Denina01
Kecalka 431 příspěvků 20.04.18 12:53

U nas mi momentalne teplomer ukazuje 30 stupnu :mrgreen: dala bych max lehouckou cepicku, polodupky, bodyno s dlouhym a prikryla latkovou plenkou - v pripade ze bude spat ve stinu. Pokud bych jezdila na slunicku tak bych dala jen body s kratkym a doufala ze se neupece :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >